Série(4) / Epizody(125)

Do Klubu vás víta myšák Mickey a jeho kamarádi – Minnie, Donald, Daisy, Goofy a Pluto! Pomozte svým přátelům s jejich trablemi ve třech příbězích - Červená Karkulka Minnie, Zakletý princ Donald a Šípková Růženka Minnie. Použijte fantazii a vyberte si vždy, jak se objeví Ouško, správnou pomůcku z Myškavěcí. Můžete se s Minnie naučit vařit její polévku Minnie-strone, osvobodit Donalda z jeho proměny v žabáka nebo si posvítit na šibalského Peteho. Pokaždé si však užijete spoustu legrace a z kouzelného Klubíku se vám nebude chtít odejít! (oficiální text distributora)

borohub odpad!

Tvl to jsem zase na malý okamžik postil omylem ČT:D a vyskočil na mě tenhleten děs.. jasný je to seriál cílený na děti, ale stejně? Co to má jako být? Tohle fakt musí dělat z těch dětí retardy.. Za mých mladých let podobné sračky nebyly a přežili jsme to, uvidíme co podobné shity nevalné kvality udělají z další generace, ale asi nás nic pozitiního nečeká.. 5% ()

Flego

Tak som sa úspešne vžil do predškolského veku a zadíval sa na trojrozmernú animovanú rozprávku so známymi postavičkami Walta Disneyho. Mala v sebe pôvab a čaro, ale ešte niečo : napr. v jednom príbehu bolo všetko spracované do "hry", kde deti ( diváci ) spolupracovali s myšiakom pri vyriešení spletitej cesty pri vyslobodzovaní Donaldovej milej. Bolo to pekné, pútavé a zábavné a hlavne iné. ()

L_O_U_S

Klasické disneyovské postavy jako Myšák Mickey, Kačer Donald nebo Goofy tady co do úcty k původním kresleným filmům dostávají dost na prdel, ale Disney si prostě potřebuje vychovávat nové publikum. Eticky ne úplně čistá záležitost. Leckdo by to mohl označit za vymývání mozků a já bych možná uznale pokyvoval, fakt ale je, že děti to zabaví a nějaký ten vzdělávací motiv tu je – k čemu se dají použít různé nástroje, přemýšlení nad problémy atd. Animace je sice v duchu 3D, je ale poměrně prostá, což je nejspíš dáno zaměřením na cílovou skupinu. A koneckonců, když nechcete, mikinu s Mickeym těm capartům nakonec kupovat nemusíte – je to na vás. (1 362.) ()

Falco.araea

Už chápu ty ty hlášky "Hej Ouško" a "Máme použít na rizoto použít kroupy, hrách, kuskus nebo tajnou myškavěc." Něco takového se u nás v rodině používá tak desetkrát denně, ale mě tento kulturní skvost osobně minul, takže jsem musela dohánět už jako větší. A přes nechutný dabing a kýč kýč hnusný kýč je to prostě super! ()

Vančura odpad!

Výplach mozku srovnatelný snad jen s Teletubbies. Vzpomenu-li si ale na původní kratké animáky s Mickey Mousem, které dělal Walt Disney v 30. letech, přijdou mi v podstatě stejně debilní, tzn. jsme zde svědky pozoruhodné kontinuity estetiky, která definovala západní pojetí roztomilosti, v kombinaci s idiotskou komikou, trvající přes 70 let - fascinující! Díkybohu za Bukowského a jeho pokus o de-disneyfikaci. ()

• I v originálním znění říká Mickey úvodní větu v češtině. Tato věta zní: „Myška, muška, Mickey mouse.“ (Standey)