Mike a jeho přítelkyně Sheryl se vydávají z Virginie do státního parku Lake Kimbrabow v Západní Virginii, kde chtějí kempovat v lesích a užít si turistiku. Zeptají se na cestu místního hlídače a ten jim poradí, aby jeli po Donner Trail nebo Willow Creek Bridge. Pak ale Mike potká na křižovatce místní obyvatelku Idu Foresterovou, která jim řekne, že v Timber Falls je překrásná krajina a nádherné vodopády a dvojice se rozhodne tam jet. Narazí na potížisty Brodyho, Darrylaa Lonnieho a Sheryl přesvědčí Mikea, aby se zbavil nábojů, které má v revolveru. Utáboří se, ráno je však Sheryl při koupání v nedalekém jezeře unesena. Zoufalý Mike ji hledá a nachází rodinu vyšinutých náboženských fanatiků, kteří jejich prostřednictvím chtějí zplodit dítě. (oficiální text distributora)

Karamanlis

Priam ukážkový hixploitation, majúci všetky charakteristické znaky tohto hororového subážnrum. V druhej polovici film trochu spomalí a finále mohlo byť veľkolepejšie, ale aj tak je Timber Falls sympatickým prírastkom do rodinky buranských hororov. ()

ARI50

Labilní rodina touží po miminku a tak když to prostě nejde normálně a bůh vy co máme dělat zvrtne se to boj o přežití a tak mě to dost bavilo a líbilo se mi to. Napětí bylo výborné a film je založený na dobrých základech psycha. ()

MáŠa

Být to před pár lety, třeba dám i 4 hvězdy, ale hororů jsem už od té doby nakoukal tolik, že mám chuť dát i Odpad. Nedam, protože by to z mého pohledu nebylo fér. Ale jinak co si budeme povídat, tenhle film s ničím novým nepřišel, vyprávěno je zde něco, co už bylo vyprávěno jinde, dostat to šikovnější režisér, mohlo v tom být více mrazivé atmosféry a napětí, účinkují herci, jejichž obličeje bych už ani nepoznal, no a takhle bych asi mohl pokračovat dál... A ta závěrečná tečka - to už byl spíš takový výsměch ()

matestlust

Tuctově netuctový slashero-exploitation. Rozuměj tak, že jde o mega klasicky ošahanou zápletku - milenci na tůře uprostřed lesa - rodina totálních dementů, kteří jim chtějí výlet co nejvíc znepříjemnit. na druhou stranu to v Timber Falls nějakou náhodou pěkně funguje, série solidního gore, pěkná celkem mrazivá atmosfera a opravdu hodně ujetá familly tyranů...Myslím že určitě jemně nadprůměrný dílko mezi tuny podobných kousků. ()

Morholt

Tenhle hixplotation neměl nic. Nebylo tu napětí, atmosféra, nijak zvlášť povedení vidláci a ani herci mě nenadchli. Jediné malé a ne příliš významné plus za celkem hezkou hlavní herečku a za celkem povedený vyhrocený závěr, ale to je tak vše. Asi jsem měl příliš velká očekávání vzhledem k relativně slušnému hodnocení. 10% ()

Tommassi3

"Tam nahoře někdo žije ??" - "Místní !! Několik rodin.. Žijí tu už po celé generace. Většinou moc milí lidé.." ;) ()

