Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

papaguy

Čekal jsem středoškolskou komédii, takže mě překvapilo, že to bylo poněkud peprnějšího charakteru. Jednoduchoučký přímočarý děj - porno, jako partnerská terapie. Má to své vrcholy (a některé jsou opravdu dobré) a své propadliny (a některé jsou hodně ubohé - fekálního humoru je tam naštěstí jen naprosté minimum). Nebýt tam ty po americku sentimentální vsuvky, bylo by to o hvězdu lepší. ()

Ondr@932

Dobrá komedie, první polovina mě bavila dost s tím, že dám 4 hvězdy, ale druhé půlce už to bylo dle mého názoru moc přehnané. 60% ()

HenryIvan

Tak rozporuplný film, že až neviem čo napísať. Pochopiteľne to bola somarina, ale pekne som sa nasmial. Seth Rogen vie z úplnej sračky urobiť pozerateľnú sračku. 65 %. ()

Plechpetr

"Star Whores" Hodně dobrá komedie o pornu. Spoustu dobrých momentů, vtipných gagů a opravdu výborné zvolených herců. Prostě TOP. ()

AloeB

Ačkoliv budu mít pravděpodobně celoživotní trauma z pravděpodobně poprvé viděného oholeného obličeje Setha Rogena, musím uznat že to i občas nebylo špatný. Není to hercova nejlepší komedie, má to ale své klady a vlastně i svým způsobem jisté vnady, bohužel se mi zdá že převažuje ten humor který bych obvykle vždy raději vynechal. Co ale čekat od něčeho co má v názvu natáčení slova na P, že ano? ()

Razzor_82

Smithovka s jednoduchým dějem, kdy jde v podstatě o obyčejnou romantickou komedii obohacenou o pár sprostých vtipů a natáčení amatérského pornofilmu. Jen on umí zachytit život mladých lidí realisticky a zároveň neskutečně vtipně. Seth Rogen a Elizabeth Banks se do svých rolí hodí a jejich vzájemná chemie je téměř hmatatelná. Vše kazí občasný suchý humor a místy už nechutné přepálené vulgarismy. Zaujal skvělý song Live - Hold Me Up. 6/10 ()

Vabr

Milá komedie plná přisprostlého fekálního humoru, která mě i dokonce v dramatické části dokázala dojmout. Zack a Miri jako postavy jsem si užil, do tohoto druhu komedií pasují jako pepř a sůl. Jejich vzájemné stěry a společný humor mě bavil, ovšem chemie, kterou mezi sebou měli, byla ještě lepší. Projevy jejich náklonnosti při natáčení porna byly skvěle napsané a docela dobře kontrastovaly s tím, co v tu chvíli právě měli v plánu točit. Takže po romantické stránce jsem jim víc než fandil a jsem rád, že to s nimi skončilo dobře. Musím velmi ocenit, že na rozdíl od kupy jiných komedií byla zde dramatická část ve finále i tou nejlepší. Ovšem tím klady končí a hrnou se zápory. Na můj vkus ten humor po určité době začal drhnout a smích mě docela přešel, takže jsem to pak vlastně jen tak v klidu sledoval, maximálně se pousmál nebo uchichtl. A jako druhé zásadní mínus vnímám vedlejší postavy a stopáž. Vedlejší postavy nebyly zkrátka moc zajímavé a vtipné, moc toho za mě do filmu nepřidaly. A stopáž mohla být taky kratší, lehce se to pak vleklo v několika posledních minutách. Ovšem, jak jsem napsal v úvodu, jednalo se o milou komedii, a tak ji taky budu i nadále vnímat. Nic víc. Vyhodnocení: Miri z těch dvou byla vtipnější😶‍🌫️ ()

mak.

Nemám co bych vytkl. Krásný dárek k Vánocům... díky Keve! --- "I'm a guy. You give me a two popsicle sticks and a rubber band and I'll find a way to fuck it like a filthy MacGyver!" ()

Pafnuc

Hrůza. Nevtipné, plné veškerých myslitelných klišé, žádný nadhled, žádný vtip, žádný (zlý) humor. Kdybych nevěděl, že je to Smith, nepoznal bych. ()

duffi

Boze, tak vtipnou komedii jsem roky nevidel, nemuzu si pomoct, ale i pres sverazny a sprostsi humor jsme se smal cely film, tohle nemuzu rict o zadne komedii z posledni doby. Plus jedna hvezda za okouzlujici Elizabeth Banks. ()

Zacharias

Romantika ala Smith, od začátku do konce jsem se skvěle bavil. Co ale žeru nejvíc jsou ty dialogy, jo a vždy jsem tušil že Superman je teplej :-) ()

Fleak

Kevin Smith přesně takovej jakýho ho mám rád. Po Clerks 2 jsem si řikal, jestli ještě někdy natočí něco tak dobrýho...a povedlo se. Výborný hlášky, herci a vtipný narážky na všechno možný (hlavně ta na Lost mě dostala). Paráda....gj.....jednička s hvězdičkou...těšim se na další :) ()

dessa

Výborná, malinko lechtivá romantická komedie plná skvělého humoru a narážek, ať už pubertální sexuální dvojsmysly nebo narážky na vztahy "black and white". Náramná odpočinková komedie, u které jsem se několikrát od srdce zasmál. Konec byl sice poměrně předvídatelný, ale přesto výjimečný. Kevin Smith zkrátka umí. ()

lickerman

... aneb jak se z nevázaných prasáren stane něco silnějšího .. Jednoduchá, romanticko-prasácko-fekální (divím se, že to jde dohromady) komedie, která pobaví, ale určitě není pro každého.. Začínám zjišťovat, že zrovna prasácko-fekální filmy hodnotím nějak moc slušně, huh? Půl hvězdičky navíc za potěšení v podobě Tylera Labineho. ()

Dovlatovka

Kéž by každá romatická komedie byla taková. Kevin Smith má fantastické ženské hrdinky. Přirozené, milé a oduševnělé krásné. Na Banks je to vidět možná ještě víc než na Rosario Dawson v Clerks 2. A Seth Rogen v romatické erotické scéně??? Fuck yes! ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)