Jak dlouho lze udržet v tajnosti, že máte psa? Moc dlouho ne, což si hlavní hrdinové této rodinné komedie Andi a její mladší bratr Bruce moc dobře uvědomují. Sirotci, kteří žijí u pěstounů, mají přísně zakázáno mít doma jakéhokoliv domácího mazlíčka. Přesto tajně vlastní věčně hladového psa Pátka, ale už jim docházejí nápady, jak a kde ho pořád ukrývat. Když náhodou objeví opuštěný hotel, v němž našlo útočiště pár toulavých psů, Andi dostane nápad. Díky Bruceovu mimořádnému talentu vytvořit z obyčejných věcí mechanické zázraky a s pomocí několika kamarádů předělají opuštěný a chátrající hotel v kouzelný psí ráj – nejen pro Pátka, ale i pro všechny hafany, které najdou. Když sousedům začne být podezřelé psí štěkání, musí Andi a Bruce vynaložit všechny síly, aby se na jejich hotel nepřišlo. (HBO Europe)

Gerrard8

Príjemná oddychovka. Na neter Julii Roberts sa dá pozerať a ten mladý chlapec Jake T. Austin, ktorý nie je v databáze má talent a veľký! ()

Matli

Nečekal jsem, že to bude tak koukatelný. Dobře vycvičený hafani a celkem dobrá zábava. Kdybych byl ulítlej na psy, tak bych dal plnej počet. 61% ()

Olík

Nenáročná, spíše dětskému publiku určená rodinná komedie o dvojici sirotků starajících se o opuštěné psy ve starém nefungujícím hotelu. Milovníkům psů na konci ukápne slzička, děti se pobaví, rodič zabaví ratolesti, náročný divák se bude nudit a nejlepší přítel člověka se podrbe za uchem. Dlouho jsem přemýšlel o třech hvězdičkách, díky zástupu všech těch ras pejsků a jejich „živočišným“ hereckým výkonům. ()

cerbygerby

Docela pěkný rodinný film o pejskách.. docela by mě zajímalo jak dlouho točily ty scény s tolika různými psy.. např. u toho stolu, nebo na tom záchodě... no musela to být docela fuška, aby je všichni poslouchali.. mě to bavilo. ()

Lucas87

Takový rodinný film, který si nejvíce užijí děti, pro nás starší je to spíš průměrný film s pěknou Emmou Roberts, a jsme fascinováni štafetou psů a taky happyendem. ()

MELODY

Naivní, infantilní, patetické, cukrkandlové..........normálně to mám ráda, tak proč, proboha, tohle nefunguje? ()

Ceberus

Veselá pohádka, která sice nepřináší nic novátorského, ale příjemně ubíhá. Emma Roberts velmi sympatická, Lisa Kudrow naopak ve velmi netradiční a zvláštní roli, Don Cheadle neměl co zkazit. Milovníci psů si mohou přičíst jednu hvězdu navíc. ()

Sykon

Vhodné na nedělní časné odpoledne, kdy je potřeba něco dělat a hodí se zvuková kulisa. Zvlášť když máte po ruce malé děti. Ale jako volba pro dospělé na večer, poté co jdou děti spát, tenhle film selhává. Některé nápady v hotelu jsou sice zajímavé a do určité míry i originální, pejsci se také snaží, ale tisíckrát viděné a slyšené dialogy lidských herců by zachránila, s velkým možná, snad jen ta nejelitnější herecká smetánka světa - a ta se tady rozhodně neobjeví... Dříve jsem podobným filmům dával průměrné tři, ale pak jsem se jich tak přejedl, že už nevidím důvod je dokoukávat, pokud nejsem s někým kdo to opravdu sleduje, takže už jen 2*. ()

SKreyn

Dokonalá a miestami prehnaná rodinná komédia, ktorá je zábavná ale aj smutná. Nenudil som sa ani chvíľu. Odporúčam ako oddychovku, pekná komédia. ()

Marrianna

Pro propršené odpoledne? Pro rodiny s malými dětmi a mnou? Proč ne, chvílemi jsem se dost dobře bavila. A psí herci u mě vyhráli na plné čáře.... ()

Esmit odpad!

Co to je za slátinu? Nesnáším filmy, kde jediný záměr je rozbrečet diváka pohledem na to, jak všichni trpí a následně vše dobře skončí. Shrnutí děje je asi následovné... Dvě děti, které nemají rodiče se snaží zachránit haldu psů bez paníčků... od začátku už víte, jak to dopadne... kýčovitý románek, nějaká hodně hloupá akce. Boooože... ()

riza-do

Odpad to sice není, ale do průměrného hodnocení v rámci jiných filmů to má ještě hodně daleko. Když si ale vezmu cílovou skupinu dětského filmu, tak to ten průměr asi i je - však je to stejné jako 1058 stejně zaměřených filmů. Hlavní hrdinové - děti s nějakým postranním příběhem (hledání pěstounů), co svou kreativitou se pro něco dětsky nadchnou (budeme se starat o všechna opuštěná psiska z okolí), pokračuje to až v megalomanských rozměrech, objeví se zlý dospělák (chytači psů z útulku, policie), na malou chvilku dečka všechny přechytračí, pak se objeví jeden z těch dobrých dospěláků co se za ně postaví (sociální pracovník) a končí to naivním happyendem kdy vše dobře dopadne (psí hotel v podobě těch nejlepších hotelů pro lidi, sociální pracovník adoptuje děti).. ()

rafix

Tak tohle se mě opravdu líbilo. Je tp pohodová rodinná komedie, která neurazí. Ale zato potěší milovníky domácí mazlíčky (psů). Vřele tento film doporučuji. ()