Mike a jeho přítelkyně Sheryl se vydávají z Virginie do státního parku Lake Kimbrabow v Západní Virginii, kde chtějí kempovat v lesích a užít si turistiku. Zeptají se na cestu místního hlídače a ten jim poradí, aby jeli po Donner Trail nebo Willow Creek Bridge. Pak ale Mike potká na křižovatce místní obyvatelku Idu Foresterovou, která jim řekne, že v Timber Falls je překrásná krajina a nádherné vodopády a dvojice se rozhodne tam jet. Narazí na potížisty Brodyho, Darrylaa Lonnieho a Sheryl přesvědčí Mikea, aby se zbavil nábojů, které má v revolveru. Utáboří se, ráno je však Sheryl při koupání v nedalekém jezeře unesena. Zoufalý Mike ji hledá a nachází rodinu vyšinutých náboženských fanatiků, kteří jejich prostřednictvím chtějí zplodit dítě. (oficiální text distributora)

ilemas

Na tomto hororu je pěkná jen příroda a hlavní hrdinka, jinak to je 100x ohrané, stále dokola, předvídatelné, nic nového. Věty typu "proč to děláte?, nemusíte to dělat, pust´te nás, my to nikomu neřeknem" jsem už několikrát slyšel v jiných filmech a už mě lezou krkem. Herecké výkony velmi mizerné, Mike byl doslova trapný při předstírání bolesti. Mohl by to být docela dobrý horor, ale jaksi to postrádalo ty správné grády. Napětí žádné, atmosféra strachu taky ne. ()

kagemush

Poučení:- jste li požádáni nějakou paní s nejedním křížkem na krku ,aby jste ji někde splašili robátko,vyhovte!! Halejujá. ()

zdenotvor

Po dlhej dobe naozaj kvalitný horor ktorý ma nesmierne potešil.Aj keď je tu veľa scén ktoré už som videl, ale presne tento typ filmu mám rád.Krásna príroda,mladý párik,vyšinutá rodina,napätie proste všetko čo k dobrému hororu patrí...Užil som si to a rád sa na tento film pozriem znovu. ()

Martin741

Kvalitny horor a vyvrazdovacka, ako sa patri. Ono vsetky tieto filmy su o tom istom : skupinka ludi sa vyda do lesov, a tam ich vidlaci/burani/nabozenski fanatici zacnu vyvrazdovat. Scenare u takychto filmov su podobne ako vajce vajcu. Tu vsak ide o to, ci tie krvave sceny su aspon trochu uveritelne, ci sa da verit strasidelnej atmosfere a ci postavy konaju aspon trocha v sulade s existujucimi fyzikalnymi, logickymi a casopriestorovymi zakonmi. Tento horor aspon trochu respektuje tieto zakonitosti, a to mne ku spokojnosti staci. 76 % ()

honajz2

Do lesní sexuální scény to nebylo špatné. Jenže pak už je to nuda, sice s pár zajímavými momenty a docela povedeným závěrem (myslím tu část, kde se snaží utéct), ale ani ty to moc nezachraňují. Scénář je chabě vymyšlený a vlastně to celé stojí jenom na klišé, atmosféru to nemá, postavy mi byly ukradené a i když ti fanatici vypadali slibně, stejně jsem se nudil. Dal bych i slabé 3*, ale ta poslední scéna byl natolik stupidní a klišovitá, jako fakt v málokterém hororu a popravdě mě dost naštvala, takže zůstanu u lepších 2*. ()

cariada

Po delší době slušný horor, který nepostrádá atmosféru i brutalitu. Byt dějově je to xkrát obehraná klišé. O turistech v pustině a místních pošahaných domorodcích. Dvojice jede na víkend kempovat kamsi do lesů, mají povolení od strážců místní lidé jsou poměrně příjemný až na skupinku magorů co běhá po lese s puškou a obtěžují je. Jenže nic není tak ideální jak se zdá. A zhodných se vyklubou ty zlý. Kteří jsou posedlý vírou a tohou po dítěti, ale musí být početo v manželství, jenže když to nejde samo musí vypomoct turisté at už dobrovolně nebo pod nátlakem. Ale ono se nedá poručit větru a dešti. Nejdřív zajmou holku a pak se tam dostane i přítel a k páření už jim nic nechybí aspoň zatím. Opět tu máme jednoho znetvořeného blba (proč je musí všude cpát bezněj by to bylo lepší). Když turisté neposlechnou tak je musí trochu povzbudit nákou tou amputací prstů a mučením. Velice mě rozesmálo jak je ona dvojice vyšplouchla s těhotenstvím. Závěr je dobrý až na ten trapný happyend. ()

Flaxik

V hixploitation filmech toho moc nejde vymyslet, ale tenhle film je důkaz, že není třeba lámat hůl. Rodinka pošuků má jinou motivaci než jídlo a jsou opravdu bezchybně jeblí, hlavní postavy se konečně nechovají jako idioti (a pak že to nejde) a banda vidláků hraje trochu jinou úlohu než by člověk po prvním setkání čekal. Je to opravdu dobré, ale pořád je to "jenom" klišovitá vyvražďovačka bez napětí a s naprosto zbytečným koncem (posledních 5 vteřin filmu :-)). Pokud má ovšem někdo hixploit v oblibě, mohu jen doporučit. ()

Mefistofelle

Prudce neoriginální, ale člověk aspoň ví, co od toho čekat, takže v podstatě nelze být nějak výrazně nepříjemně překvapen. Pro někoho kdo nemá hixploitation v oblibě to rozhodně nebude ono, ale zbytek se pobaví vcelku dobře. Herci jsou sympaťáci, záporáci nenáviděníhodní, nějaký to gore... vše je jak má být. ()

dubinak

Buranská věřící rodinka s podivnou posedlostí mě bavila a tyto filmy typu masakr v lesních chatrčích mě baví. :-) Zasloužené 4* :-) ()

AD P odpad!

