Svědkem zločinu

• USA While She Was Out (více)

Žena v domácnosti (Basinger) je nucena se o sebe postarat, když se ocitne v opuštěném lese se čtyřmi kriminálníky. Co začalo jako rychlý výlet do obchoďáku končí v lese bojem o holý život. Vše co má, je krabice s nástroji a touha po přežití. (oficiální text distributora)

jfaba

Taškařice nehynoucí! Ta hvězdička je za píseň v závěrečných titulcích... Joy Division - "Day Of The Lords". ()

iamx_ odpad!

Už jen za námět si film nezaslouží víc jak jednu hvězdu a za scény typu zamlžený okno, rockovej koncert v lese, básnické etýdy mezi obětí a vrahy nebo už jenom fakt, že v obřím lese Basinger vždycky poctivě počká na své pronásledovatele, je i ta hvězdička moc. Ve filmu je tolik nesmyslných scén a chyb, že se u filmu musí člověk jen smát. Největším průserem je ovšem to, že Basinger sebou stále tahá krabici s nářadím, kterou by člověk při schovávaný v lese okamžitě zahodil... ()

Mustaffa

Prostě béčková slátanina o ničem, i když tam hraje Kim Basinger. Hrozně utahané, nudné, slabí herci, ale hlavně absolutně nezajímavé a blbé. ()

vodkasesemte

tak jestli jsem to dvakrát! správně pochopil, tak ta ženská s taškou na nářadí, kterou si mimovděk vybere vedle mobilu a pepřáku z kufru svýho šikovně zaparkovanýho auta na okraji silnice mezi uhledně složenými kmeny stromu, a to doslova, za doprovodu ony chrastivé tašky utíká partě multikulturní, zhovadilé, zdegenerované hošanu, kteří kromě spínače na baterce opravdu neumí používat zas nic a pomalinku jednoho po druhém oddělu. tu toho šroubovákem, tu zas montáž klíčem, jednoho málem ušukala k smrti a kdyby jo, myslím, že by to byl ten nejlepší a hlavně nejpřekvapivější konec, protože v tomhle je kim pořád dobrá a rozhodně se měla věnovat dál natáčení promyšleného porna, kde předehra opravdu neskutečně nabudí k dech beroucímu závěru! takto nikoliv, to jí raději najdu sám a udělám ovladačem! ()

gaara1

Fakt slabý film a je to opravdu škoda času. Jedna hvězda za univerzální přístup Kim s povinnou výbavou z auta. ()

wowylgu313

30-35% neskutečně nesympatický herci, absolutně nesmyslná pointa a obrovská nuda po dobu celého filmu ale ... ? Když už, opakuji když už tam k něčemu došlo bylo to na daný rok poměrně ok. Narážím hlavně na jednotné vraždy v "sebeobraně". Doslova všeho tam mohlo být tak pětkrát víc a mělo by to šťávu. Takhle se z toho stal nezáživný biják kde nečekejte žádný extra zvrat nebo příběh. Každopádně ano, na rok 2008 je to takový horší průměr. Nikoliv odpad. ;-) ()

Kečo

Tak takyto narez zo strany Kim Besinger som teda necakal, neni tam hadam jedina chvilka, pri ktorej by som sa nudil, stale to bolo v napeti drzane ()

trigan

Jak se puťka, která ani neumí uklidit byt, změní v terminátora. Pohádka pro zakomplexované ženy. Díky bohu, že to trvalo jen 82 minut. ()

paniColombova

Divím se, že tu roli Basinger vzala. Mohla to hrát klidně nějaká neznámá druhořadá herečka. Takhle to Basinger degradovalo právě do šarže druhořadých hereček. ()

bajahor

Atmosféra byla dobrá...ale ten scénář celkově debilní...Mladí kluci nedokáží zabít ženskou (svědkyni zločinu) i když mají zbraň - ona má jen nářadí, ale zbaví se všech...:-) blbost na n-tou! A hlavně ona před nima utíkala někam do prázdna, kde nic není, místo aby letěla zpět do civilizace a zavolala policii...všichni se tam chovali nelogicky... ()

LeePriest

Blondýna s kufříkem nářadí prchá před přesilou gangsterů. Jeden po ní střílí, druhý k ní doběhne dokonce tak blízko, že po ní už natahuje ruku, no světe div se, blondýna nakonec stejně všechny padouchy zlikviduje a odchází po svých. Je třeba další komentář? ()

Bojoušek

Film napínavý od začátku až do konce. Po delší době se Kim Basinger opět rozjela a tady má teda neskutečnou páru, ostatní herci také dobří, tyranský manžel (Craig Sheffer) je dobře zvládnutý, ale místa k projevu má poskrovnu. Dětské postavy neznámé, ale přesvedčivé. Během filmu jsem se ani chvilku nenudila a napnutá jsem byla jako struna. Zaujal mě už krátký, ale výstižný obsah filmu uvedený distributorem. Pomyslela jsem si, že to by mohlo být zajímavý a vyklubalo se z toho překvapení podzimu! Jen teda nechápu proč to nehrají v kinech...Velká škoda! Ušetřili by za elektriku - za 82 minut se člověk ani pořádně nerozkouká... Některé uživatele jaksi nechápu, kdyby film pozorněji sledovali, tak by si uštřil půl práce s komentářem a psaním otázek. Taky nevim proč by Kim Basinger nemohla mít ve filmu děti, tý Delle asi 55 nebylo a jelikož basingerka na 55 fakt nevypadá tak proč by se nemohla zahrát mladici? ()

R4ZoR odpad!

