Pokojný a šťastný život Sama Phelana (Chris Hemsworth) a jeho ženy Leslie (Victoria Profeta) sa zmení po tom, ako vstúpi do ich životov tajomný Pyke Kubic (Sean Bean). Ten ich vtiahne do búrlivých a dramatických situácii v uliciach Chicaga. Každým krokom sa manželský pár zamotáva viac a viac do špirály podvodov a násilia... a to všetko v mene peňazí. (tEnCo)

Trailer

Zeck

SKVĚLÉ! Pokud něco dokonale odpovídá neoriginalitě a běžnosti, pak je to právě Ca$h. Tento film udělaly hlavně postavy. Chris Hemsworth měl charisma na rozdávání už v Dokonalém úniku a to se tam ukázal jen na pár záběrů, jednou z něj bude hvězda a tady to potvrzuje. Svojí postavu odehrál skvěle a mnohdy zastínil i Beana. Victoria Profeta zahrála sexy mrchu, která to pěkně roztáčí a svým sex-appealem dodává filmu kouzlo, sexuální napětí mezí ní a hlavním záporákem koření tento film a díky tomu ani hluchá místa nejsou nudná. Bean to je mistr charisma už několik let a tady svojí postavu dotáhl téměř k dokonalosti. Kalkulačka v hlavě, zbraně v pažích, klid v duši, lepšího záporáka jsem dlouho neviděl a chvílemi jsem měl tendence mu fandit. Samotný příběh je zajímavý, nejprve ukazuje nadšení lidí z velkého množství peněz, jejich dětinskou radost při kupování věcí, na které by neměli ani do důchodu. Později ukazuje, že za činy musíš nést následky a vrhá hlavní hrdiny do hektických a vyhrocených situací. Film má i skvělé detaily, na které se dnes díky co nejkratší stopáži hodně zapomíná a tak divák správně naladěn, nemůže být zklamán. Ojeté téma, zabalené do sympatických postav a situací. 90% 17.08. 2010 ()

Wacoslav1

No koukám, že verbal se v tom nějak zhlédnul... No ono to ze začátku nebylo úplně špatný. Říkal jsem si, že je to celkem zajímavá situace kterou prochází hlavní hrdinové a taky jsem přemýšlel jak bych se zachoval sám. Nicméně ty pozdější pokusy o hroznou coolovost a originalitu už mi pak celkem slušně lezli na nervy.40% ()

Fr

Když dojde na peníze – nedá se věřit nikomu..... Když vám z nebe spadne na auto kufr plnej prachů, může z toho bejt příběh plnej ponaučení. Sled událostí doprovázející příchod chlápka, kterého slušní lidé (většinou) nepotkávají je zajímavej. S.Bean ve mě vzbuzuje emoce a přeju mu to jediné.... Škoda, že je to pak i trochu nuda... Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Nevím co (neu)dělat, když mi na auto spadne kufr plnej prachů. 2.) Chci si procvičit matematiku. 3.) Proč nemám nikdy nikomu věřit – když jde o prachy? PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ** ()

genetique

Už samotná zápletka prakticky nemá čo ponúknuť. Tento thriller staval najviac na hereckom umení Seana Beana vychutnať si svojho záporáka. Ten je síce prvotriedny, ale čo z toho, keď zvyšok obsadenia mu siaha ledva po členky, záver je predvídateľný, hudba nevírazná a vôbec samotné spracovanie má až príliš amatérsky nádych. 45%. ()

verbal

Když si popelář vezme servírku, dá se s úspěchem předpokládat, že nebudou doma po večerech rozbíjet atom ani rozebírat antické filosofy. A svoji bezbřehou sociální inteligenci dokonale uplatní zejména v případě, kdy jim z ničeho nic přistane na autě kufřík s půlmiliónem v malých, neoznačených bankovkách! Okamžitě rozpoutají nákupní armagedon a jsou strašně udiveni, že jim záhy zaklepe na dveře neprávoplatný majitel, fešácký krimoš s charismatem Šóna Fazolky a tahem na branku berního úředníka, větřicího defraudaci. Naši milí dva tupci pak zarputile udělají vše, co se jim řekne. A Sean jen potvrdil, že měl být Bean, Sean Bean!! Ale to by někdo musel odcraiglovat Daniela.***** PS: Miluju, když obsahy k filmům píše někdo, kdo snad neviděl ani jejich plakát a otrocky přepapouškuje text z IMDB, kde to nějaký chytrý fellowcitizen rovněž naprosto věrně trefil!!! ()