Hotel pro psy

Hotel for Dogs

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Německo, 2009, 96 min

• Wormboy

Pekne psy, par celkom vtipnych scen, psychohudobne duo Dillon-Kudrow. To je asi tak vsetko, co tento prvoplanovany snimok moze ponuknut. Dej je predvidatelny (zaver som odhadoval po zoznameni sa s postavami po cca 11 minutach), humor aj napriek niekolkym vydarenym scenam nevyrazny a Don Cheadle? Absolutne zbytocny. Vlastne ako cely film....aaaale hudba Johna Debneyho bola celkom obstojna. 1,5/5*(28.4.2009)

• Djoker

Pro dospělého diváka je to celé až příliš naivní, ale kromě Emmy a Mopsíků se mi tady ještě líbily ty občasné náznaky, že největším nepřítelem nejen dospělého člověka je otravná byrokracie. Na rozdíl od reality tady však nezvítězí byrokracie, ale děti plné ideálů. Roztomilé, ale na podobné filmy už jsem evidentně starý a ani nevíte, jak mě to sere.(14.9.2014)

Nech si kazdy mysli co chce, ale tento film je pre rodinu s deckami ako stvoreny. Fajn, je nelogicky az to boli, ale rozkosni hafani, sympaticke decka a vtipne scenky rozhodne stoja za to. Tento film je naozaj pre deti a pre milovnikov psov, takze vy ostatni sa mu bud vyhnite, alebo sa na neho pozerajte s nadhladom, ako keby ste pozerali v nedelu poobede nejaky mily televizny filmik. PS: Neviem preco, ale rostarnami a vtipnymi kuskami mi to pripominalo Home Alone :) Nic sa neda robit, ja som sa bavila :)(13.4.2009)

přibéh jednoho kluka a holky, kteří objevi starý hotel pro psy. asi tak 29 psu, kteři v hotelu zustali.mezi tím se zamilujou 2 psi julje a romeo. Zatím ostanich 27 psů si uživaj legraci, ale hotel pro psy nebyl jenom zajmavý film ale i komedie.leny docela dobrý pes ale je taky největší ze vsech psu. cooper pes, který se nezda aní v hotelu pro psi ale jenom nikde kde ho znaji.heri pes kteri se nestratí ale fakt i když heri už se dostal do hotelu pro psy. julie docela nádherný pes i když se zamiloval do romea to je taky pes. jinak je julie čistokrevná nádherná a samozřejmě v hotelu pro psy je už 18 let. romeo jak už jsem říkal u julie že se do julie zamiloval prostě. i když ten pes je z nich úplně nejmladší protože v hotelu pro psy je jenom 10 let. georgie tenhle pes je uzařazen do těch nejlepší psu v hotelu pro psi je už 42 let.shep je pes chlupatý a samozřejmě nadherný shep je v hotelu pro psi je už 28 let. Aspoň takhle jsem to napsal v 7 letech.(22.9.2009)

Veľmi pekné, príjemné a oddychovo spravené spracovanie. Keď sú v hlavnej úlohe psi prípadne iné zvieratá určite sa snímka nedá výrazne pokaziť. Táto naopak prekvapila. Scény zo psami boli skvelé a vydarené, až mi rozum stál ako bolo možné naučiť ich toľko kúskov a nechať nahovoriť aby to predviedli aj pred kamerou. Príjemne som sa bavil aj námet bol zaujímavý. Emma Roberts prekvapila, vidno že patrí do rodiny Robertsovcov a ešte zrejme nechá o sebe počuť. Čo viac dodať, do kina by som na to zrejme nešiel, ale doma v pohodlíčku je to pekne strávené popoludnie prípadne večer.(24.10.2010)

• - Keď Bruce zapíše psíka Henryho do návštevnej knihy, zreteľne vidieť, že ho zapisuje zeleným perom. Neskôr, keď Bernie číta z knihy, vidíme, že je Henryho meno napísané červeným. (martin1m2)

• - V scéne, keď sa Bruce a Andy schovávajú pred lapačmi psov, dvaja lapači pošliapu vankúšik Bone Sweet Bone. Ten zostane špinavý. Keď sa po ten vankúšik neskôr psík vráti, je opäť čistý. (martin1m2)

• - Keď sú Carl a Lois v hoteli a Carl nájde svoj systém, v odraze sklenených dverí si môžete všimnúť človeka zo štábu. (martin1m2)