Dalsia rodinka a v nej dalsi "netvor", ostre noze a Masaker...XY ! Tieto "mega" horory vznikaju ako na beziacom pase. Akoze to este niekoho zaujima, ked je to stale dookola ? A ten koniec? Tak to tvorca uplne zabil ! Alebo zeby zadne dvierka pre pripadne (este hlupejsie) pokracovanie ? ()

majo25

Tuctový film - zase šialená rodinka. Nezmyselný námet, i keď thriller je väčšinu času dobre spracovaný: Hodnotenie: 44% ()

Nivenx

Timber Falls není nic jiného než další vyvražd'ovačka, která neuráží a ani nepřekvapuje. Vlastně tam není nic nového, co jsme už někde neviděli. Děj je jednoduchý a předvídatelný, jako většinou u těhle filmů, herecké výkony klasické a efekty velice dobré. Za mě je to průměr. Takže 50% a ani o chloupek více. ()

HorrFi

Další psychopaticko buranská jízda v mým hixplotation seznamu.. víceméně pořád dokola to samý, ale asi mě to nikdy neomrzí.. tenhle subžánr mi fakt sedí.. ()

ecceHOMMO

Celkom slušný horror postavený na sympatyckých hrdinoch......ale tak ako je klišé posledný záber filmu ( ktorý ma tentoraz riadne naštval).....tak aj v samotnom filme je mnoho nedostatkov....ale ak od nich odhliadnem....nebol to horror vôbec zlý......i keď postavený už na klasických veciach.....(ktoré sme mohli vidieť v niekoľkých filmoch tohoto žánru). ()

Sfinkter

Odporná hororová rutina, která na zabavení ani zdaleka nestačí. Bezduchý hixploitation, který si nepouštějte, protože nic nenabízí. ()

Raven0

Klasická vyvražďovačka, ve které se ale příliš nevraždí :-) První půlka nuda k uzoufání, po -té je to už lepší. Banda vyšinutých křesťanů je príma, (křesťanství totiž nemám rád a režisér na tom bude asi dost podobně:-)) některé brutální scénky taky potěší a navíc... Občas je to sranda. Třeba poslední záběr. To byla fakt švanda! ()

Jazzzz

Začátek je celkem sympatický, člověka svede příjemným způsobem na chybné uvažování o hlavních záporňácích. Spád je celkem rychlý a poměrně rychle začnou krvavé scény (někdy extrémně vtipné). Bohužel záporňáci jsou těžce dementní psychopaté, kteří nám krásně předv edou, že slovo Boží si každý věřící vykládá podle svého. Mohlo by se to zvrtnout v celkem zajmavou filozofickou hádku o tom co je a není hřích, bohužel schopností argumentace není obdarována ani jedna z postav ve filmu. Konec dává tušit, že si film nebere servítky a mohl by být správně hororový, bohužel jeden jediný střih s podtitulkem "o rok později" a film je zkažen. ()

zdenny

Na samotný závěr jsem se fakt lekl. Myslel jsem si totiž, že mimino vyšpulí hubu jak ten krypl v lese. Toto byl fakt hodně dementní film o ještě více dementní rodince. Toto už není horror, ale hnusná idioťárna. Fakt jsem zhnusen. Věřící člověk se chová jinak než: zavraždit můžu, mučit tě můžu, své dítě mi dát můžeš atd. atd., ale potrat - to ne - to je hřích. Kurva ti byli tak moc úchylní, až to bolí. A ten kokot s tou škaredou držkou. Nejradši bych režisérovi zpřelámal pařáty za to, že vůbec natočil scény s pokusem o znásilnění Sheryl. To byl fakt nechutný hnus. U horroru se má člověk převážně bát a ne cítit přirozený hnus. A perla nakonec - na začátku velká humanistka řekne svému příteli, aby se zbavil své zbraně nebo alespoň nábojů. Poté co zažili v úvodu. Nepředstavitelné. A Mike není schopen jí vysvětlt, že tu zbraň můžou potřebovat už třeba jen proti divé zvěři. Jinak nelogičností bylo dost, ale jsem tak znechucen, že se mi je ani nechce vyjmenovávat. A ty debilní Aidiny kecy... Já sám věřím v Boha, ale to co tam předváděla ona, to byl fakt vrchol. Prostě vylízané paka z hor. Je to stejné i u nás, když si zajedeme do Beskyd na slovenskou stranu. Těm hovadům z hor je taky všechno jedno. V tom je to asi na každém kousku globusu stejné: horalové jsou prostě zaostalá, dementní paka. Jo, a ta paráda s tím srpem - nechtějí snad tvůrcové tohoto snímku udělat z toho idiota kultovní postavu? ()

Brain-D

Ohrané neohrané. Hloupé jako poleno, ale prvky, které mě na těchto exploitation zabijačkách prostě baví. 70% ()