Experimentování s oslavou (S09E17) (epizoda)

The Celebration Experimentation

Komedie / Romantický

USA, 2016, 19 min

Naprosto brilantní! Jo hodně vtípků vyzní naprázdno, ale i tak jsem se hodněkrát zasmál. Nejvíce mě na tomto díle bavila Penny, která prozíravě vyjadřovala lásku Sheldonovi..A to už jí po několik sérií nemám tolik v lásce. btw. super cast ex-batmana Adama Westa a hlavně! Vrátila se Leslie! Ne že bych jí v seriálu viděl extra rád a byla moje oblíbená postava, ale po tolika letech to byl fajnový návrat. Jinak téma dílu, tedy oslava mě velice bavila a všem to moc slušelo, taky bych takovou oslavu bral :D Překvapilo mě také, že se objevila Bevvvy :D(24.11.2016)

Dá se říct, že skoro všechny postavy v jednom díle. Takže Kripke, Stuart a leonardoma matka přispějí hodně tomuhle dílu. Bylo by fajn, kdyby Kripke sbalil Paní Hofstadterovou by určitě oživilo do budoucna několik dílů.(21.1.2018)

Maximální hodnocení za výborný herecký výkon Jima Parsonse, analýzu Sheldonova chování, celkovou dojemnost toho, jak přes to, že se Sheldon chová jako osina v zadnici, jej mají rádi, ale 6. hvězdu bych nejraději dal také Hawkingovi za to, že se projektu účastní a dokáže si sám ze sebe přes všechny své problémy dělat legraci. :) Klobouk dolů. :)(9.5.2020)

Epizodu zachraňoval Adam West a Stephen Hawking. Jinak to nebyla žádná sláva.(4.2.2018)

• ExpertRaptor

TOP epizoda. 100%(7.7.2018)