Jak dlouho lze udržet v tajnosti, že máte psa? Moc dlouho ne, což si hlavní hrdinové této rodinné komedie Andi a její mladší bratr Bruce moc dobře uvědomují. Sirotci, kteří žijí u pěstounů, mají přísně zakázáno mít doma jakéhokoliv domácího mazlíčka. Přesto tajně vlastní věčně hladového psa Pátka, ale už jim docházejí nápady, jak a kde ho pořád ukrývat. Když náhodou objeví opuštěný hotel, v němž našlo útočiště pár toulavých psů, Andi dostane nápad. Díky Bruceovu mimořádnému talentu vytvořit z obyčejných věcí mechanické zázraky a s pomocí několika kamarádů předělají opuštěný a chátrající hotel v kouzelný psí ráj – nejen pro Pátka, ale i pro všechny hafany, které najdou. Když sousedům začne být podezřelé psí štěkání, musí Andi a Bruce vynaložit všechny síly, aby se na jejich hotel nepřišlo. (HBO Europe)

Estrellita

Vůbec nevím, proč by mě tahle hloupost měla zaujmout. Naprosto nelogický dej, příšerní herci a scénáristovi bych urvala ruce... ale co bylo vůbec nejhorší - dabing. Za to původní tvůrci samozřejmě nemohli, ale ve finále to moje hodnocení filmu dost ovlivnilo - byl to jeden z nejhorších dabingů, co jsem kdy měla tu smůlu poznat (včetně Stmívání, a to je co říct). Jednu hvězdičku dávám za pejsky a doufám, že mi tenhle film (nebo nějaký jeho příbuzný) už v životě nezkříží cestu. 10% ()

LeoH

Všecko bych tomu odpustil, protože dětem se to ve své době vážně líbilo, ale dvě věci odpustit nelze: zjednodušení světa na krásnou, chytrou, politicky korektní polovinu, která je s hrdiny, a odpudivé hloupé křupany, kteří jsou proti nim a dojdou za to ponížení – nic mezi tím –, a pak tu závěrečnou svazácko-institucionální idylku. ()

ecceHOMMO

....sladké, milé až roztomilé, detské....pre milovníkov psíkov....a komu nevadia filmy kde hlavnými hrdinami sú ešte deti....mne sa to páčilo.....film pre rodinu s deťmi ako stvorený..... ()

BoncheR

Celý film nesie známky z akéhokoľvek Amerického filmu.t.j.- hlavnú "herečku" oblejú na párty a potom ujde, dvaja súrodenci sa lúčia a to obmäkčí toho ktorý ich rozdeľuje, a nakoniec spolu ujdu robiť správnu vec. Celý film nie je ničím špeciálny , skôr si myslím že úplne obyčajný. Škoda....nápad to zlý nebol /42%/ ()

venison

Milá a příjemná komedie s hromadou pejsků mě jako pejskařku s měkkým srdcem dostala :-) Ano, jsou zde až trapné (vše kolem Lisy Kudrow a jejího manžílka) a pohádkové (závěr s hotelem pro psy) prvky, ale jako rodinná oddychovka pro děti a lidi, kteří mají rádi zviřátka, naprosto ideální :-) Ps: A hraje tam anglický buldok :-D ()

VasaX

Hrozná pitomost... příběh jasný a průhledný, zápletka taková nedodělaná, celé je to takové mdlé a nedochucené. Emma Roberts je sice k nakousnutí, ale to celý film nespasí. Já mám psy rád, ale ne ty nevychované. A tady jich mám celých sto minut. A to mi na zábavě také moc nepřidalo. Malé děti budou asi nadšené, ale to už je diagnóza malých dětí. My, co už jsme odrostli, se tentokrát zase tolik nebavíme... ()

jenik71

Typický film pro děti. Nejsem si ovšem úplně jistý, jestli se jim to bude líbit po dějové stránce. I kdyby ne, najdete tu postupně alespoň několik desítek roztomilých hafanů. Pro dospělé je to spíš nuda. ()

fruitbueno

Hotel pro psy aneb Cesta do hlubin vkusu dospělého diváka. Jako chtít po mně, abych podobnou produkci hodnotila hvězdičkovým systémem, je zcela nad můj level. Já bych byla snesla všechno, ten dementní příběh, tu neuvěřitelnou shodu náhod (jedna z milionu: děti prchají před zákonem, neví kam, a hle: rozsvítí se nápis zchátralého hotelu a můžou tam vklouznout - OMG, WTF???!), ty ztřeštěné postavičky, tu papírem čpějící lovestory, ty hafající psíky, všechno. Ale pohár mé trpělivosti, žaludečních šťáv i nervů přetekl při rádoby dojemném a šťastném konci. Kbelíčky zvratků se naplnily, nikdy více, děkuji. Mít o minimálně o patnáct let míň, komentuji jinak, ale tohle opravdu ne. Filmy pro děti existují a kvalitní též. Tento to není ani smykem. ()

dopita

Všude samej čokl, je jich tam víc než lidí. Je to nenáročná rodinná oddechovka, která je ovšem v závěru hnusně přeslazená. ()

Bety88

Skvělý rodinný filmík, už dlouho jsem se u něčeho tak pěkně nedojala. Prostě pejsci jsou pejsci. Atmosférou mi to připomínalo snímek o dobrodružné cestě dvou psů a kočky, kteří hledali cestu domů, akorát si teď nevzpomenu na název, ale brečela jsem u toho taky. Prostě doporučuji všem ()

t.mon

Dobrý, jenom mi vadil strašně předvídatelnej konec (SPOILER! Myslím, když si je ten chlap ze sociálky k sobě vezme a jsou to jeho děti). ()

Sochorisko

Ačkoli jsem hodnotil pouze 2 hvězdičkami tak si myslím, že tento film je výborným odreagováním od každodenního stereotypu v dnes běžných hektických rodinách, kde na sebe všichni jen řvou. Člověk se uvolní, kouká na vtipné a roztomilé pejsky a na všechno zapomene. Co se týče hereckého obsazení, tak si myslím, že role se dětem náramně povedla, jen by mě zajímalo, kolikrát to zkoušeli a kolikrát je pejsci neposlouchali a podobně (z vlastní zkušenosti vím, že naučit poslušnosti byť jen 1 psa není lehké) Bohužel jako perfektní filmové dílo se to nazvat nedá a pokud tedy hledáte celovečerní film vyberte si raději věci jako Forrest Gump a podobně. ()

BlackHood

Jestli máte rádi pejsky, je to film pro vás. Jsou tam psi všeho druhu, je radost se na to dívat :D. Obdivuju, jak byli vycvičení. ()