Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

sedm.1

Asi nejextrémnější romantická komedie vůbec.Zkrátka tu musím ocenit především originalitu nápadu a odvahu autorů pustit se na tento poměrně tenký led,ovšem je nutno i dodat,že se zároveň k nějakému tabu či překročení hranic ani trochu nepřiblížili,což byla sice možná i chybička,ale i přes ono lechtivé téma jde pořád jen o trochu odvážnější komedii s neodvratným happyendem.Bohužel,celý tento projekt dojel na opravdu nevýraznou zápletku.Celé se to sice kolem porna točí,ale jednak toho tématu není naprosto využito a jednak zde bylo až příliš hluchých míst.Jako na houpačce to bylo především s dialogy.Častokrát jsou velmi vtipné a zábavné,ale až příliš často se objevily i vážně stupidní momenty a kecy.Nelze též prominout opravdu pomalé tempo děje a časté přešlapování na místě.Naopak největším kladem celého filmu je bezesporu obsazení.Seth Rogen je fajn,Elizabeth Banks je supersymaptická kočka,Smithovi kmenovci Mewes a Anderson jsou jistotou a ex-pornohvězdy Traci Lords a Katie Morgan jsou příjemným zpestřením a osvěžením.Co si ovšem nedovolím nezmínit je párminutové cameo Justina Longa a Brandona Routha.Jejich scénka na plese(a to především Longův výstup) je extranářez a pro mě jasně nejlepší moment filmu.Zack a Miri točí porno je prostě filmem,který bohužel ani tak neprobořil ledy nepřístupnosti či zvrhlejší zábavy,jako spíše ledy vlažnosti,občasné nudnosti a především minimálního spádu.Ale herci ten film podrželi určitě nad vodou. ()

Babous

První polovina filmu je skvělá parodie na všechny klišovité porno zápletky a pornoprýmysl obecně, druhá nestojí za nic, protože to je už ohrané "sex vede k citům". Každopádně jsem z toho dostal chuť taky něco natočit (a nemusí to být porno). ()

vitekpe

Sice romantika, ale zabalena v pekne hnusnem pytli. Ja radsi hezkou romantiku. Prijde mi to tak nejak prirozenejsi... (a obecne tema "porno vs. romantika" nehodlam vubec komentovat.) ()

herr_carter

Čím víc Rogena vídám ve filmech, tím víc je mi tenhle rádoby komik méně sympatický - toto jsem viděl teprve nedávno, ale kromě pár záblesků mi to nepřišlo kdovíjak vtipné............. moje hodnocení = 4 z 10. ()

chmíří

Skvělá komedie, která kombinuje to nejlepší od Kevina Smitha (Star Wars a Jason Mewes) a trochu jiný styl jak od Apatowa, který zastupuje Seth Rogen a Elizabeth Banks. Kteří se mimochodem k sobě až nezvykle hodí a rozhodně jim to spolu pasuje. Rogen hraje víceměně pořád stejně (což nemyslím ve špatným) s Banks ho skvěle doplňuje a navíc ji to ohromně sluší...Takže doporučuji protože dostanete prasečinky od Smitha i příběh a srandu od Rogena...90% ()

DavidS.

Kevin Smith potkává Juddy Apatowa... Jediná věta, která shrnuje můj celkový dojem z této velmi příjemné záležitosti... Dva přátelé se rozhodnou natočit z finanční nouze porno, obklopí se bandou individuí s menší či větší potřebou sexu a nějakou tou libůstkou a talentem, aby na závěr zjistili, že se milují a že ta banda jsou vlastně prima lidi, co za Vás v případě nouze zatáhnou účet za elektriku... Vulgární, zábavné, inteligentní, romantické a se spoustou Smithovských trademarků... Stydlivou pusu pro báječnou Elizabeth Banks. ()

uzzi

Velice osvěžující jízda, která klouže přesně po hraně. Kevin Smith má pořád slušně našlápnuto a dokáže sázet absurdní vtípky jeden za druhým. Hlavně dialogy jsou skvělé - Smith je v nich nedostižný a je vidět že si to zatraceně užívá. Oko znalce, také potěší některé ostřejší záběry a nekomentovatelné nápady. Film dokonale míchá pepř a cukr a přitom se z toho nepozvracíte. Naopak, ostrý absurdní humor, se tu střídá s opravdovou romantikou. Je pravda, že romantika je to "Smithovská", ale silná a dojemně reálná. Herecké obsazení se také povedlo a hlavní duo je velice příjemné. Pokud jste trochu zastydlí puberťáci, proletí vám 20x za den hlavou slovo vagína a přesto hledáte lásku, pak je to film pro Vás (nás). 85% ()

Tjaden

Celkový dojem mi sráží ten typicky americký happyend. Ve Smithových filmech se vždycky dočkáme nějakého zásadního poučení či napravení hlavních hrdinů, ale tady to bylo trochu přehnané. Jinak hlášky a scény s natáčením porna jsou zábavné a nechybí ani staří známí Jason Mewes a Jeff Anderson. Zdálo se mi, že film postrádá tu osobitost typickou pro Smithovy filmy a je i trochu více komerční. Situaci však zachraňují Pixies a jejich Hey. ()

NICOX

Jelikož od Smithe znám jen filmy typu Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (což neřadim zrovna mezi dobrý komedie), tak sem velmi mile překvapena. Dokonce i Jason Mewes tu vypadá jako člověk (sice pořád dement, ale člověk). Jen ke konci, už je to takový moc romantický. 80 % ()

velkyvezir

S Kevinem Smithem je to těžké. Jednou natočí vynikající snímky jako Clerks 1+2, Mallrats a Chasing Amy, pak natočí takovou slabotu jako New Jersey Girl. U Zacka a Miri opravdu nevím, do které skupiny tento film zařadit. Na jednu stranu jsem se bavil, ty přisprostlé fóry fungují, ale ve srovnání s prvně jmenovanými filmy jde o brak. Takže dávám 4*, přičemž 0,5* je Elizabeth, která je fakt čuprbaba. ()

MARTIN*I

Další film po Clearks od Kevina Smitha, co mě zaujal! Příběh lásky zasazený do více než netradiční zápletky. Z filmu srší typický jednoduchý humor, Smith opět nešetří homosexuály a zdaleka se nesnaží o zpřístupnění jeho filmu pod hranici 18ti let :) I študovanej člověk by měl problém spočítat, kolikrát zasleh slovo "fuck".. Už jen samotný výběr názvu přitahne velké publikum a to nemluvím o neskutečných hláškách a scénách. Ačkoliv věřím, že každému nesedne styl humoru či obsazení, ale Seth Rogen to podle mě zvládá na jedničku a s Elizabeth Banks tvoří zajímavou dvojku. Na konci ještě drobná zápletka při happyendu.. Možná, že se dalo vyždímat trochu víc, ale Zack a Miri na mě udělal dojem a moc jsem se bavil! Skvělá odragovačka po dni stráveným s chemií:) Let us fuck! ()

Seti

U mě si to Kevin Smith pokazil přeslazeným koncem. Kam celý film směřuje bylo jasné už od začátku, ovšem střídmější dávkování ubulené limonády ve stylu Clerks by bylo určitě lepší. Jinak vidět starou dobrou partu zase pohromadě bylo skutečně fajn (kam se ale poděl mlčenlivej Bob, jeho pornoscéna s kýmkoliv by byla učitě neskutečně rulózní) 3,5* ()

rozbris

Na nejlepší hodnocení to určitě nemá, zasmál jsem se zasmál a to docela často, ale ten konec mě už moc nedostal, spěl spíš k takové moc velké dramatické romantice a rozchodu obou dvou hlavních hrdinů. Kdo mě ale nejvíc udivil a pobavil byl Justin Long - ten jeho přízvuk a hrubý hlas, vůbec to k němu jako osobnosti nehodí, ale ve filmu to bylo úchvatné a zábavné:-) Zack and Miri dokázali, že porno je taky dřina a dá se s tím krásně vydělat:-) ()

casioa....

Občas smiešne, ale ...iba občas. Naj časti filmu pre mňa boli tie s Justinom Longom....prispel 2*.....inak by to bolo len za jednu :) ()

BluT

Ne, ne a ne. Prostě jsem chtěl, aby to bylo lepší, ale nebylo. Za pár vysoce solidníma jokeama (a i vtipným scénářem) stojí naprosto tuctová rom-kom, která prostě originální není. Ňáký hlody mě dost přizemnily, ale celkově tak tři a půl. ()

Kanibal

Fuckin' lovestory! Po začátku, který je opravdu vtipný přijde daleko slabší druhá polovina divák začíná sledovat hodinky. Některé části vypadají jako poměrně dost sestříhané a děj zažije několik zkratek. Seth Rogen ale opět dokázal, že je miláček... každý by ho chtěl za kamaráda ;) ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)