Rande na jednu noc

• USA Nick and Norah's Infinite Playlist (více)

Na newyorské ulice padla noc a dvě osamělá srdce v ní hledají maják, který by jim ukázal kudy se vydat dál. Už brzy pochopí, že štěstí často může ležet mnohem blíž, než jsme si ochotní připustit.  Na počátku této úsměvné romantické komedie stojí dva mladí lidé, obyčejný kluk - basák z nic moc kapely a tuze dobře situovaná dcera majitele prestižního nahrávacího studia, a popravdě je nepojí vlastně vůbec nic. Snad jen to, že mají podobný vkus na písničky. Oba si právě prošli bolavými rozchody, jejich srdce jsou opuštěná a uzavřená před světem. Přesto ale občas stačí jediná noc, aby se z mraky poseté oblohy nad New Yorkem vyklubalo slunce a vše kolem najednou začalo být krásnější než kdykoli dřív. A právě to ostýchavý Nick a sebejistá, nedůvěřivá, otázkami překypující Norah tuto noc zažijí, když hledají tajný koncert oblíbené nezávislé „indie“ kapely. Natolik zvláštní pár Manhattan možná ještě neviděl. Ale co. Láska má miliony podob. V hlavních rolích Michael Cera, známý především díky populárnímu snímku Juno, a půvabná Kat Denningsová. (oficiální text distributora)

Talita1

Siahla som po tejto teen romantike a bolo to celkom fajn. Trochu hanblivý Nick nevie rozdýchať, že jeho bývalá už má nového. Stretáva tmavovlásku Noru a vzniká obojstranná náklonnosť. Bolo to milé a príjemné. Veľmi podarení boli aj chalani z Nickovej partie a našlo sa aj pár vtipných momentov. ()

tulkas

Rád dávám plné hodnocení a tady s tím nemám problém. Ale upozorňuji, že je třeba mít správnou náladu. "Proč na sobě nemáte kalhoty, ministrante?" ()

jiri.uk odpad!

Film o ničem, který však určitě nadchne dnešní vysoce intelektuální většinu omladiny která touží po tomto cool-hi-end realistickému odrazu naší součané doby. Enjoy :-).........odpad!!! ()

martydivis

Tento film má své pro i proti, ale u mě spíše vítězí zápory. Romantické komedie mám sice rád, ale tento film mě až na hudbu moc nebere. Nelíbilo se mi obsazení, Michaela Ceru a Kat Dennings moc nemusím. A navíc ta žvýkačka, po které mě opravdu brali mdloby! Na druhou stranu nemůžu filmu upřít krásný příběh. ()

Minoka

Sympatický film...až na scény se žvýkačkou - ty jsem snášela těžce :-D. Po hudební stránce velmi vydařené :-) ()

Sedriss

Vtipné, atmosférické, romantické, správně ujeté a se skvělou hudbou. Jen série scén se žvýkačkou jsou vážně nechutné. ()

tiwanaku

Předně, kdybych si nejdřív přečetl oficiální text distributora, tak ten film okamžitě spláchnu do propadliště nudnejch slaďáků. Narazil jsem na tenhle film náhodou a rozhodl ho shlédnout jen díky obsazení a originálnímu názvu (ne, nemyslím ten usmolený překlad). V podstatě jde o předehru ke Scottu Pilgrimovi a musím říct že o předehru líbivou. ()

len.tilka

Aww naše drsňoučká polovina 2 Broke girls za roztomilýho mlada... sice to není takovej kus jako v sukýnce z bistra, ale už se začala klubat. Příběh samotnej je fajn, ale je to spíš story o Putující žvejkačce a jedný zeblitý blondýně. Tak jako okrajově se tu někdo pokouší z klubový vynucený pusy udělat něco většího, přestože má v sobě stále nevyřešný to předchozí a nutně to musí tenhle večer vyřešit. Člověk se příjemně pobaví, ale napodruhý už v tom asi nic zajímavějšího prostě neshlídnete. NICMÉNĚ! Mobil tý Bárbíny je hotovej luxus, protože po lázni v tom nejnechutnějším, nejzačůranějším, nejzablitějším a vůbec totálně plným hajzlíku byl STÁLE plně funkční. Kam se hrabe Ajfoun. ()

bedihost

Naladilo mě, celkem příznivé hodnocení. Trochu jsem pochyboval při čtení obsahu. Sladké a melancholické okamžiky, jsem nenašel. Je to klasická a povětšinou tupá americká komedie o opilých teenagerech a homosexuálech. Celý film je vlastně o zmatečné jízdě autem po americkém nočním městě a laciných dialozích. Ukazuje cynické vztahy mezi americkou mládeží, kde vlastní cit je vytěsněn tělesnem a penězi. Jednu hvězdičku za scénu na záchodu s telefonem a žvýkačkou.(pouze pro silné žaludky) ()

stuj

Ze začátku to vypadá na průměrnou komedii pro teenagery. Tak trochu obyčejný a nezajímavý týpek je stále udělanej do své bývalé, která s ním trošku zametá. Do týpka se ovšem zamiluje bývalky známá, která není sice tak hezká jako ona, ale alespoň to není blbka. A příběh je na světě. Blbé ale je, že od poloviny to začíná být docela nudné a ničím zajímavé. Prostě už X-krát viděné. ()

chivas_egal

Film nápaditý v několika různých směrech. Děj není dokola ohraný, herci mne velice bavili způsobem ztvárnění, dialogy jsou nevtíravě zábavné, a pár momentů si budete pamatovat ještě dlouho. Jako obvykle filmu škodí český název. Je asi nemožné, aby se člověku, kterého nadchnul název, zároveň líbil i film a naopak. Zřejmě důvod, proč má film na čsfd průměrné hodnocení. ()

Sejkorka

Jedna * s odřenýma ušima na hranici odpadu. (Pro mne) příšerná hudba, slabý příběh , podprůměrní  herci (zvláště jako vždy nevýrazný Michael Cera). Nezáří ani Kat Dennings, která je o hundrt procent lepší v Charlie Bartlettovi. ()