Litsarch

Chtěl jsem dát 3*, ale prostě nemohu. Málem jsem se totiž nechal zblbnout pár povedenými scénami a zapomněl na skoro hodinu naprosté nudy. Začátek sice slibuje cosi, ale bum (doslova) a koukáme na párek turistů. Proč ne. Po 15ti minutách cesty potkají frajírky a člověk čeká že se začne něco dít. Třeba něco ve stylu I Spit on Your Grave. Hořké zklamání, protože se vlastně nestane nic. Samozřejmě v dalších minutách nesmí chybět sex ve stanu, který zevnitř vypadá jako menší pokoj a ráno se jde okúpkať nahá. To v takových filmech prostě být musí! Eheh... Jak dostala Aida Michaela sama domů jsem už raději neřešil, třeba jí pomohl její dementní bratr a nebo pán Ježíš Kristus, je to fuk. Fanatická rodinka už málokoho překvapí, ale o to nejde. Nejde ani o pointu jejich počínání. Proč ne? Jsou zoufalí, tak už neví jak. Ok. Bohužel to neumí zahrát. Můj kocour, který v tom momentě po pokoji chytal mouchu, měl v očích větší výraz posedlého šílence, než oni všichni dohromady. Od začátku nesympatický Michael se je sice znaží zastrašit hrdinskými řečmi o tom, že budou pykat oni a že je všichni budou hledat a kdoví co ještě, ale jelikož předtím neuměl ani postavit stan, tak mu to žere asi jen málokdo. Největší sranda ale je, že jsou prý v místnosti 7 metrů pod zemí, kde by je případně nikdo neslyšel křičet, ale oni tam slyší rozbití dveřního okénka u vchodových dveří. :) Final "fight" nějak nemá cenu řešit. Pár kapek krve tam je, hlava upadne také, vcelku to i člověka začne bavit, ale naprosto to zabijí "O rok později" závěr, který mě utvrdil v tom, že tohle si ani ten průměr u mě nějak nezaslouží. 10kč v levných DVD je tak akorát. Jediné plus filmu je vlastně jen krásná lokalita přírody a temných lesů. Ale raději než na to koukat v tomto filmu, tak si do přírody zajedu osobně. ()

Terva odpad!

Už mně to nudí, svět je zlej. Stačí se podívat na Novu, Primu a v poslední době i ČT a všude je jen zlo. Nic dobrého, jen samá negace. A už ani ty filmy nestojí za nic. Když už horor, tak něco pořádného, ne pořád ty samé odrhovačky. A k ději filmu? Mít díry v rukách, určitě bych při útěku plácal rukama do stromů. A další: jedna osoba je přivázaná a druhá jí říká: přinesu něco, čím tě rozvážu, nikam nechoďˇ!! Kam by asi chodila, když je přivázaná. Mám otázku, když někdo pomáhá Satanovi, bude se škvařit v pekle? No, no, tak jak? Kdo ho bude v tom pekle trestat, když pomáhá Satanovi? Chcete vidět ten film? No, dobrá, ale vypijte hodně Pupalky, to pomůže. ()

corpsy

V očakávaní 1000násobne prevareného survival hororu, sa mi dostalo mierne nadpriemernej porcie žánrovej zábavy, v ktorej to nieje tak totálne klišovité, ako by sa na prvý pohľad zdalo. ()

jarkolar

Ikdyž jsou hororů na tohle téma opravdu mraky, mě dokáže potěšit každý nový povedený a tenhle bych mezi ně zařadil. Čekat od toho něco přelomovýho nebo dosud neviděnýho by bylo naivní, ale všechny očekávané věci fungují vskutku dobře. Prostředí je ideální - lesy, kopce, samota, burani - herci mi taky sedli, hlavně teda Beth Broderick. Já náboženství ve filmech fakt nemusím, ale když je podáno formou takových vymytých fanatiků, tak mi to není vůbec proti srsti. Rozhodně tu nejde o desítky mrtvol, ono se ve filmu v podstatě moc neumírá. Je to spíš o utrpení a psychickým tlaku ze strany věznitelů. Uznávám, že ta část filmu, kdy už jsou karty vyloženy na stůl je docela natáhnutá a zbytečně dlouhá, ale že bych se nudil říct taky nemůžu. ()

Zayl

Vítejte v Timber Falls, místo bohu zaslíbené, nebo že by bůh na toto místo zapomněl? Měla to být původně idylická dovolená mladého páru, se všemi přírodními úkazy, jenže.. něco je špatně?! Hluboký nádech, boj o život může začít. To s kým se setkají, nejsou přátelští obyvatelé, ale fanatická rodinka, jejíž jméno krví poskvrní kříž. Situace se začne vyostřovat velice rychle, a dlouho netrvá zjistit, cože je záměrem oné rodiny se vší obludností. Že takových filmů tu bylo nespočet? Máte pravdu. Celý tamní cyklus událostí je zrezivělý recyklák, který se sem tam zadrhne, ale pořád funguje. Vraždy jsou na úrovni (v rámci možností), příběh je standardní, neurazí, nenadchne. Nevadí-li vám naturalistické podání s křesťanským kontextem, určitě nebudete zklamáni, ani já jsem nebyl. ()

fannah

ujetost.. ale nebylo to až tak úplně hrozné... jediná scéna ve které jsem se lekl byla ta úplně poslední, protože jsem čekal tvář a ne nůž... 51% ()

mysiak

Príjemne dobrý krvák..ktorý nemá čím prekvapiť, obohraná zápletka, inšpirácia viacerými filmami...dosť krve...no proste typická hororová pohodičková jednohudbka..+ pekná blond hrdinka:) ()

