Hotel pro psy

• Nizozemsko

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Německo, 2009, 96 min

• Djoker

Pro dospělého diváka je to celé až příliš naivní, ale kromě Emmy a Mopsíků se mi tady ještě líbily ty občasné náznaky, že největším nepřítelem nejen dospělého člověka je otravná byrokracie. Na rozdíl od reality tady však nezvítězí byrokracie, ale děti plné ideálů. Roztomilé, ale na podobné filmy už jsem evidentně starý a ani nevíte, jak mě to sere.(14.9.2014)

• ESNYR

( Viděno v rámci "teď vybírám film Já" - vybírala prcek ) Musíte si uvědomit že je to film pro děti a tak by ho měly hodnotit asi jen děti. Není to vyloženě pakárna na entou, to zase ne, ale je to určeno dětem tak do 10 let. V závěru filmu kdy Don Cheadle ( ze sociálky ) začne na schodech představovat psy a říkat jejich smutné příběhy doporučuju ihned vypnout a konec příběhu si vyfantasírovat podle svého. Od této chvíle je to totiž na čistočistý odpad. Do té doby je to tak na 2 hvězdy. Děti ocení tu spostu roztomilých pejsků.(1.11.2015)

Nádherný příběh, který se musí líbit každému, kdo má doma nějakého toho psího kamaráda (jako například já) a samozřejmě i lidem, kterým se psi líbí, ale doma žádného nemají. Pro mě byl film o to zajímavější, že už jsme si v minulosti pejska z útulku vzali, takže to je i tak trochu srdeční záležitost. Každopádně tenhle film se mi líbil od začátku do konce, příjemně mi to uteklo a docela solidně jsem si u toho odpočinul a pobavil. Všichni pejsci byli velmi roztomilí a na rovinu se musím přiznat, že jsem začal u filmu brečet jako želva už asi čtvrt hodiny před koncem, když sociální pracovník předčítá seznam pejsků, kteří byli ubytováni v hotelu. A každý film, který vyvolá emoce, je pro mě dobrý film, a takto nahlížím i na Hotel pro psy, což je film, který se mi na hodně dlouho zapsal do paměti a na který budu velice rád vzpomínat. A upřímně docela obdivuji režiséra a vůbec všechny tvůrce filmu, jak zvládli takové množství psů různých velikostí a ras ukočírovat, to muselo dát asi dost práce. Každopádně výsledek je ohromující a já velice rád tento film hodnotím jako povedený. Nevím, co více dodat, já jsem zkrátka nadšený tím, co jsem viděl, a žádné výhrady nemám ani k lidským hereckým výkonům, tenhle film se vydařil po všech stránkách a chvíli jsem i uvažoval o pěti hvězdách, nakonec však hodnotím i tak velmi kvalitními čtyřmi hvězdami.(28.5.2010)

• Sochorisko

Ačkoli jsem hodnotil pouze 2 hvězdičkami tak si myslím, že tento film je výborným odreagováním od každodenního stereotypu v dnes běžných hektických rodinách, kde na sebe všichni jen řvou. Člověk se uvolní, kouká na vtipné a roztomilé pejsky a na všechno zapomene. Co se týče hereckého obsazení, tak si myslím, že role se dětem náramně povedla, jen by mě zajímalo, kolikrát to zkoušeli a kolikrát je pejsci neposlouchali a podobně (z vlastní zkušenosti vím, že naučit poslušnosti byť jen 1 psa není lehké) Bohužel jako perfektní filmové dílo se to nazvat nedá a pokud tedy hledáte celovečerní film vyberte si raději věci jako Forrest Gump a podobně.(17.5.2014)

• mysiak

Podivuhodným spôsobom to nebolo také hrozné ako som očakával..jasné je to nalinkované ako diel nejakej telenovely, ale môžno Don Cheadle, 2 skvelé pesničky a Emma Roberts, ktorá má podľa mňa veľkú budúcnosť, ma neodradili od toho filmu a celkom sa mi to aj zapáčilo...produkcia Ivana Reitmana je vidieť, peniaze a veľké kulisy..fajné, ale pre mladších(29.8.2009)

• - Jde o první film studia Nickelodeon, který spolu s ním neprodukuje Paramount Pictures. (Hal_Moore)

• - V scéne, keď sa Bruce a Andy schovávajú pred lapačmi psov, dvaja lapači pošliapu vankúšik Bone Sweet Bone. Ten zostane špinavý. Keď sa po ten vankúšik neskôr psík vráti, je opäť čistý. (martin1m2)

• - Keď sú Carl a Lois v hoteli a Carl nájde svoj systém, v odraze sklenených dverí si môžete všimnúť človeka zo štábu. (martin1m2)