VOD (1)

Pokojný a šťastný život Sama Phelana (Chris Hemsworth) a jeho ženy Leslie (Victoria Profeta) sa zmení po tom, ako vstúpi do ich životov tajomný Pyke Kubic (Sean Bean). Ten ich vtiahne do búrlivých a dramatických situácii v uliciach Chicaga. Každým krokom sa manželský pár zamotáva viac a viac do špirály podvodov a násilia... a to všetko v mene peňazí. (tEnCo)

Trailer

Beatle

Opravdu velká a nudná hloupost, která začne být zajímavá asi až 15 minut před koncem filmu. Tvůrce si očividně zasedl na hlavního hrdinu, kterým je příjemný SEAN BEAN, jako psychoušek Pyke Kubic. Je vidět, že si scénárista s touto postavou vyhrál, zatímco chudák CHRIS HEMSWORTH dostal ke ztvárnění charakter, který připomíná dřevorubce s maximálním IQ 65. Je to škoda, protože Hemsworth je lepší než tohle. Nemluvě o tom, že mi vadil výrazný vizuální věkový rozdíl mezi Hemsworthem a VICTORII PROFETOU, která ztvárnila jeho ženu (a dokonce tady ani není zmíněná v soupisce herců). Sice jsem nikde nevygooglila, jak je stará, ale oproti tehdy sedmadvacetiletému Chrisovi, který kromě enormní výšky, má v očích výraz stále jako teenager, je to prostě rozdíl. Divná kamera, která vypadá občas jako home-video, nepřirozené světlo v tmavých scénách. Logický děj, ale tvůrce se až příliš snažil udělat Pyke Kubica zajímavého (viz. scény s taj-či...či co?), tak, aby ho diváci mohli obdivovat i jako záporáka. V mém případě se to nepovedlo. Mě se líbil na začátku jen dementní Hemsworth ("Peníííííze! Peeeeníííízeeee!")...a hudba. Ta byla občas taky fajn. ()

verbal

Když si popelář vezme servírku, dá se s úspěchem předpokládat, že nebudou doma po večerech rozbíjet atom ani rozebírat antické filosofy. A svoji bezbřehou sociální inteligenci dokonale uplatní zejména v případě, kdy jim z ničeho nic přistane na autě kufřík s půlmiliónem v malých, neoznačených bankovkách! Okamžitě rozpoutají nákupní armagedon a jsou strašně udiveni, že jim záhy zaklepe na dveře neprávoplatný majitel, fešácký krimoš s charismatem Šóna Fazolky a tahem na branku berního úředníka, větřicího defraudaci. Naši milí dva tupci pak zarputile udělají vše, co se jim řekne. A Sean jen potvrdil, že měl být Bean, Sean Bean!! Ale to by někdo musel odcraiglovat Daniela.***** PS: Miluju, když obsahy k filmům píše někdo, kdo snad neviděl ani jejich plakát a otrocky přepapouškuje text z IMDB, kde to nějaký chytrý fellowcitizen rovněž naprosto věrně trefil!!! ()

Morholt

Jo, každej filmožrout ví, jak naložit s náhodně nalezenejma prachama. A teď zrovna nemyslim něco na způsob "poctivě je vrátím". Jenže co chcete od průměrnýho americký páru. A tak není divu, že se pár dní po šťastnym zbohatnutí o peníze hlásí jejich majitel, kterej je naneštěstí pro oba manželé pedant vybavenej kalkulačkou místo mozku. Čekal jsem teda něco úplně jinýho a autor obsahu by se měl fakt nejdřív podívat na to, o čem píše. Ale zklamanej jsem rozhodně nebyl. Tenhle komediální thriller mi roztáhnul ksicht do úsměvu prakticky na celou stopáž a jinýho finančního poradce než Seana Beana už od dneška nechci. 85% ()

DEXTER099

Tak u tohoto filmu kde se příběh točí okolo jedné obyčejné dvojice,která náhodou přišla k balíku peněz z bankovní loupeže a následně je chce bratr toho zločince se mi otevírala kudla v kapse,protože to jak Sean Bean zametá s touto dvojicí bych dlouho nevydržel a mít na dosah šest set tisíc dolarů tak ho majznu první fošnou a jdu,ale to by pak zřejmě bylo o půl stopáže méně.Takže za mě celkově 65% a tři hvězdy.P.S. kéž by se tohle jednou stalo mě.... ()

genetique

Už samotná zápletka prakticky nemá čo ponúknuť. Tento thriller staval najviac na hereckom umení Seana Beana vychutnať si svojho záporáka. Ten je síce prvotriedny, ale čo z toho, keď zvyšok obsadenia mu siaha ledva po členky, záver je predvídateľný, hudba nevírazná a vôbec samotné spracovanie má až príliš amatérsky nádych. 45%. ()