Experimentování s oslavou (S09E17) (epizoda)

 • USA

  The Celebration Experimentation

Komedie / Romantický

USA, 2016, 19 min

 • Hust3r
  *****

  Naprosto brilantní! Jo hodně vtípků vyzní naprázdno, ale i tak jsem se hodněkrát zasmál. Nejvíce mě na tomto díle bavila Penny, která prozíravě vyjadřovala lásku Sheldonovi..A to už jí po několik sérií nemám tolik v lásce. btw. super cast ex-batmana Adama Westa a hlavně! Vrátila se Leslie! Ne že bych jí v seriálu viděl extra rád a byla moje oblíbená postava, ale po tolika letech to byl fajnový návrat. Jinak téma dílu, tedy oslava mě velice bavila a všem to moc slušelo, taky bych takovou oslavu bral :D Překvapilo mě také, že se objevila Bevvvy :D(24.11.2016)

 • majo25
  **

  Nič nudnejšie ako narodeninovú oslavu si tvorcovia nevedeli vymyslieť? V epizóde nebolo nič, na čom som sa mohol zasmiať.(30.9.2017)

 • janinka123
  *****

  ,,Hodně štěstí, zdraví." ,,Mnohokrát děkuji. Nemůžu uvěřit, že..." ,,Hodně štěstí, zdraví." ,,Vy zpíváte, tak pardon."(7.6.2017)

 • CageDepp
  *****

  Dá se říct, že skoro všechny postavy v jednom díle. Takže Kripke, Stuart a leonardoma matka přispějí hodně tomuhle dílu. Bylo by fajn, kdyby Kripke sbalil Paní Hofstadterovou by určitě oživilo do budoucna několik dílů.(21.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace