Jak dlouho lze udržet v tajnosti, že máte psa? Moc dlouho ne, což si hlavní hrdinové této rodinné komedie Andi a její mladší bratr Bruce moc dobře uvědomují. Sirotci, kteří žijí u pěstounů, mají přísně zakázáno mít doma jakéhokoliv domácího mazlíčka. Přesto tajně vlastní věčně hladového psa Pátka, ale už jim docházejí nápady, jak a kde ho pořád ukrývat. Když náhodou objeví opuštěný hotel, v němž našlo útočiště pár toulavých psů, Andi dostane nápad. Díky Bruceovu mimořádnému talentu vytvořit z obyčejných věcí mechanické zázraky a s pomocí několika kamarádů předělají opuštěný a chátrající hotel v kouzelný psí ráj – nejen pro Pátka, ale i pro všechny hafany, které najdou. Když sousedům začne být podezřelé psí štěkání, musí Andi a Bruce vynaložit všechny síly, aby se na jejich hotel nepřišlo. (HBO Europe)

Trailer 2

Eawy

No. Tento detský minifilmík bol celkom fajn. Ničím vás neprekvapí,lebo celý dej poznáte dopredu, ale ani vás ničím neobmedzí. Chystala som sa pozerať ho s tým, že dostanem takú detskú zlátaninku a dostala som ju. Za pekne vycvičené psíky si to zaslúži pochvalu aj Za Emmu Roberts, ktorá bola veľmi zlatá vo svojej úlohe. 50% ()

ESNYR

( Viděno v rámci "teď vybírám film Já" - vybírala prcek ) Musíte si uvědomit že je to film pro děti a tak by ho měly hodnotit asi jen děti. Není to vyloženě pakárna na entou, to zase ne, ale je to určeno dětem tak do 10 let. V závěru filmu kdy Don Cheadle ( ze sociálky ) začne na schodech představovat psy a říkat jejich smutné příběhy doporučuju ihned vypnout a konec příběhu si vyfantasírovat podle svého. Od této chvíle je to totiž na čistočistý odpad. Do té doby je to tak na 2 hvězdy. Děti ocení tu spostu roztomilých pejsků. ()

fruitbueno

Hotel pro psy aneb Cesta do hlubin vkusu dospělého diváka. Jako chtít po mně, abych podobnou produkci hodnotila hvězdičkovým systémem, je zcela nad můj level. Já bych byla snesla všechno, ten dementní příběh, tu neuvěřitelnou shodu náhod (jedna z milionu: děti prchají před zákonem, neví kam, a hle: rozsvítí se nápis zchátralého hotelu a můžou tam vklouznout - OMG, WTF???!), ty ztřeštěné postavičky, tu papírem čpějící lovestory, ty hafající psíky, všechno. Ale pohár mé trpělivosti, žaludečních šťáv i nervů přetekl při rádoby dojemném a šťastném konci. Kbelíčky zvratků se naplnily, nikdy více, děkuji. Mít o minimálně o patnáct let míň, komentuji jinak, ale tohle opravdu ne. Filmy pro děti existují a kvalitní též. Tento to není ani smykem. ()

T2

Rozpočet $35miliónovTržby USA $73,034,460Tržby Celosvetovo $118,230,763Tržby za predaj DVD v USA $32,270,657 //počet predaných kusov 1,893,206║ Klasická šablónková vec ale pre mňa až nečakane v znesiteľnom prevedení, kde ma hlavne pobavila nápaditosť pomocných výtvorov pre psov v Hoteli, psíci dostatočne pobavia svojimi kúskami, svoje spraví aj sympatická Emma Roberts. /70%/ (Na to že som nič od toho nečakal som bol spokojný) ()

sidzej

Cakal som vacsiu kravinu. Vlastne ked pri tom clovek vypne mozog a zapocuva sa do Debneyho hudby nebude velmi sklamany. Najvacsia slabina tkvie v scenari ktory je, ako to uz u rodinnych filmoch poslednej doby byva zvykom, dost stupidny. Zostrihane a natocene je to vcelku solidne a zopar trapnych scen sa prezit da. Herecky je to aspon priemerne. Zial zajtra si na film s najvacsou pravdepodobnostou nespomeniem. 45% ()

• Za prvý týždeň film zarobil vyše 17 miliónov dolárov. (martin1m2)
  • Keď sú Carl a Lois v hoteli a Carl nájde svoj systém, v odraze sklenených dverí si môžete všimnúť človeka zo štábu. (martin1m2)
  • Většina psů byla vyškolena za 2 až 3 měsíce, zatímco školení hlavních psů trvalo téměř 16 týdnů. (Pethushka)