Reklama

Reklama

Dylan Dog je jediný soukromý detektiv na světě, který se specializuje na nemrtvé. Jak stojí na jeho vizitce, pracuje jako „vyšetřovatel paranormálních jevů: žádný puls, žádný problém“. Dylan zná všechna jejich tajemství z podsvětí i bratrovražedné spory a jako každý normální člověk je i on stále více přesvědčený o tom, že čím méně se s nemrtvými a jejich nesčetnými problémy zaplete, tím lépe. Zmizelý artefakt, krásná dědička a brutální vražda jej však stáhnou zpět do temného světa nemrtvých. „Dead of Night“ je gotický thriller podle jedné z nejprodávanějších komiksových sérií na světě, „Dylan Dog“. Odehrává se v téměř evropské atmosféře zapadlých uliček města New Orleans, které se pyšní dlouhou a legendami opředenou historií spojenou s nadpřirozenem. (Filmbox)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (89)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $20miliónovTržby USA $1,186,538Tržby Celosvetovo $4,767,000Tržby za predaj DVD v USA $1,571,339 //počet predaných kusov 83,562║ Herci to slušne uhrajú, hlavne na to nesúrodé sústo všeličoho čo tento film chce ponúknuť, mix horroru a komédie až tak úplne nevyšiel, má to zopár dobrých momentiek, či už sa akcie týka alebo nejakých tých odľahčených etáp ale ako celok to nie je moc kompaktné. /40%/ ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Me to tak hrozny teda neprislo. Na hororovy becko docela obstojnej, i kdyz nikterak originalni pribeh, triky nekde na urovni hororovejch serialu jako Buffy nebo Lovci duchu, takze zadnej zazrak, ale nic hroznyho a nebejt zbytecne pomalyho tempa, mohlo to bejt hodne fajn. Routh je frajer, sice hraje dost toporne a kazdou chvily ho nekdo sereze, ale do ty role se docela hodi. Skoda, ze to je cely udelany s overvoicem hlavniho hrdiny, takze se film snazi o takovy pohodovy a stylovy tempo, bohuzel se to ale zaroven i dost tahne. Nastesti v druhy polovine pribude akce, Routhovo poskok zombie hazi solidni hlasky a ve vysledku slusna zabava na jedno skouknuti. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

,,KDYŽ UMŘETE A VRÁTÍTE SE, ZAVOLÁTE MĚ. DYLANA DOGA“..... /// Původně s tou prací seknul. Znáte to – zklamání. Teď mu ovšem něco ukouslo kousek přítele a nastal tak čas vrátit se zpátky do práce! ... Na odpůrce stříbra má boxera, na jiný zas magnesiovou světlici. Dialogy které znáte z komedií, parodií, ale i z filmů, kde to s vlkodlaky (třeba v Londýně) mysleli naprosto vážně. Čekal jsem, že vyšetřování nemrtvých bude ,,old school“ a využitá bude veškerá moderní ,,high-tech“ technologie. KDO ŘÍDÍ TUHLE SHOW? Jo takhle......to jste mysleli těma 80týma rokama......jako že je to píčovina..... Sám nevím....nevím, co je myšleno vážně, co ne, co je pohádka, co horor. Hodně pokusů o vtip (nefunguje), podivný monstra a postavy bez špetky sympatií. VY LIDI JSTE TAK PŘEDVÍDATELNÍ. A tenhle film taky. Něco tady nefunguje. Několik koukatelnejch momentů z toho ovšem konkurenci Krotitelů duchů neudělá. I když se v tý akci tak snažej! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám si šlehnout upíří krev. 2.) Fotr se mi změnil ve zrůdu (jen pokud to máte potvrzeno knězem). 3.) Chci si otevřít ,,Zombie bufet“. 4.) Thx za titule ,,rcfour“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Tak si, J*A*K*U*B*E, představ, že ač jsem s příčetností mnohdy na štíru, docela mě to v tom ojedinělém momentu chvilkového prozření zaujalo a skvěle jsem se ve své slaboduchosti pobavil. V době, kdy se sotva zletilí pubescenti (těší mě, verbal) tak skvěle starají o blahobyt grafomanských padesátek, paní Majerové a paní Rohlíkové, a i když to stojí za starou Bellu, hýčkají si své Bradavice a z vyteplených MTV krvesajů, homodlaků a nedomrlých Čarodějových učňů dělají kult, my dříve narození nadšeně odvracíme zrak k příjemným, jednoduchým, devadesátkovým reminiscencím. Reminiscencím, kdy upíři ještě "sáli" krev, vlkodlaci nesoutěžili o nejvyrýsovanější pupík v Miss Kelvina Kleina, čarodějové čarovali, nemačkali si beďary a nehráli famfrbál. Jedinou výraznou vadou této hravé nadsázky je, že do hlavní role, kdo ví proč, obsadili figurínu, kterou vytáhli z výkladu obchodu s Gucciho spodním prádlem a namalovali ji ten nejdrsnější obličej, který je k vidění pouze, když na ultimativní travestishow "holky" zpívají Tinu Turner. Tu pak přemísťovali po place a předstírali, že je to Marlowe. Pro zbytek postav naštěstí najali herce, a tak si troufám predikovat, že tohle osolím o něco víc, než tolik "epické" finále Heryho Potrata. PS.: Doufám, že mu Voldemord urve hlavu a rozemele jej na masokostní moučku, aby už víckrát nemohl povstat!! ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Kdysi v dobách mého dospívání existovala počítačová hra Dylan Dog na počítač Commodore Amiga. A byla to dobrá, zajímavá hororová chodička, s dobrou temnou atmosférou ... No mluví ze mě vyloženě nostalgie, byla to krásná léta a začínaly se vyrábět první temné, hororové hry. A tak mám pocit, že tento film vychází z této předlohy. Je to v podstatě taky "chodička", nevýrazný hrdina chodí pořád sem a tam, vždycky někde něco vyřeší, dozví se nějaké informace, popere se s nějakými příšerami (jsou zde upíři, vlkodlaci, zombie, ghoulové atd. ...) a furt tak dokola. Byl by to docela ok film, nebýt ovšem zbytečně přemrštěné stopáže, kdy na konci jsou opravdu strašné trapné masky a efekty. Tam film již dosahuje trapnosti a z kvalitních 3* spadá ihned na 2*... Ale je to dobrý film,takový nenáročný... oddechovka... ()

Galerie (51)

Zajímavosti (2)

  • Jeden z upírů se jmenuje Sclavi. Tiziano Sclavi je autorem komiksu Dylan Dog, podle kterého je film natočen. (Kroup4)

Související novinky

Superman jako epická trilogie?

Superman jako epická trilogie?

01.11.2008

Díky úspěchu komiksové adaptace Wanted je autor předlohy Mark Millar mimořádně při chuti. Už před několika měsíci prozradil, že ve spolupráci s nejmenovaným „áčkovým akčním režisérem“ připravuje…

Superman versus zombíci

Superman versus zombíci

16.10.2007

Pokračování Singerova Superman se vrací se odkládá na neurčito. Bylo to víceméně zřejmé už ve chvíli, kdy Bryan odešel do Německa natáčet válečný thriller Valkyrie a Warneři se naplno vrhli do…

Reklama

Reklama