MikO_NR_1909

Už je tomu dáky ten čas, čo som nevidel klasický béčkový horor nového tisícročia. Po X žánrovo odlišných filmoch musím bohužiaľ znova skonštatovať, že som sa dostal opäť do sveta, kde absentujú tie najzákladnejšie filmové zákony (logiky, fyziky, scenára, postáv, miesta, času...). To, čo som žral ako násťročné decko, mi teraz príde mimoriadne trápne. Film, akých je v tomto žánri 75% (akoby ich produkoval ten istý narušený človek). Jediné, na čom sa dá stavať je prostredie, lenže aj z tých filtrov cítiť absenciu širokospektrálnych, opulentných a rozpočtových možností. Cez ostatné technické a filmové elementy to ide ešte strmšie dolu. ()

blackrain

Další turistický horor, kde si chudáci turisté musí bránit holý život před místními šílenci, fanatiky a různě znetvořenými osobami v neznámé a odlehlé oblasti, nejlépe v džungli nebo lese. Tentokrát tu máme mladý pár, který se rozhodne kempovat v nedotčené přírodě. Do cesty se jim připlete šílená rodina. Nejde o nikterak originální zápletku. Koncept je předem daný. Vlastně jsme už všechno někde viděli. Autoři se přece jenom pokusili o nějakou inovaci, šílenci dali do ruky jako vraždný nástroj srp se dvěma ostrými čepelemi. ()

stration

Normální, ničím nevybočující explotation. Jednu hvězdičku navrh dávám protože se mi tento žánr líbí a druhou za tentokrát opravdu sympatickou ústřední dvojici a za nenávist ke všem fanatickým ideologiím, natož spojených s vírou. To je na blití, velebnosti. ()

AlistairMir

Vůbec ne špatný horor. Máme zde les, burany, pošahané pobožné požadující početí po přítelkyni hlavního hrdiny a díky této situaci se dočkáme hodně krve plus dávky napětí. Mno tak to by šlo. Sice jsem se chytal za hlavu, když hlavní rek dal na "moudrá slova" své milé a zahodil náboje do bouchačky, ale tak co zase na druhou stranu díky tomu pak opravdu bylo na co koukat. Pánbíčkáři zde jsou opravdu pošahaní na až neúnosnou míru a i ten nejzarytější pohan se musel modlit, aby je klaďáci poslali na věčnost a domluvili jim tak setkání s Ním o nějakej ten pátek dřív, než měli pánbíčkáři v plánu. Jestli se to našim hrdinům podaří nebo naopak hrdinka nedobrovolně zplodí dalšího pobožného blázna to je otázka na kterou Vám neodpovím. Mrkněte se osobně. Stojí to za to :-) ()

vegetol.mp

Zábavný horor, který je sice zoufale neoriginální, ale je řemeslně slušně zvládnutý a má docela spád. Nejsmutnější na tom je, že film o voličích KDU-ČSL musel vzniknout v Americe. Hodnocení: 70% ()

Trevor

Timber Falls ponúka presne to, čo od béčkového hororu očakávate. Začiatok,predstavenie postáv,zápletka aj koniec prinesú presne to, čo človek pri výbero tohto tipu hororu chcel. Vôbec nebude vadiť, ak si na 5 minút odskočíte, neprídete o nič, čo by ste už na začiatku filmu neočakávali.Príliš podobné filmom ako Texaský masaker či Pach krvi a podstatne slabšie. Jednoducho úžasný film na pozeranie s priateľkou či na vypnutie po náročnom pracovnom dni.Ako bonus dostanete tak gýčový koniec, že si poviete že toto by ste lepšie natočili aj Vy. ()