Penguin sa v Arkahame dozvedá o skrytom poklade v gothamskon cintoríne. Rozhodne sa peniaze nájsť a zmocniť sa ich. Po úteku z Arkahamu prehľadáva gothamský cintorín, kde našiel vzácnu hrobku. Jej obyvateľ ešte nie je mŕtvy, ale nie je už ani medzi živými... Gotham sa tak stáva bojiskom dvoch netopierov. Kto bude vládcom noci? (Richard_Ba)

DannyJ

Drakula byl fakt dost dobrej. Opravdu! Ale prostě se nemůžu zbavit toho, že mi tahle kombinace Batman vs. Drakula nesedla. A na tohle zpracování Jokera si musim prostě taky postěžovat. Jinak suprovej film na zahnání nudy. ()

Ithildaria

Gotham tak, jak jsem si ho vždy představovala. Batman sympaťák (konečně žádný uťápnutý geek, nebo vylízaný svalnatec). Naprosto netradiční a opravdu děsivě záporný záporák,který dává batmanovi slušně zabrat. .... a famózní Joker. (Nicholson a Ledger byli dobří, ale málo šílení.) ;) ()

neoBlast

Tohodle Batmana bych mezi těmi jeho celovečerními animáky doporučil nejvíce. Má zajímavě stylizovanou animaci, překvapivě nepřepálenou zápletku i slušné hlasové obsazení (i když chybí Mark Hamill). 70 % ()

Dreadd

Animovaný Batman nikdy nedosáhne kvalit Nolanova zpracování, ale má jednu velkou výhodu - může si dovolit náměty, které by ve filmu působily hodně přitažené za vlasy. V tomto případě je to souboj netopýřího muže s králem upírů (dvě moje oblíbené filmové postavy). Skvělá temná atmosféra, Batman proti mnohem silnějšímu protivníkovi a animace docela povedená. Škoda jen, že si Bruce neudělá mezi bojem s Dr. Alucardem / Hrabětem Drákulou trochu času i na Vicky. ()

Arkanoid

Tradične kvalitná klasická animácia, časovo správne použitá hudba aj vizuálne efekty, Pinguin nebezpečný v bojových umeniach, Joker a Dracula, podľa potreby okorenené humorom. Batman má čo robiť. Alfréd má príjemný, aj keď okatý britský prízvuk, ktorý jeho postavu ozvláštňuje. Bruce Wayne je obohatený pochybnosťami o sebe a surrealizmom, až sa trochu podobná tomu z Batman v Supeman: Dawn of Justice. Škoda, že sa zabudlo na pravidlo, že upír má byť pozvaný, predtým, než vstúpi do miestnosti. Akcia je zaujímavá, súperi sú vyrovnaní. Chýba tomu už len väčšia hĺbka postáv a ešte viac dramatických momentov so životom na kahánku. ()

Herráček

Tak nevím, kolik komixů oni ještě nezkříží... Dva netopýří muži v jednom filmu, každý z jiného koutu historie, každý z jiného koutu světa a oba se potkávájí zase v Americe... No, ale nevraživost stranou... Ty souboje jsou vpravdě téměř epické... Namluvení jak se sluší a patří... A Batman (ten hodný) vyvázne zase bez úhony a s láskou své milované... ()

HiddenDragon

Pomerne slusny napad skloubit Batmana a Draculu, netopyra a vampyra. Vsechno zpusobi utek Jokera z Arkhamu, ktery ma spadeno na mafianskou korist. Protoze se mu ale postavi do cesty Batman, k mistu jejiho ulozeni se dostane Tucnak, ktery omylem probudi spiciho krale upiru. Drakula se hodla s jeho pomoci zmocnit Gothamu a Batman si musi pospisit, nez se vsichni obyvatele mesta zmeni na upiry... Pribehove dobre vystaveno, akorat s trochu jinou grafikou nez predchozi (i nasledujici) celoveceraky. Batman (stejne tak Bruce Wayne) se mi takto vzhledove prilis nelibi (pripomina hodne Suvu z Watchmenu), ale aspon to vsechno nevypada pokazde stejne. Upiri naproti tomu maji spravne expresivni az hororove ztvarneni. Batmanovou slecnou je zde novinarka Vicki Vale, podobne jako v prvnim Burtonove "Batmanovi" (1989). Celkove zajimavy animak...s prichuti krve :) Chramst. [da se jiz sehnat ve verzi 720p/16:9, nejen puvodni televizni format] ()

Knowho

Batman proti Draculovi je prostě splněný sen. A na animák to má krásně temnou atmosféru. A je to skvělý doplnění do Batman vítězí.  SPOILER Dokonce jsem si řekl: ,,Ty vole, to fakt zabili Jokera?". Jo, upír Joker byl super. 10/10 ()

t.mon

Ale jo, kombinace Batmana a Draculy se prostě podařila, hororová atmosféra nechybí, nejlepší byl bezpochyby Penquin, ta jeho chamtivost fakt předčí všechno. Ale plný počet dát nemůžu a to za pár hluchých míst, pomalou stránku a nudného Bruce Wayna (ne Batmana). Takže normální 4. ()

Grizzly

Bal jsem se, ze tenhle crossover bude komicka pitomost pro deti, ale opak byl pravdou. Temna atmosfera, vyborne napsany pribeh, sedici hudba a (pro mne) vydareny design jak postav tak prostredi (bylo to zase neco jineho, ale mne to sedlo). Kazdopadne asi nejlepsi animovany batman co jsem videl. 90% ()

José77

par svetlych momentov, ale inac nic moc. chyba tomu ten temnejsi a hlbsi batman. vidno, ze bol robeny este pred tym ako sa spopularizoval dark knight, takze ak vas na batmanovi bavi prave tato stranka, tak sa tomuto animacu vyhnite oblukom. mimochodom aj dracula je hrozny, horsie ho snad uz stvarnit nemohli. ()

Hapretor

Blbá animace. Batman měl takovou divnou rozšláplou držku. Nevtipné, akčně nenápadité. Dracula shitózní. Joker nevýrazný. Tučňák vypadal jako úchyl sněhulák, dost omyl. Nijak poutavé. ()

Raziel_cz

Nejlepší batmanovský film. Jasně, má to svoje naivnější momenty (především v první polovině), má to trochu divný design Batmana a Joker vypadá jako z The Legend of Kyrandia, ale má to taky jednu nejlepších animačních technik, co jsem kdy viděl, esteticky to hodně jede hodně v klasických hororových kulisách, ovšem vizuálně naprosto úchvatných. Jsou tu hřbitovy a bouřky a stará sídla a jeskyně plné netopýrů a všechno je to monumentální a dechberoucí. Samotný Gotham je industriální stínohra, která se sice odlišuje of The Animated Series, ale ani náhodou neodvrhuje tolik oblíbené dark-deco. A potom – má to upíry a krev a upíry koupající se v krvi a vůbec spoustu nečekaně drsných a dospělejších momentů, ještě s nádavkem černého humoru. A samozřejmě paralely s Draculou Brama Stokera. A k těm řeknu jediné: Penguin a Joker jsou Renfield. Lepší už to být ani nemůže! Je to temné a atmosférické a napínavé (u finálního souboje vás to fakt přesvědčí, že to může jít oběma směry), se skvělým a soundtrackem právoplatně oceňovaným dabingem, nezaslouženě ležícím ve stínu Conroye a Hamilla. A má to pasáže, u nichž jsem si dost jistý, že je vykradl Snyder s BvS. Úžasná záležitost. ()

korok

Atmosfericky velmi temný batmanovský animák, zatím nejtemnější z těch, co jsem viděl. A toto se přesně hodí do ponurého Gotham City. ()

MJ

Příběh je každopádně… Hmm…. ZAJÍMAVEJ. Není to klasický film o Batmanovi protože tu nejsou jen svaly a vyspělá technologie. Přijdou na řadu nemrtví… No Ale zpracování, a teď mám na mysli především kresbu, se mi teda moc nelíbilo. Každopádně to zkoukněte a udělejte si názor sami. :-) ()