Experimentování s oslavou (S09E17) (epizoda)

 • USA

  The Celebration Experimentation

Komedie / Romantický

USA, 2016, 19 min

 • Hust3r
  *****

  Naprosto brilantní! Jo hodně vtípků vyzní naprázdno, ale i tak jsem se hodněkrát zasmál. Nejvíce mě na tomto díle bavila Penny, která prozíravě vyjadřovala lásku Sheldonovi..A to už jí po několik sérií nemám tolik v lásce. btw. super cast ex-batmana Adama Westa a hlavně! Vrátila se Leslie! Ne že bych jí v seriálu viděl extra rád a byla moje oblíbená postava, ale po tolika letech to byl fajnový návrat. Jinak téma dílu, tedy oslava mě velice bavila a všem to moc slušelo, taky bych takovou oslavu bral :D Překvapilo mě také, že se objevila Bevvvy :D(24.11.2016)

 • CageDepp
  *****

  Dá se říct, že skoro všechny postavy v jednom díle. Takže Kripke, Stuart a leonardoma matka přispějí hodně tomuhle dílu. Bylo by fajn, kdyby Kripke sbalil Paní Hofstadterovou by určitě oživilo do budoucna několik dílů.(21.1.2018)

 • Mistr119
  *****

  Maximální hodnocení za výborný herecký výkon Jima Parsonse, analýzu Sheldonova chování, celkovou dojemnost toho, jak přes to, že se Sheldon chová jako osina v zadnici, jej mají rádi, ale 6. hvězdu bych nejraději dal také Hawkingovi za to, že se projektu účastní a dokáže si sám ze sebe přes všechny své problémy dělat legraci. :) Klobouk dolů. :)(9.5.2020)

 • Cheeter
  ***

  Epizodu zachraňoval Adam West a Stephen Hawking. Jinak to nebyla žádná sláva.(4.2.2018)

 • ExpertRaptor

  TOP epizoda. 100%(7.7.2018)