Lutujem, že som tento film videl. Prázdnych 82 minút ktoré nič nepovedali. Najpodstatnejšia bola stupidita hlavnej postavy ktorú naháňali v lese, a ona sa na nich pozerala.. Pritom mala 100 možností utiecť. Strata času! 0% ()

Snakefinger

To co zažíná jako jednoduchý a předem předvídatelný a hodně naivní thriller se postupně dostane do ďábelských otáček velmi slušného filmu s prvky explotation. Kim je v této roli neuvěřitelně sexy a tahle role ji sedla stejně tak parádně jako v 9 a půl týdne. Atmosféra v mokrém lese byla vynikající, překvapivý závěr nebo náznak závěru též. Co více si přát? ()

Stealler

Sú filmy v ktorých sa nezrovnalosti dajú vzhľadom k ostatnej kvalite prehliadnuť. Sú filmy v ktorých sa nezrovnalosti odrazia na nižšom hodnotení. A sú filmy, ktoré sú komplet od začiatku po koniec postavené na nich. Neviem čo si režisér myslel, ale očividne dosť podcenil ľudské IQ. Napíšem pár ukážok, čo vás vo filme čaká a nad čím budete celý film iba nechápavo krútiť hlavou (slabšie povahy ňou mlátiť o stenu). Takže začína sa to na preplnenom parkovisku, kde desiatky áut nemajú kde zaparkovať a tak sa len točia v kruhoch a hľadajú voľné miesto. Hlavná hrdinka dá za stierač papierik jednému autu ktoré stojí cez dve miesta a ide nakupovať. Keď nakúpi, vonku ju už čakajú majitelia auta a vytiahnu na ňu, za ten papierik, pištoľ. Ok, tak to by sa ešte dalo pochopiť, ale keď následne zastrelia strážnika na prázdnom parkovisku, ktoré ešte nedávno bolo preplnené a teda je jediná vedkyňa vraždy...WTF? Hlavná hrdinka si pri prenasledovaní zo sebou zoberie krabicu náradia. Celý čas ju to iba spomaľuje, v tichom lese krabica kŕka, ale aj tak ju nezahodí, lebo ku koncu filmu zázračne zrazu začne všetko náradie používať na zabíjanie prenasledovateľov. Och, aké romantické. Prenasledovatelia majú navyše v hlave zvláštny radar, ktorých ich vždy zavedie na to správne miesto, nech sa Kim pohne ktorýmkoľvek smerom, s akýmkoľvek náskokom. Vyvrcholí to, keď ju prenasledovatelia začnú stopovať dokonca aj podľa pachu parfúmu. A dostávame sa ku koncu. Dve posledné menšie veci. Prvá - načo dávať do filmu scény, ktoré nemajú žiaden význam na beh filmu a sú úplne prázdne a hluché. Píšem o tom, keď v obchode ide Kim zaplatiť a predavačka jej povie, že má prečerpanú kartu a tak musí platiť v hotovosti. Celý film sa odohráva v lese, kde nie sú potrebné žiadne peniaze, žiadne bankomaty proste nič! Načo bola tá scéna dobrá? Ak by sa vystrihla, diváci by boli aspoň ušetrený o pár minút tej hrôzy. A na koniec, ak ste s osobou každý deň v kontakte (pár ročná dcéra a matka) tak prečo jej dáte darček a keď si ho chce pozrieť, poviete: „Teraz nie.“ Omg, tak jej dám darček keď budem chcieť aby si ho otvorila. Veď som s ňou v kontakte každý boží deň. Alebo dcéra vytušila, že jej matka bude potrebovať nejakú vzpruhu v temnom lese? Tieto výtky môžu vyzerať ako maličkosti, ale film ma tak úbohú atmosféru a dej, že celý čas vám neostáva nič iné ako sa v mysli zaoberať inými vecami. V tomto prípade sračkami z filmu, ktorými sa to tam iba hmýri. ()

scorpion171 odpad!

Jedním slovem STRHUJÍCÍ!!! A teď vážně. Při honičce se několikrát zastavím, abych jim náhodou neutekla, když uteču moc, tak se vrátím, abych se jim neztratila. Na kořenech stromů nechám krev jako znamení, kterou v té tmě uvidí nebo snad ucítí. Když někoho mlátím klíčem, on se přece bránit nebude. A další Logické situace!! To si může říkat Kim Basinger ()

rotas

Tak úplně takový nářez to není,ale možná jsem čekal víc po přečtení místních hodnocení. Rozhodně to stojí za to vidět a hlavně stopáž filmu je velmi příjemná ()