Hotel pro psy

Hotel for Dogs

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Německo, 2009, 96 min

• LeoH

Všecko bych tomu odpustil, protože dětem se to ve své době vážně líbilo, ale dvě věci odpustit nelze: zjednodušení světa na krásnou, chytrou, politicky korektní polovinu, která je s hrdiny, a odpudivé hloupé křupany, kteří jsou proti nim a dojdou za to ponížení – nic mezi tím –, a pak tu závěrečnou svazácko-institucionální idylku.(7.6.2016)

• Wormboy

Pekne psy, par celkom vtipnych scen, psychohudobne duo Dillon-Kudrow. To je asi tak vsetko, co tento prvoplanovany snimok moze ponuknut. Dej je predvidatelny (zaver som odhadoval po zoznameni sa s postavami po cca 11 minutach), humor aj napriek niekolkym vydarenym scenam nevyrazny a Don Cheadle? Absolutne zbytocny. Vlastne ako cely film....aaaale hudba Johna Debneyho bola celkom obstojna. 1,5/5*(28.4.2009)

Jako pejskař nemohu jinak :-) Děj filmu není tak otřesný, jak jsem čekal. Psí herci jsou na jedničku, o těch ostatních se to už říct úplně nedá (Kudrow je tu absolutně mimo mísu). Naštěstí to zachraňuje Emma Roberts, která nepřehrává a celkem dobře na svou roli pasuje. 7/10, ale kdybych nebyl ten pejskař....(23.7.2010)

• Estrellita

Vůbec nevím, proč by mě tahle hloupost měla zaujmout. Naprosto nelogický dej, příšerní herci a scénáristovi bych urvala ruce... ale co bylo vůbec nejhorší - dabing. Za to původní tvůrci samozřejmě nemohli, ale ve finále to moje hodnocení filmu dost ovlivnilo - byl to jeden z nejhorších dabingů, co jsem kdy měla tu smůlu poznat (včetně Stmívání, a to je co říct). Jednu hvězdičku dávám za pejsky a doufám, že mi tenhle film (nebo nějaký jeho příbuzný) už v životě nezkříží cestu. 10%(25.10.2013)

Dokonale absurdní a místy dost přehnaná rodinná komedie, která je ale neskutečně zábavná, smutná a hlavně kouzelná!! Copak se nedá jinak než se zamilovat do psích tuláckých hrdinů, kterým parta puberťáků ze zchátralé budovy udělá psí hotel. Mě to nedělá problém, najde se i někdo jiný?? P.S. Kajdo věta pro tebe: "Když ty pejsánci byli tak roztomilý!!" :-)(15.2.2010)

• - V scéne, keď sa Bruce a Andy schovávajú pred lapačmi psov, dvaja lapači pošliapu vankúšik Bone Sweet Bone. Ten zostane špinavý. Keď sa po ten vankúšik neskôr psík vráti, je opäť čistý. (martin1m2)

• - Roli Bruce, kterou nakonec ztvárnil T. Austin, si vyzkoušelo téměř 80 chlapců. (Pethushka)

• - Za prvý týždeň film zarobil vyše 17 miliónov dolárov. (martin1m2)