Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

bif

Svým způsobem zvlášní film, není to přímo komedie, je to trošku kýčovité a od začátku víte jak to dopadne, ale nějakým způsobem je to hezký a celkem uvěřitelný příběh, který by se v reálu nejspíš nestal. ()

AngelG

U výstupu Justina Longa jsem měla opravdu co dělat abych se nepomočila.. :D....samozřejmě tyhle pocity ve mně vyvolávalo mnoho dalších scén v tomhle pornu..ale tuhle scénu jsem prostě musela zmínit..!!! ()

Filmárik

V hrubej podstate sa jedná o romantický film no jeden z toho vzácneho mála určeného prevažne mužom. Rogan a Banks su spolu 100% uveritelní pár ktorému to divák naozaj praje. Skvelú dvojicu tu zahrali ( hoci iba na pár minút ) aj Justin Long a Brandon Routh. Nejedná sa však o nič prevratné a ku koncu trocha cítiť rutinné vody ale inak príjemné strávených 100 minút. ()

Dimo

Vtipné, vtipně sprosté a možná až nečekaně romantické, celkově vzato hutná a specifická zábava v přesně odměřené délce. Spokojenost. ()

Fulham

No tak ze zacatku sem si rikal co to je za ujety film, ale postupem casu se to menilo v dokonalost... Jooo hlavne nezapomente ze, jsem dole!! Paradni filmek. ()

patroklos

Komedie, která má v sobě hodně humoru, člověk se pobaví, ale jakákoliv hloubka nebo jiný rozměr chybí, proto když film dodíváte, za pět minut si na něj ani nevzpomenete. ()

Jeand´Boa

Kevin Smith opět předvedl svůj smysl a cit pro nápaditost...a pro šikovný výběr herců...ve filmu je nadhozeno mnoho citů a romantiky v kombinaci s lehkým a lechtivým humorem...nic podbízivého...vše plyne přirozeně a baví to...a to je u komedií to nejlepší... ()

fraktal

Příjemně koukatelný hooollywooood - řemeslně zvládnuté, jen atmosféra občas nepřirozeně přeskakuje (comedy/romance). ()

Fat'Fatal

Elizabeth Banks! Netradiční průměrná romantická komedie, kde si bohužel po třech dnech moc nemůžu vzpomenout na moc scén, ale třeba ta na slučáku střední to bylo dokonalý. Zack: Dvě piva prosim. Dáš si taky? Miri: Jo. Zack: Tak tři. Bývalé pornoherečky teda nic moc, ale zase Bludnej Holanďan :))) // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

cerbygerby

Komedie.. i s překvapivě odvážným obsahem.... myslel jsem že tam nebude nic vidět...nanejvýš ta scéna kdy to spolu dělali Zack a Miri, ale nečekaně tam bylo i něco navíc...no ale jinak to bylo takové o ničem, takže průměrná komedie za 3* ()

pepa3rd

Sem tam nějaký vtip, sem tam nějaká nechutná scéna a trocha toho love story odehrávajícího se na hodně nevšedním pozadí. Celkově ale takový podivný mix čehosi. Na komedii málo vtipné, na romantiku moc ho*en. 50 % ()

Gixian

Taková originální a nestandardní, v zanechaném dojmu ale dost průměrná komedie. Elizabeth Banks k sežrání, Seth Rogen obstojnej (jak ho nemám rád, tak zrovna tady mi ze všech filmů vadil nejmíň), Jason Mewes perfektní (lepší než v jiných Smithovských filmech). Zápletka jako taková bohužel nezněla moc realisticky, stejne jako nedávalo smysl chování postav a přehnané dějové zvraty, a nijak třeskutě jsem se taky nezasmál, takže spíš takové příjemně posezení, kde na konci filmu víte že spokojenost, ale že stačilo. ()

Alice02

101 minut?? Mě to spíš přišlo jako svižná vtipná čtvrthodinka! Ale tohle pozitivum je zároveň i kazem filmu - nestihla jsem si zamilovat vedlejší postavy, i když byli sympaticky ztřeštěné, určitě by neuškodilo pár scének navíc. Čekala jsem míň nahých těl, ale dočkala jsem se otevřeného a nic neskrývajícího pohledu na všechno :D ()

dandislav1991

Kdyby jsem se na to koukl a bylo mi patnáct a bujení hormonů by u mě bylo na vrcholu,tak bych hodnotil možná lépe :) ale takhle příjemná nekonvenční komedie... ()

BadCough

Rozkošná sprosťárna. S ľahkosťou plynúce dialógy, ktoré sú úplne prirodzené a rovnako trápne tak ako medzi skutočnými 3D ľuďmi :). Už dlho som sa tak schuti nezasmiala. ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)