Soukromé životy Pippy Lee

• USA The Private Lives of Pippa Lee (více)

Příběh jedné ženy, která se rozhodla, že nedopustí, aby život jen tak proplul kolem ní. Dvacet let žila jen pro svou rodinu, pečovala o svého stárnoucího manžela i děti. Děti odrostly, z manžela je moudrý starý pán a Pippa Lee objevuje znovu kouzlo sexu a něhy v náručí jiného muže. Pippa Lee (Robin Wright Pennová) vede na první pohled šťastný život. Je oddanou manželkou o třicet let staršího úspěšného vydavatele (Alan Arkin), se kterým má dvě odrostlé děti. Každý obdivuje její vyrovnanost a rád se jí svěří se svými problémy. Když se ale u jejího manžela objeví zdravotní potíže, na jeho naléhání se stěhují z manhattanského bytu do klidnějšího Connecticutu. Její život se smrskne na občasná setkání s novými přáteli Samem (Mike Binder) a Sandrou (Winona Ryderová) a především péči o manžela, který se jí víc a víc vzdaluje. Ovšem vše se změní příjezdem Chrise (Keanu Reeves), který se po čerstvém rozvodu vrací zpět. Pippa najednou začíná bojovat sama se sebou, probouzí se v ní svobodomyslná dívka, kterou kdysi byla a jež se proměnila ve frustrovanou ženu. Najde Pippa znovu samu sebe? (HBO Europe)

barteca

Robin Wright Pennová, Alan Arkin, Keanu Reeves...... hraje tam kdekdo, za ty první dva přidávám bod, jinak průměrné drama, komedie a romantika ani náhodou, scénář a střih mají slabé chvilky. ()

Marsello

Zaujímavé obsadenie, ale vcelku nezaujímavé spracovanie. Nájdeme si tam drogy, sex, či neveru, ba dokonca i vraždu, ale ako som už povedal, nezaujímavé spracovanie nezachránilo ani silné obsadenie. ()

hazaba

Není to špatný film, hraje v něm spousta dobrých herců a to jak v hlavních tak ve vedlejších rolích, ale člověka zas tak nezaujme a velmi rychle se vykouří z hlavy. ()

Faila

Románku s Reevesem bylo věnováno méně místa, než by si tenhle problém zasloužil. Ona jeho postava vůbec byla taková nijaká. Rovněž postava Winony Ryder byla lehce mimo mísu. Ale soužití s věčně nabručeným manželem a co to s manželkou může udělat, a stejně tak její minulost, byly zobrazeny poměrně věrně, uvěřitelně a zajímavě. A vůbec - styl vyprávění, herecké výkony či navozená atmosféra byly lehce nadprůměrné. ()

burton

Hele, tohle není asi úplně film pro chlapy...tedy samozřejmě se na to chlapi podívejte a jestli jste pravdomluvní a citliví, empatičtí idioti (což tady zrovna berte jako velikou poklonu), tak se vám to bude líbit. Je to prostě film o jedné holce, která má krásnou duši a srdce veliké a láskyplné. A je krásná. A tu duši a to srdce jí jednou, jako docela mladičké divožence, spoutá jeden, už docela starej a ne tak úplně mačo, chlap. Noa ona má s ním dvě děti, které miluje, o všechny a o všechno se stará a tak život běží... a on najednou onemocní a ....noale na to se podívejte, protože to není film o nějakém umírání, nýbrž přesně naopak. Je to o žití a znovuobjevení dávné jiskry. Takže za mě pětka veliká. ()

Yojimbo

Silně obsazený komorní snímek o ženě, jejíž život nebyl tak šťastný, jak by se na první pohled mohlo zdát. Celá řada skvělých herců zvedají v podstatě obyčejný příběh na vyšší úroveň, děj naštěstí netlačí na pilu a na nějaké hollywoodsky přehnané emoce se tu nehraje, což je rozhodně sympatické - stejně jako sama hlavní hrdinka. ()

Ondr@932

Převažující nuda spolu s mým dříve oblíbeným Keanu Reevesem, který v poslední době hodně ztratil na kvalitě, ale v současné době to možná vypadá opět na "comeback". A jinak co se týče toho filmu, tak na to, že má pouze 94 minut tak se táhne jak smrad! 35% ()

E lan

Velmi příjemný a duchaplný příběh hraný herci, kteří se dobře vcítili do svých rolí. Moc se tomuto nedá vytknout, je to smutné, ale poučné. ()

mira.l

Co to bylo?? Jedna* za Blike Lively, jinak je vidět, že i s docela zajímavým obsazením (Robin Wright, Alan Arkin, Keanu Reeves, Blake Lively, Maria Bello, Winona Ryder, Julianne Moore, Monica Bellucci) se dá vyrobit hovadina na hraně koukatelnosti. Přesně ten typ filmu, u něhož začnu v počítači lovit něco jinýho a je mi vcelku jedno, co se tam děje, stačí mi to slyšet, není třeba na to ani moc koukat. ()

TheRay97

Páni! Hned od začátku si říkám, kam jsem to vlastně vstoupila. Je to však tím, jak přirozeně film působí. Zprvu vypadá jako obyčejný příběh obyčejné rodiny a také tomu tak je. Důležité je především brát důraz na vývoj jednotlivých postav, protože vás můžou zklamat určité předsudky. Zajímavé jsou také návraty do minulosti v průběhu příběhu, poté už vše do sebe zapadá a dává myšlenkám zcela nový význam. Samozřejmě velké plus patří faktu, že si celý film režírovala sama autorka knižní předlohy. ()

jafuska

další melancholický film a takových filmů mám už opravdu dost, takže příště opravdu se podívám na něco jiného, ze začátku to bylo docela zmatené, v půlce ještě víc, a konec celkem depresivní, ani herci mě nijak neoslnily, takže ve zkratce nic moc, a ty procenta tomu opravdu patří, možná bych dala ak 50 procent, ale budiž ()

miki68cz

Obyčejně lidský příběh drží skvělým herectvím sama Robin. Příběh opravdu ze života, jenž nezná hranic a může se stát i Vám. Winona Rider vypadá jako studentka, Keanu je sympaťák se zbytečně velkou kérkou a Arkin zahrál více než přesvědčivě stárnoucího chlapíka. Krásná doprovodná muzika podtrhuje hloubku příběhu. DOPORUČUJI ()

Babulik

Ľahko plynúca príjemná "podívaná" bez hluchých a nudných miest, takže na wecko si odskočíte naozaj až po skončení...Penn v pohode, Arkin asi zo zostavy najlepší, stuhnutý Reeves (ale tentoraz som mu to odpustil...) a úbohá Belluci (bacha spoiler!) s vystreleným mozgom... Infantilný hapyend sa našťastie nekoná, takže s kľudným svedomím štyri hviezdičky. ()

elanista1

Takto, tymto druhom filmov neinklinujem, vedel som do coho idem a preto som ani neocakaval nejaku zabavu, alebo filmovy zazitok, ale ze budem az takyto znudeny som necakal ani v najhorsom sne. Dopozerane s velkymi tazkostami a zdravotnymi problemami. ()

veverysiak

Plejáda hviezd mi zaručovala vynikajúci zážitok, výsledok je však rozpačitý, sú tam ohromne silné scény, celková životná línia hlavnej hrdinky a niektorých okolopôsobiacich je enormne emotívna a zaujímavá, ale celok sa mi javil taký voľáky nedopečený, možno to bolo ležérnym tempom, možno zámerným potláčaním gradácie dramatických momentov, možno zdanlivo nesúvisle poukladaných obrazov a scén a doklincoval to katastofálny dabing Bellucci a Reevesa, takže 60%. ()

Paní Day-Lewisová režíruje

Paní Day-Lewisová režíruje

11.02.2008

Odpočiňme si alespoň na jeden den od akčních krváků, hororů a komiksových filmů a dejme si jednu vztahovou tragikomedii. Ale tahle je opravdu ověšená hvězdami jako vánoční stromeček koulemi... ehm.… (více)