Bliss má ráda rock a její život v americkém maloměstě kdesi v Texasu stojí za dvě věci. Matka jí nutí do příšerných soutěží krásy, na nichž si načančané slečinky nepřejí nic než světový mír, uhihňaný spolužačky jsou na pěst a brigáda servírky taky není nic moc. Jednou však s kámoškou narazí v sousedním městě na drsný závody na kolečkových bruslích a její život se rozjede na plný obrátky... Film o holce, která na lokální soutěž krásy neváhá přijít s modrým přelivem, natočila slavná Drew Barrymore (Charlieho andílci) a ve filmu si i zahrála jednu ze závodnic. Hlavní postavu Bliss hraje talentovaná nastupující hvězda Ellen Page. Ta se objevila například v trojce X-Men, ale proslavila se především svou rolí ve skvělé komedii Juno, za níž byla dokonce nominovaná na Oscara. Ellen ohromuje filmový svět nejen nepopiratelným hereckým talentem, ale i zvláštní neokázalou krásou, která ji předurčuje k rolím silných sympatických hrdinů. (oficiální text distributora)

fruitbueno

Příjemný oddechový generační filmek, ve kterém je všechno tak, jak čekáte, a stejně se vám to bude líbit... P.S. Výstupy D. Barrymore byly na jedničku :-))) ()

mikulíšek

Milé, lidské, zábavné. Diky bohu za Ellen Pageovou a za to, že Drew Barrymore nesklouzla (většinou) do klasických klišé, ale udržela snímek řekněme v realistických kolejích. Moc se mi líbilo, že mi problémy nepřišli, až takovým způsobem uměle vykonstruované jako u podbných snímků a i díky prostředí se film usadil mezi správně poctivé snímky. ()

LadyVader

Tak tenhle film uhání jako ty Blissiiny brusle! Bych někdy takovejhle styl závodu opravdu chtěla viděť, protože je tam asi o zábavu postaraný :-). Akorád škoda že tu Drew Barrymore bych tam asi nepotkala :-D. Tyhle role dračice jí sedí daleko líp než romanťárny ala Věčný příběh. Super filmek, 85% :-) ()

Firebug

Bohužel. I když jsem se relativně těšil, vyklubal se z Whip It skrz naskrz průměrný indie filmek, kde příliš nefunguje vtip, sportovní akce jsou nasnímané nezáživně a ani příliš sexy to není. Tleskám Drew za parádní casting (Zoë Bell bych mohl vidět rozhodně častěji), ale tady výčet pozitiv bohužel končí. Dramatická složka celkem funguje, ale nic opojného se nekoná a v pár momentech se hrdinky chovají jako kravky - tedy čistě z mého mužského pohledu. Dívky co se v tom shlédnou, si můžou přihodit 1 až 2* k dobru... ()

herr_carter

Krom pár momentů a zajímavého námětu mi to asi přišlo jako hovadina, možná škoda,že jsem na tom byl v !!!?!kině?!!!?! - spíše jsem tam byl zatáhnut nějakým nedopatřením a očekával nesplnitelné...Ellen celkem ale mohu..................moje hodnocení = 4 z 10. ()

DavidS.

Drew Barrymore obvolala většinu svých hereckých kolegyň i známých a natočila těžko definovatelnou holčičí podivnost, která měla být asi kombinací sportovního filmu, komedie a snímku o pubertální ženské emancipaci a dospívání...Jenže dámám to moc nebruslí. Scénář snad ani neexistoval, takže ani šikulky typu Ellen Page nebo Juliette Lewis nemají co hrát. A vtipné nebo nějak zásadně generační to není také...Tohle se kamarádce E.T moc nepovedlo... ()

casioa....

In-line Rocky v sukni :) OST je proste povinnosť (Sheeenaaa is a punk rockeeeer (Ramones, kto by nevedel :) A vôbec si nemyslím že tá scéna v bazéne bola WTF, why the F by mala byť wtf?!? haaa. A náhodou, aj napriek klišé (ale kde nejaké nenájdeme? obzvlášť v teen filmoch a filmoch o láske, especially) Btw, Strypers (kresťanská! metalová!! kapela :* fakt existuje...vygooglite si :P Rok 2009 nám náhodou nadelil pár dobrých teen filmov, až mi je to divné (napr.nadmieru ma milo prekvapil Bandslam, etc.) ()

Herráček

Od "objektivních" recenzí máme nejen tady spoustu takzvaných, samozvaných i všemizvaných recenzentů, takže do toho se pouště nebudu... Nechci zapírat, že film mě zajímal ze dvou důvodů - jednak režie Drew Barrymore a druhak herectví Ellen Page.. A chci podotknout, že ani jedno mě nezklamalo. Ba naopak. I když pravdou je, že spoustu těch klišé, co se přede mnou odehrávalo asi odpouštím také proto, že to byl debut. A herci? Marcia Gay Harden a Daniel Stern dle mého názoru naprosto dokonalí. Stejně tak většina bruslařek (ano, včetně Drew Barrymore). Asi tomuhle snímku nemám po herecké stránce co vytknout... ()

Michelle75

Film mi svou atmosfrérou připomenul Legendy z Dogtownu, které byly ale o píď lepší. Nicméně mi tenhle druh komedií sedí a bylo docela příjemné zjištění, že režie se ujala Drew Barrymore. Ta se tady také v dobrém slova smyslu vyřádila. Ellen Page vypadá zase křehčeji ... jinak a svým výkonem se drží svého standartu (pro mě byl zatím její vrchol v American crime,An), příjemným zpestřením byla Juliette Lewis, která má zase hubené období, ale svým výkonem nikdy nezklame. Slušná zábava! ()

jondoe

Drew Barrymore mi nikdy nejako extra nevadila ako herecka, ale vo vacsine pripadov som na jej filmy zabudol asi po tyzdni. Ako reziserka si ma vsak svojim debutom tejto nenarocnej rodinnej komedii ziskala. Ale velky podiel na uspesnosti filmu ma aj obsadenie. Ellen Page je velka sympatacka, ktora vie hrat a vzdy sa na nu rad pozriem v akomkolvek filme. A na Juliette Lewis, ktora vyzera stale ako teenegerka proste nedam dopustit. Uzil som si tuto rollerbalovu jazdu viac ako som ocakaval a Drew Barrymore zelam v jej reziserskej kariere stastie na scenare a vela uspechov. Toto sa jej velmi podarilo. ()

Pavlík

27. 05. 2010 (161.) na závodnický ovál pro kolečkové brusle a dívky bojující proti sobě, byl příjemný pohled ()

Kanibal

Sladká Ellen Page na cestě ke svému snu - celý příběh je jedno velké klišé, ale příjemně natočené, celý ten podivný sport je zábavný a tak nějak pěkně to všechno funguje. Drew Barrymore si střihla ve svém filmu fajnovou roli, to se musí nechat. ()

Seti

Pohodový filmek o problémech dospívání v zapadákově a...Roller Derby! (ten "sport" je naprosto šílenej přesně v americkém stylu hit & run). Režisérský debut se Drew Barrymore celkem povedl a holky si při něm asi pořádně užily. Já si zase užíval Ellen Page, kterou...kterou mám prostě rád :-) ()

klukluka

Tohle fakt může někoho bavit??? Nemyslím micky, co se mydlej na kolečkáčích, myslím tenhle film..?! Těžká, ale fakt těžká zívačka. ()

Kuny27

Opravdu pomalý začátek, ale jinak filmové načasování a cit - prostě krásně seděl! :) Překrásný prvek "whip it"!! ()

Castorr

Drew se podařilo po tolika letech strávených ve filmovém průmyslu, natočit nadprůměrnou komedii. Výběr hlavní herečky se jí vyvedl nejlépe, Ellen je pro mě nejcharizmatější herečka poslední doby a ve filmu ukazuje, že nominace na oskara (Juno) jí nebyla udělena náhodou. Holky co se mydlí na kolečkových bruslích? Nápad zněl šíleně, ale člověk se u toho pobaví, víc než u nějakých komedií o tancování :D ()

baXter

Tak to bylo naprosto příšerný. "Režie: Drew Barrymore" jsem se dozvěděl až při závěrečných titulcí, a je to na tom filmu hořce cítit. A ta stopáž? WTF?!! ()

Juno bruslí a líbá holky

Juno bruslí a líbá holky