Nastala chyba při přehrávání videa.
 • evapetra
  ****

  Povedená sonda do duší nezadaných německých singles se z větší části odehrává v rámci rychloseznamovací akce, na které má každý pár na sebe jen pět minut. Během nich se oba snaží o tom druhém vyzvědět co nejvíc, aby si mohli s jistou zakroužkovat, jestli se zrovna s tímto protějškem budou chtít ještě v budoucnu setkat. Nejvíce mě pobavila závěrečná část filmu, ve které už dojde na skutečné schůzky vzájemně zakroužkovaných objektů.(2.1.2014)

 • Jansen
  ****

  Lehká, zábavná a svěží romantická komedie postavená na výborném scénáři. Výběr herců pro jednotlivé typy láskou opomíjených jedinců vyšel více než dobře a filmu se tak podařilo (z valné části:) vyhnout zaběhlým charakterovým klišé, které potopí většinu filmů tohoto rázu. Nejsilnější zbraň Shoppena ale spočívá ve scénáři. Celková kompozice rozhovorů skvěle sestříhaných a seskládaných do konečné podoby působí, i díky dynamické kameře, zcela omračujícím dojmem a první část filmu, odehrávající se na „5ti minutovém seznamovacím dýchánku“, tak nemá chybu. Druhá polovina filmu už jen převážně zpracovává potenciál předchozí části a závěr je více než uspokojující. Tak nějak si představuji nenáročnou zábavu ve skvělém provedení.(14.3.2009)

 • Radko
  ****

  Komentár užívateľky Swansea je dokonalý. K nemu niet čo dodať. Ale predsa sa pokúsim. Nemci sú maximalisti. Keď zabávať sa, tak do umŕtvenia, keď zoznamovať sa, do zamdlenia. Keď odkrývať vzťahové problémy singlov, tak rozpitvať všetko otvorene, dynamicky aj s možnými konfliktami. Nakukne sa pod rôzne masky osamele žijúcich jedincov. No zažratá pedantnosť, tuhosť a prkennosť nemeckého štatisticky & analyticky & dôsledného spôsobu myslenia ostáva. Pretože všetko je dokonalé v rámci dopredu daných limitov. Ale pozeranie to bolo príjemné. Na rozhraní medzi tromi a štyrmi hviezdami. 72%(20.3.2015)

 • emma53
  ****

  Tak tohle jsem nečekala ani vzdáleně. Prvních pár minut je to jen a jen seznamka....seznamka.....seznamka....a ne jen prvních pár minut, celý film není o ničem jiném. Moje první pocity, že tohle asi nebude to pravé se za chvíli rozplynuly a já slupla Shoppen jak malinu na jeden zátah. Když se na tenhle zajímavý konverzační projekt z Německa budete dívat s mírným nadhledem, tak vás určitě nezklame, alespoň mě tedy určitě ne.(9.12.2013)

 • kareen
  ****

  Tak prvních 10 minut jsem si říkala, že to asi nebude nic pro mě, jenže pak se skupinka singles usadila v jedné strohé místnosti a začalo jednotlivé pětiminutové seznamování, kdy se každý začal postupně vybarvovat podle své povahy, založení i odvahy, od toho okamžiku mě to chytlo až neskutečně. Psychologická konverzačka, která pod více méně zábavnými dialogy skrývá také pořádný kus hořkosti, nejistoty a otupělé rezignovanosti osamělých mladých lidí, kteří hledají smysluplný vztah, co stále nepřichází. Byla jsem zvědavá, jestli to bude poutavé i poté, co místnost opustí a ono ano, zajímalo mě, kdo z nich se dá dohromady a které schůzky ztroskotají, takže se z filmu, který mě na začátku příliš nebral, vyklubala moc hezká podívaná.(27.10.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace