Experimentování s oslavou (S09E17) (epizoda)

The Celebration Experimentation

Komedie / Romantický

USA, 2016, 19 min

Naprosto brilantní! Jo hodně vtípků vyzní naprázdno, ale i tak jsem se hodněkrát zasmál. Nejvíce mě na tomto díle bavila Penny, která prozíravě vyjadřovala lásku Sheldonovi..A to už jí po několik sérií nemám tolik v lásce. btw. super cast ex-batmana Adama Westa a hlavně! Vrátila se Leslie! Ne že bych jí v seriálu viděl extra rád a byla moje oblíbená postava, ale po tolika letech to byl fajnový návrat. Jinak téma dílu, tedy oslava mě velice bavila a všem to moc slušelo, taky bych takovou oslavu bral :D Překvapilo mě také, že se objevila Bevvvy :D(24.11.2016)

• majo25

Nič nudnejšie ako narodeninovú oslavu si tvorcovia nevedeli vymyslieť? V epizóde nebolo nič, na čom som sa mohol zasmiať.(30.9.2017)

,,Hodně štěstí, zdraví." ,,Mnohokrát děkuji. Nemůžu uvěřit, že..." ,,Hodně štěstí, zdraví." ,,Vy zpíváte, tak pardon."(7.6.2017)

Dá se říct, že skoro všechny postavy v jednom díle. Takže Kripke, Stuart a leonardoma matka přispějí hodně tomuhle dílu. Bylo by fajn, kdyby Kripke sbalil Paní Hofstadterovou by určitě oživilo do budoucna několik dílů.(21.1.2018)