Při dlouhé a těžké noci ve varně pervitinu bojují Walt a Jesse s otravnou mouchou, která prostě odmítá zemřít. (Netflix)

simi78

absolutně parádní epizoda která bezchybně ukazuje dynamiku mezi Jessym a Walterem. Odrežírovaná s takovou profesionalitou co by se čekalo od celovečerního filmu. ()

adamix

Z čistej blbosti dám tejto epizóde 4*, pretože vzhľadom na všetky problémy, ktoré sa po celý čas všetkým postavám vyskytujú, je táto práve tá najabsurdnejšia (a veľmi vtipná), ktorá s dejom vôbec nijako nesúvisí, ale náramne pobaví. ()

Honzimir67

10/10 - Nejhůř hodnocená epizoda. Svým způsobem chápu, ale když se člověk zamyslí, dojde mu, že tato epizoda je perfektní. Ano, tento díl by se dal považovat za pouhou "výplň" určité mezery v příběhu, protože má pomalé tempo a žádnou pořádnou akci, jenže zároveň se zaměřuje na detaily vztahu mezi Jessem a Walterem, na takové, na které se zbytek seriálu úplně vykašlal. Díl perfektně vystihuje, jak se daný vztah změnil od samotného počátku a daná moucha, o které je celá epizoda, co jsem zjistil, není pouhá moucha... Tato moucha, stejně tak jako spoustu jiných věcí v BB, symbolizuje odlišné pocity a emoce, kterými si právě v epizodě Jesse a Walt procházejí. Za mě bylo fajn dát si pauzu od klasické a typické Breaking Bad akce a chvíli se soustředit čiste na hlavní dva protagonisty a na jejich "ne tak vážné" problémy. Jedna z nejzajímavějších epizod v Breaking Bad vůbec. ()

IZFNP

Celý diel som nechápala, na jeho konci som však pochopila. Nepamätám si, kedy som bola u jednej scény tak napätá, ako u záverečného rozhovoru zaspávajúceho Walta a Jessieho. Dramaticky vypointovaný diel, vybrúsený k režijnej dokonalosti. ()

rbrandt183

Na prvé pozretie mi asi ako každému utkvel len ten hon na otravnú muchu. Plus zaujímavé nápady s kamerou, naviac aj s kaskadérskymi kúskami. Toto hodnotenie však dávam po druhej iterácii tohto výnimočného seriálu (to znamená, že už som videl všetky diely aj s vyvrcholením, aj minisody, aj dokumenty z natáčania atď, a začal som sledovať od začiatku). Ťažisko tohto dielu sa tak presúva od muchy k osobnosti Waltera Whitea a jeho vnútorným konfliktom. A forma, akou boli zobrazené, si zaslúži plné hodnotenie. ()

swenyx

Díl kterej se nebál vystoupit ze zaběhlého standardu. Náhodou se mi mega líbil, bylo to funny(asi zatím nejvtipnější díl) a na Waltovi bylo zároveň vidět že ho smrt Jane fakt bere. ()