Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pokojný a šťastný život Sama Phelana (Chris Hemsworth) a jeho ženy Leslie (Victoria Profeta) sa zmení po tom, ako vstúpi do ich životov tajomný Pyke Kubic (Sean Bean). Ten ich vtiahne do búrlivých a dramatických situácii v uliciach Chicaga. Každým krokom sa manželský pár zamotáva viac a viac do špirály podvodov a násilia... a to všetko v mene peňazí. (tEnCo)

(více)

Videa (1)

Recenze (43)

genetique 

všechny recenze uživatele

Už samotná zápletka prakticky nemá čo ponúknuť. Tento thriller staval najviac na hereckom umení Seana Beana vychutnať si svojho záporáka. Ten je síce prvotriedny, ale čo z toho, keď zvyšok obsadenia mu siaha ledva po členky, záver je predvídateľný, hudba nevírazná a vôbec samotné spracovanie má až príliš amatérsky nádych. 45%. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

Když dojde na peníze – nedá se věřit nikomu..... Když vám z nebe spadne na auto kufr plnej prachů, může z toho bejt příběh plnej ponaučení. Sled událostí doprovázející příchod chlápka, kterého slušní lidé (většinou) nepotkávají je zajímavej. S.Bean ve mě vzbuzuje emoce a přeju mu to jediné.... Škoda, že je to pak i trochu nuda... Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Nevím co (neu)dělat, když mi na auto spadne kufr plnej prachů. 2.) Chci si procvičit matematiku. 3.) Proč nemám nikdy nikomu věřit – když jde o prachy? PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ** ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Když si popelář vezme servírku, dá se s úspěchem předpokládat, že nebudou doma po večerech rozbíjet atom ani rozebírat antické filosofy. A svoji bezbřehou sociální inteligenci dokonale uplatní zejména v případě, kdy jim z ničeho nic přistane na autě kufřík s půlmiliónem v malých, neoznačených bankovkách! Okamžitě rozpoutají nákupní armagedon a jsou strašně udiveni, že jim záhy zaklepe na dveře neprávoplatný majitel, fešácký krimoš s charismatem Šóna Fazolky a tahem na branku berního úředníka, větřicího defraudaci. Naši milí dva tupci pak zarputile udělají vše, co se jim řekne. A Sean jen potvrdil, že měl být Bean, Sean Bean!! Ale to by někdo musel odcraiglovat Daniela.***** PS: Miluju, když obsahy k filmům píše někdo, kdo snad neviděl ani jejich plakát a otrocky přepapouškuje text z IMDB, kde to nějaký chytrý fellowcitizen rovněž naprosto věrně trefil!!! ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

No koukám, že verbal se v tom nějak zhlédnul... No ono to ze začátku nebylo úplně špatný. Říkal jsem si, že je to celkem zajímavá situace kterou prochází hlavní hrdinové a taky jsem přemýšlel jak bych se zachoval sám. Nicméně ty pozdější pokusy o hroznou coolovost a originalitu už mi pak celkem slušně lezli na nervy.40% ()

Zeck 

všechny recenze uživatele

SKVĚLÉ! Pokud něco dokonale odpovídá neoriginalitě a běžnosti, pak je to právě Ca$h. Tento film udělaly hlavně postavy. Chris Hemsworth měl charisma na rozdávání už v Dokonalém úniku a to se tam ukázal jen na pár záběrů, jednou z něj bude hvězda a tady to potvrzuje. Svojí postavu odehrál skvěle a mnohdy zastínil i Beana. Victoria Profeta zahrála sexy mrchu, která to pěkně roztáčí a svým sex-appealem dodává filmu kouzlo, sexuální napětí mezí ní a hlavním záporákem koření tento film a díky tomu ani hluchá místa nejsou nudná. Bean to je mistr charisma už několik let a tady svojí postavu dotáhl téměř k dokonalosti. Kalkulačka v hlavě, zbraně v pažích, klid v duši, lepšího záporáka jsem dlouho neviděl a chvílemi jsem měl tendence mu fandit. Samotný příběh je zajímavý, nejprve ukazuje nadšení lidí z velkého množství peněz, jejich dětinskou radost při kupování věcí, na které by neměli ani do důchodu. Později ukazuje, že za činy musíš nést následky a vrhá hlavní hrdiny do hektických a vyhrocených situací. Film má i skvělé detaily, na které se dnes díky co nejkratší stopáži hodně zapomíná a tak divák správně naladěn, nemůže být zklamán. Ojeté téma, zabalené do sympatických postav a situací. 90% 17.08. 2010 ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama