poster

Batman vs. Dracula, The

Animovaný / Akční / Horor / Thriller

USA, 2005, 83 min

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks)

Scénář:

Duane Capizzi

Hudba:

Thomas Chase
 • ledzepfan
  *****

  Skvělý Batman nabitý temnou a oldschoolově tísnvou atmosférou-proložený dynamickou akcí a typicky batmanovským černým humorem(Joker a snídaně do postele :D )...Šílený Joker, vychytralý patolízal Penguin a Dracula-děsivý stín noci budící respekt.........Pět hvězd tam nakonec přecejen dám protože takhle kvalitní horor je dnes spíš vyjímka než pravidlo a ve světě neasijských animovaných filmů to platí dvojnásob.(25.7.2011)

 • liquido26
  ****

  Hodně podařený cross-over. Komiksový hrdina Batman se zde střetává se samotným hrabětem Drákulou, který je vzkříšen Penguinem a začíná měnit obyvatele Gothamu ve své služebníky. Atmosféra celého příběhu byla jednoduše vynikající (mnohem temnější než například u Batman TAS) a navíc doplňěná o zajímavou hudbu. Na druhou stranu vzhled většiny postav mi moc neseděl (Joker a Penguin dětštější a směšnější než by měli být, Bruce Wayne má příšerný nos a u některých je docela výrazná inspirace japonským anime), no ale člověk si zvykne a soustředí se na film. Jinak příběh by bez Batmana a bez zasazení do komiksového prostředí Gothamu nestál za moc - klasický upírský scénář s unesenou hlavní hrdinkou a happy endem.(14.11.2008)

 • pepo
  ****

  Vôbec nie taká blbosť akoby sa podľa názvu mohlo zdať. Prvá polovica je vynikajúca, potom to začne trochu upadať. Problémy s tempom a príliš detskou štylizáciou postáv vynahrádza prekvapivo originálna hororová atmosféra(aj keď v rámci možností, samozrejme) a slušný príbeh. Príjemne prekvapenie 8/10(14.9.2015)

 • Herráček
  ****

  Tak nevím, kolik komixů oni ještě nezkříží... Dva netopýří muži v jednom filmu, každý z jiného koutu historie, každý z jiného koutu světa a oba se potkávájí zase v Americe... No, ale nevraživost stranou... Ty souboje jsou vpravdě téměř epické... Namluvení jak se sluší a patří... A Batman (ten hodný) vyvázne zase bez úhony a s láskou své milované...(20.4.2010)

 • Hellboy
  ****

  Zábavný snímek, ve kterém proti gothamskému netopýřímu muži stojí netopýr z Transylvánie, doktor Alucard. K tomu se zde několikrát objeví i Joker a Tučňák. Drakula je výbornej filmovej záporák, je mnohem silnější a rychlejší než Batman, umí létat, ovládá lidi svou myslí, prostě dokonalý Batmanův protivník.(20.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace