Jak dlouho lze udržet v tajnosti, že máte psa? Moc dlouho ne, což si hlavní hrdinové této rodinné komedie Andi a její mladší bratr Bruce moc dobře uvědomují. Sirotci, kteří žijí u pěstounů, mají přísně zakázáno mít doma jakéhokoliv domácího mazlíčka. Přesto tajně vlastní věčně hladového psa Pátka, ale už jim docházejí nápady, jak a kde ho pořád ukrývat. Když náhodou objeví opuštěný hotel, v němž našlo útočiště pár toulavých psů, Andi dostane nápad. Díky Bruceovu mimořádnému talentu vytvořit z obyčejných věcí mechanické zázraky a s pomocí několika kamarádů předělají opuštěný a chátrající hotel v kouzelný psí ráj – nejen pro Pátka, ale i pro všechny hafany, které najdou. Když sousedům začne být podezřelé psí štěkání, musí Andi a Bruce vynaložit všechny síly, aby se na jejich hotel nepřišlo. (HBO Europe)

Terva

CITÁT - Šli jsme se vyvenčit.............. Zase jsem narazil na jednu celkem inteligentní komedii, určenou tedy spíše pro mladší publikum, ale já se bavil a to celkem hodně. Asi mám rád psy. ()

JohnCZ

Hotel for Dogs mi připomněl moje dětství, kdy jsem filmy s obdobnou tématikou vyloženě hltal. Hodně udělala i hudba, která se v hodně podobných variacích ve filmech tohoto typu vyskytuje. Scénáristicky je to sice trošku pitomé, ale musím říct, že jsem se u filmu skvěle bavil. Psíci jsou neskutečně roztomilí, stejně tak Emma Roberts - kvůli které, co si budem povídat, jsem si film pustil. Ostatní mladí herci hrají obstojně, konec byl povedený a snad až samotný závěr byl až moc absurdní. Ale to k těmhle filmům asi patří. Skvělá oddychovka, 4*. A pro menší to musí bejt geniální film. ()

sidzej

Cakal som vacsiu kravinu. Vlastne ked pri tom clovek vypne mozog a zapocuva sa do Debneyho hudby nebude velmi sklamany. Najvacsia slabina tkvie v scenari ktory je, ako to uz u rodinnych filmoch poslednej doby byva zvykom, dost stupidny. Zostrihane a natocene je to vcelku solidne a zopar trapnych scen sa prezit da. Herecky je to aspon priemerne. Zial zajtra si na film s najvacsou pravdepodobnostou nespomeniem. 45% ()

Premiere_*

Taková absence logiky je urážkou dětské mysli. Dokonale nudný a nezáživný film těch pár roztomilých hafanů fakt nezachrání. ()

mysiak

Podivuhodným spôsobom to nebolo také hrozné ako som očakával..jasné je to nalinkované ako diel nejakej telenovely, ale môžno Don Cheadle, 2 skvelé pesničky a Emma Roberts, ktorá má podľa mňa veľkú budúcnosť, ma neodradili od toho filmu a celkom sa mi to aj zapáčilo...produkcia Ivana Reitmana je vidieť, peniaze a veľké kulisy..fajné, ale pre mladších ()

Riddick77

Jako pejskař nemohu jinak :-) Děj filmu není tak otřesný, jak jsem čekal. Psí herci jsou na jedničku, o těch ostatních se to už říct úplně nedá (Kudrow je tu absolutně mimo mísu). Naštěstí to zachraňuje Emma Roberts, která nepřehrává a celkem dobře na svou roli pasuje. 7/10, ale kdybych nebyl ten pejskař.... ()

blackrain

Pořád jsem si říkala, jak dlouho jim může procházet, že Andi a Bruce mají psího parťáka Pátka. Při nadutosti jejich pěstounů by jim to možná procházelo dlouho, kdyby jim psa neodvezla odchytová služba. Pátka se jim podařilo získat zpátky. Oba dva si uvědomují, že by měli pro svého čtyřnohého kamaráda najít nový domov, ale vzdát se ho nechtějí. Připomíná jim totiž jejich rodiče. Při útěku před policií jim padne do oka stará barabizna, která kdysi bývala honosným hotelem. Vytvoří tam domov pro několik toulavých psů a vyfouknou kšeft odchytovce. Sourozenci a jejich kamarádi byli hodně vynalézaví a podnikaví. Měli to dobře vymyšlené a vymakané. Jenže se jim do všeho zase připletou pěstouni a policajti. Pracovníci odchytové služby tu vystupují jako banda tupců, dobře jim tak, jsme přece v pohádkovém příběhu. Lisa Kudrow jako rockerka mě docela štvala a ten její manžílek taky. Dětem se film bude určitě líbit a dospělí si u něho skvěle odpočinou. Já jsem si krásně odpočinula a vyčistila hlavu od všech průšvihů. ()

reqiuem

no myslim si, že dětem zrovna o logiku nejde, takže dávám 2*..jednu za psiska a druhou za ...taky za psiska..a na herce nic nezbyde,protože takhle toporný výkony si ani nezasloužej pozornost..nj zase jeden z filmů, kde jsou psi lepší herci než lidi.. ()

runner85

Neviem síce ako by som ohodnotil tento film ak by som mal 10 rokov, ale viem že pod rodinným filmom si naozaj predstavujem dačo iné, Lisa Kudrow nudná a infantilná ako vždy, Emma Roberts sympatická ako vždy ale do toho žánru sa nehodí a banda psíkov a hovienok a nudy ()

Kopik

Vzhledem k rodinný komedii to svůj účel plní. Roztomilí psíci, příjemní herci a odsýpající, avšak dost čitelný příběh dotváří příjemný (i když dětský) soundtrack. Pakliže si ale chcete dobře zarelaxovat a nevadí vám trochu dětinské téma, pak nevidím důvod proč si Hotel pro psy nepustit. Takže pokud máte děti, nebo chcete nějaký roztomilý příběh, proč ne. P.S. Emma Roberts by se mohla objevovat častěji i v jiných dílech. ()

honajz2

přibéh jednoho kluka a holky, kteří objevi starý hotel pro psy. asi tak 29 psu, kteři v hotelu zustali.mezi tím se zamilujou 2 psi julje a romeo. Zatím ostanich 27 psů si uživaj legraci, ale hotel pro psy nebyl jenom zajmavý film ale i komedie.leny docela dobrý pes ale je taky největší ze vsech psu. cooper pes, který se nezda aní v hotelu pro psi ale jenom nikde kde ho znaji.heri pes kteri se nestratí ale fakt i když heri už se dostal do hotelu pro psy. julie docela nádherný pes i když se zamiloval do romea to je taky pes. jinak je julie čistokrevná nádherná a samozřejmě v hotelu pro psy je už 18 let. romeo jak už jsem říkal u julie že se do julie zamiloval prostě. i když ten pes je z nich úplně nejmladší protože v hotelu pro psy je jenom 10 let. georgie tenhle pes je uzařazen do těch nejlepší psu v hotelu pro psi je už 42 let.shep je pes chlupatý a samozřejmě nadherný shep je v hotelu pro psi je už 28 let. Aspoň takhle jsem to napsal v 7 letech. ()

Wormboy

Pekne psy, par celkom vtipnych scen, psychohudobne duo Dillon-Kudrow. To je asi tak vsetko, co tento prvoplanovany snimok moze ponuknut. Dej je predvidatelny (zaver som odhadoval po zoznameni sa s postavami po cca 11 minutach), humor aj napriek niekolkym vydarenym scenam nevyrazny a Don Cheadle? Absolutne zbytocny. Vlastne ako cely film....aaaale hudba Johna Debneyho bola celkom obstojna. 1,5/5* ()

Matrinx

Tuctový zástupce vysoce klišovitých filmů o psech. Nic víc, nic mín. Důvod ke shlédnutí byla Emma Roberts... ()

c.tucker

Film je protknutý opravdu, ale opravdu mnoha žánrovými zkratkami, které jsou očekávané už od počátku vyprávění. Nebylo to moc vtipné a něco mi bylo přímo protivné, i když se považuji za pejskaře. Dětska a psy to by mělo fungovat skvěle, a také asi funguje, ale u velmi nizké věkové skupiny. Takže za sebe říkám: koukat se na to dá, ale jsou tu i velmi nudné pasáže, tím bych podotknul, že by to šlo i zkrátit. ()

Ruuzha

Rozhodně ne tak hrozné, jak by se dalo od filmu s podobným názvem a námětem předpokládat. Dalo by se říci, že se mi to i líbilo. Spousta psů více či méně roztomilých, předvídatelný konec, jak už to bývá. 60% ()

URBAN

Proč tady všichni mluvíte o přehnanosti a nelogičnosti co by jste čekali od roddiné komedie snad nějáké vyšší poslání pro vás intelektuály xDDD No nic já jsem se i přes tu menší přehnanost bavil ( 3.3.13 ) ()