Hotel pro psy

Hotel pre psov

Hotel for Dogs

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Německo, 2009, 96 min

Rozpočet $35miliónovTržby USA $73,034,460Tržby Celosvetovo $118,230,763Tržby za predaj DVD v USA $32,270,657 //počet predaných kusov 1,893,206║ Klasická šablónková vec ale pre mňa až nečakane v znesiteľnom prevedení, kde ma hlavne pobavila nápaditosť pomocných výtvorov pre psov v Hoteli, psíci dostatočne pobavia svojimi kúskami, svoje spraví aj sympatická Emma Roberts. /70%/ (Na to že som nič od toho nečakal som bol spokojný)(15.7.2009)

Milá a příjemná komedie s hromadou pejsků mě jako pejskařku s měkkým srdcem dostala :-) Ano, jsou zde až trapné (vše kolem Lisy Kudrow a jejího manžílka) a pohádkové (závěr s hotelem pro psy) prvky, ale jako rodinná oddychovka pro děti a lidi, kteří mají rádi zviřátka, naprosto ideální :-) Ps: A hraje tam anglický buldok :-D(27.12.2012)

• Hal_Moore

Proč ne, filmy s pejsky já raději než filmy s nemluvňaty nebo jinými křičícími mladšími bytostmi s myšlením středně retardovaného orangutana. Je vidět, že si všichni natáčení s nejlepšími přáteli člověka užili, jenže pár vtipných momentů se psími skopičinkami mi nestačí, to si můžu pustit spoustu videí na youtube i jinde. Naštěstí to tu nekazí žádná opravdu otravná postava, film působí že je o polovinu kratší a na Emmu Roberts se dá docela koukat, jsem zvědav, co z ní nakonec vyroste. Film se rozhodně bude líbit mladším divákům, těm starším už méně (jestli vůbec), nemůžu však popřít, že nade mnou tvůrci jednou vyzráli, nebudu spoilerovat, ale v tu dobu jsem zaměstnancům útulku přál alespoň jeden ukousnutý úd (jedno jaký). Pokud bych si měl vybrat nějaký film se psím obsazením, ani vteřinku bych neváhal a raději se pustil do Osmi statečných.(21.4.2009)

• kajda.l

Dyš ty pejšánci byli tak loštomilý.. Co dodat:)..že se jedná o neskutečnou blbinu pro předškoláky, zde psát nebudu..stejně tak nebudu film urážet. Proč??..film si to nezaslouží, na nic si nehraje, je naivní a naivně se i tváří. Je to sympatická rodinná podívaná, plná všemožného moralizování a místy zábavná i pro dospělého. Už jen díky psíkům (za mě především buldočkům) a doslova neuvěřitelně nádherné k...(ost)...ičce Emmě Roberts, která mi způsobila opravdu vážný poplach hormonů(mlask), nemůžu hodnotit podprůměrně(tudíž velmi solidní 2* a 50%).(2.8.2009)

Pořád jsem si říkala, jak dlouho jim může procházet, že Andi a Bruce mají psího parťáka Pátka. Při nadutosti jejich pěstounů by jim to možná procházelo dlouho, kdyby jim psa neodvezla odchytová služba. Pátka se jim podařilo získat zpátky. Oba dva si uvědomují, že by měli pro svého čtyřnohého kamaráda najít nový domov, ale vzdát se ho nechtějí. Připomíná jim totiž jejich rodiče. Při útěku před policií jim padne do oka stará barabizna, která kdysi bývala honosným hotelem. Vytvoří tam domov pro několik toulavých psů a vyfouknou kšeft odchytovce. Sourozenci a jejich kamarádi byli hodně vynalézaví a podnikaví. Měli to dobře vymyšlené a vymakané. Jenže se jim do všeho zase připletou pěstouni a policajti. Pracovníci odchytové služby tu vystupují jako banda tupců, dobře jim tak, jsme přece v pohádkovém příběhu. Lisa Kudrow jako rockerka mě docela štvala a ten její manžílek taky. Dětem se film bude určitě líbit a dospělí si u něho skvěle odpočinou. Já jsem si krásně odpočinula a vyčistila hlavu od všech průšvihů.(18.11.2009)

• - Knižní předloha byla poprvé vydána v roce 1971. (Hal_Moore)

• - Většina psů byla vyškolena za 2 až 3 měsíce, zatímco školení hlavních psů trvalo téměř 16 týdnů. (Pethushka)

• - Keď Bruce zapíše psíka Henryho do návštevnej knihy, zreteľne vidieť, že ho zapisuje zeleným perom. Neskôr, keď Bernie číta z knihy, vidíme, že je Henryho meno napísané červeným. (martin1m2)