Jak dlouho lze udržet v tajnosti, že máte psa? Moc dlouho ne, což si hlavní hrdinové této rodinné komedie Andi a její mladší bratr Bruce moc dobře uvědomují. Sirotci, kteří žijí u pěstounů, mají přísně zakázáno mít doma jakéhokoliv domácího mazlíčka. Přesto tajně vlastní věčně hladového psa Pátka, ale už jim docházejí nápady, jak a kde ho pořád ukrývat. Když náhodou objeví opuštěný hotel, v němž našlo útočiště pár toulavých psů, Andi dostane nápad. Díky Bruceovu mimořádnému talentu vytvořit z obyčejných věcí mechanické zázraky a s pomocí několika kamarádů předělají opuštěný a chátrající hotel v kouzelný psí ráj – nejen pro Pátka, ale i pro všechny hafany, které najdou. Když sousedům začne být podezřelé psí štěkání, musí Andi a Bruce vynaložit všechny síly, aby se na jejich hotel nepřišlo. (HBO Europe)

doginko

Holka s dcérou sa na tom bavili výborne.... pre rodiny a psíčkarov ako stvorené...ostatní treba brať s veľkým nadhľadom...a prípadne sa aj zabaviť :))) ()

patril

ano, je to film plný Hollywoodských klišé, ale když si chce člověk odpočinout od špatných zpráv a blbé nálady tak vřele doporučuji. Minimálně milovníkům psů. (Když tam přihopká ten 3-nohý pejsek tak si nemůžu pomoct a jsem dojatá.) ()

jakub.kuba

No nevím, tak dlouho zírat na močící a kadící psy je na mě trošku moc. Rodinný film fakt jak stvořený - i když u nás je posedlost čoklíky na vrcholu u všech rodin, tak chápu že to asi uspokojí mnoho maminek s dětičkama. Jen by tam mohli pořádně ukazovat jak je správné po svých psíkách uklízet, aby v tom nemuseli ostatní šlapat. ()

Kaylar

Milovníci psů budou z filmu více odvázaní než já, ale i já musím uznat, že v rámci rodinných filmů se jedná vcelku o slušný průměr. Děj se dá tak nějak odhadnout, ale to je u tohoto žánru běžné. Že je film natočen podle knížky, jsem nevěděla, takže v tomto směru srovnání nemám. Na zkouknutí u snídaně nebo líného víkendového odpoledne to ještě jde. ()