Rande na jednu noc

• USA Nick and Norah's Infinite Playlist (více)

Na newyorské ulice padla noc a dvě osamělá srdce v ní hledají maják, který by jim ukázal kudy se vydat dál. Už brzy pochopí, že štěstí často může ležet mnohem blíž, než jsme si ochotní připustit.  Na počátku této úsměvné romantické komedie stojí dva mladí lidé, obyčejný kluk - basák z nic moc kapely a tuze dobře situovaná dcera majitele prestižního nahrávacího studia, a popravdě je nepojí vlastně vůbec nic. Snad jen to, že mají podobný vkus na písničky. Oba si právě prošli bolavými rozchody, jejich srdce jsou opuštěná a uzavřená před světem. Přesto ale občas stačí jediná noc, aby se z mraky poseté oblohy nad New Yorkem vyklubalo slunce a vše kolem najednou začalo být krásnější než kdykoli dřív. A právě to ostýchavý Nick a sebejistá, nedůvěřivá, otázkami překypující Norah tuto noc zažijí, když hledají tajný koncert oblíbené nezávislé „indie“ kapely. Natolik zvláštní pár Manhattan možná ještě neviděl. Ale co. Láska má miliony podob. V hlavních rolích Michael Cera, známý především díky populárnímu snímku Juno, a půvabná Kat Denningsová. (oficiální text distributora)

ZackSawyer odpad!

Zcela zbytečný film a já myslel jaká, že to nebude romanticko-hudební komedie. Je z toho tak akorát příběh o jedný putovní žvejkačce a hledání imaginární kapely. Jo a ty permanentně svítící blinkry si taky mohl spravit na tom svým "Jugu". Nudáááá. ()

Blaogranas

Už dlouho jsem neviděl takovou příjemně roztomilou teen comedy, které myslím těch 70% velice sluší a možná by si zasloužila i o malinko víc. Milý a sympatičtí hlavní hrdinové jasně bodují i přes celkem jasnou zápletku a divák jim ze srdce přeje úspěch. Musím uznat, že mě bavila dokonce i teploušská hudební skupina, která hrála křoví, což u mě zvykem rozhodně není ;-) Celkově se u takového rande na jednu noc stráví velice příjemný večer. ()

muschak

Jednoznačně nedoceněný film, který by si zasloužil být v červených číslech. Těžko říct proč to tak je, možná film sráží nepovedený český dabing nebo naprosto neodpovídající překlad názvu. Přitom jde o příjemný film (navíc s vynikajícím soundtrackem), na který se dá koukat jako na mírně netradičně pojatou romanci, hudební road movie nebo třeba úplně jinak... ()

bubblebobble

Mám rád keď niekto zo štandartnej sračky vytvorí celkom príjemnú, pozerateľnú a neštandartnú sračku. Potešilo ma to onú noc keď sa mi nedalo zaspať. ()

GodKnows

Super film. Cera + Dennings nemajú chybu funguje to na 100%. Pár príjemných fórov, pár hlbších myšlienok, kopec zaujímavej hudby, legendárne Electric Lady Studios atď. Silné 4* = 80% ()

Patrik200s

Dosť príjemná komédia o dosť zmätočných životoch mladých človiečikov. Osobne ma ten film pobavil a rád som si ho pozrel až do konca. ()

haWranka

Začátek opravdu slibnej, ale bohužel po zhruba polovině mě to trochu přestávalo bavit. A nakonec jsem zjistila, že nejlepší prvek celýho filmu byla ta banda z dodávky. Trochu mi přišlo, že si film hraje na víc, než opravdu je - film pro puberťáky. ()

Karp

Přiznám, že jsem nepochopil, v čem byl M. Cera natolik výjimečný, aby mu K. Dennigs v jednu chvíli téměř padala k nohám. Vlastně jsme se vzájemnou přitažlivostí ústřední dvojice pral celý film... Gayové byli klišoidní a někteří z nich přehrávající, to se týkalo především Aarona Yoo. M.Cera tu pak dle mého hrál jakéhosi "poloňoumu", který nevím proč, ke štěstí přišel:-) Postava K. Dennigs byla přeci jen zajímavější a v určitých momentech správně rozpolcená, ale jednotící téma tj. "Where is Fluffy?" poněkud zbytečné. Přišlo mi to, jako kdyby chtěl někdo natočit teenagerskou a tak si prostě řekl, že do toho kotlíku "humoru" přihodí jednu mrchu, muziku, charakterní gaye, opilého puberťáka a zásadového nuzáka s dobrým srdcem... A ono už to nějak vyjde... Vyšlo, ale na zadek vás to neposadí:-) ()

D.Sleeper

Bezprostřední romantická road movie s vkusně doplňujícím hudebním zabarvením a feelingem berlínské školy "Dank für dieses Gefühl" :) I takto může "chutnat Amerika", na rozdíl od jisté "zcestovalé" žvýkačky ;-) ()

Lichty

Nepochybuji, že se v té noci nad New Yorkem něco vznášelo a že se v tom velmi ujetém příběhu alespoň na chvíli každý našel, ale mě tam zkrátka nějak scházelo ono kouzelné něco. Michael Cera a Kat Dennings byli výborní, stejně jako našlapaný soundtrack. Zkrátka jsem se v těch devadesáti minutách nedokázal s hlavními postavami dostatečně sžít, abych ke konci cítil tu nepopsatelnou touhu jít s nimi ve čtyři ráno pařit na Králíky. Přesto příjemný a neurážející nadprůměr. ()

BaronX

Film, dle klasické, komediální předlohy ... bohužel nemůže už ničím překvapit. Všechno už tady bylo. Přesto na jedno rychlé zkouknutí to v pohodě stačí, a to především díky partičce gay-muzikantů, kteří film táhnou, hlavní dvojka bohužel neslaná nemastná. Tak snad příště. ()

e(l)a

No, já vám nevím... Romantiku jsem tam nějak nenašla, komediálnost taky ne... Celkově se jedná film velice podprůměrný i ve svém žánru... Na druhou stranu pokud hledáte film, u kterého nebudete muset naprosto vůbec přemýšlet a stačí vám jen tupě civět na obrazovku, pak je to přesně ten film, který hledáte. A jelikož já opravdu takový hledala, tak dávám hvězdu navíc za to, že jsem vlastně nebyla až tak zklamaná...:-) ()

DadysGirl

Příjemné obsazení (Kat Dennings má potenciál zařadit se na můj list oblíbenců)... Hlavní hrdinové jsou nesmělí, trohu trapní a hlavně nešťastní... Zkrátka hodí se k sobě perfektně... :) Partička jejich jedinečných přátel to příjemně završuje... Jojo, někdy si to pustím znovu :) ()

Lilien

česky názov mi pride trošku mimio........ale je to skvelá romantická komedia,s dobrými hercami, dialógmi proste energiou tej noci keď sa chcú baviť, počuvať hudbu, zamilovať sa.... ()