Lovec nestvůr

Lovec príšer

Mysteriózní / Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2010, 107 min

• milka

Zase jedno z těch zajímavě vyhlížejích béček, které se nepovedlo. Brandoun Routh je tady sice celkem fajn, ale jinak se to celý bere až moc vážně. Navíc je příšerně utahaný, akční scény jsou jedna velká nuda a ten rádoby vtipkující hrdinův sidekick mi lezl na nervy. Buffy by si s touhle verbeží poradila lépe.(8.9.2011)

• Psema

Další smutná oběť domněnky, že slušný režisér animáků zvládne hraný film. Aneb jak se může z potenciálního Constantina 2 stát podprůměrná rutina s tuctovým scénářem, vyvařenými hláškami, katastrofálně statickou akcí a postavami, které jste viděli několikrát jinde a ve výrazně lepším provedení. P.S.: Ani nepamatuju, kdy jsem se k finále filmu prokousával dva měsíce a na osm pokusů. 3/10(21.7.2012)

• Ant

Přesně to, co jsem od toho čekala. Old school film o ochránci přišer, protože přece i ty mají svá práva. Efekty a masky připomínaly Buffy, což celkem bez problémů zapadalo do celkového looku filmu. Nejvíce mě bavila zápletka se zombie parťákem a jeho slovní přestřelky s Dylanem. Celkový děj je ale opravdu dobrý akorát tak do průměrného 40-minutového seriálu, tady žádné body film nesbírá. Stravitelná záležitost na víkendové odpoledne, nic víc, nic míň.(18.6.2011)

Jelikož na komiksy moc nejsem, tak mi Dylan Dog nic neříkal. Šel jsem do toho s tím, že se podívám na „hororovou komedii“ a té se mi i dostalo. Scénář není nikterak zázračným dílem, u kterého bych se rozplýval blahem, ale našlo se tady několik zajímavých momentů. Především se mi líbilo, že to tvůrci pojali s dosti velkou nadsázkou, černého humoru je tu taky dost a přestože jednotlivé postavy působí v určitých chvílích poněkud trapně, tak to herci zvládli v rámci svých průměrných možností. Kupodivu se mi nejvíc líbili zombíci a jejich „obchoďák“ na náhradní díly.50%(9.9.2012)

• SaNcHeZ_cz

Dylan Dog, soukromý detektiv zaseknutý v devadesátých letech zatímco doba okolo něj se už pohnula trochu jinam. Neplatí to však jen o hlavním hrdinovi ale o celém snímku. V celku nudný mix komedie a hororu v komiksovém balení totiž míchá koktejl s prošlou lhůtou trvanlivosti, který je nestravitelný snad i pro zapřísáhlé příznivce předlohy. Známé tváře se tak snaží jen odvrátit pozornost od toho, že tohle se zkrátka nepovedlo.(19.7.2011)

• - Jeden z upírů se jmenuje Sclavi. Tiziano Sclavi je autorem komiksu Dylan Dog, podle kterého je film natočen. (Kroup4)