Bliss má ráda rock a její život v americkém maloměstě kdesi v Texasu stojí za dvě věci. Matka jí nutí do příšerných soutěží krásy, na nichž si načančané slečinky nepřejí nic než světový mír, uhihňaný spolužačky jsou na pěst a brigáda servírky taky není nic moc. Jednou však s kámoškou narazí v sousedním městě na drsný závody na kolečkových bruslích a její život se rozjede na plný obrátky... Film o holce, která na lokální soutěž krásy neváhá přijít s modrým přelivem, natočila slavná Drew Barrymore (Charlieho andílci) a ve filmu si i zahrála jednu ze závodnic. Hlavní postavu Bliss hraje talentovaná nastupující hvězda Ellen Page. Ta se objevila například v trojce X-Men, ale proslavila se především svou rolí ve skvělé komedii Juno, za níž byla dokonce nominovaná na Oscara. Ellen ohromuje filmový svět nejen nepopiratelným hereckým talentem, ale i zvláštní neokázalou krásou, která ji předurčuje k rolím silných sympatických hrdinů. (oficiální text distributora)

Prochy38

Moc dobrá nejen komedie. Možná trochu černější až drama, ale hodně dobře udělaná! D. Barrymore jako režisérku chválím! Samotný sport je dost divnej, ale když si chtěj holky hrát na tvrďáky, ať si hrají. Milé vidět opět J. Lewis, pořád je šikovná. Po druhé v krátkém časovém sledu se setkávám s kaskadérkou Z. Bell. Jak není pěkná, tak je dobrá! A celkově bylo na co koukat. Hodně mě pobavil a zároveň potěšil D. Stern! No a A. Page? To je fakt kus dobré holky. Není to žádná dokonalá kráska, ale je fakt dobrá a hezká herečka! A to teprve začíná pořádně hrát! Jo, i když je to spíš pro holky, mně se to taky líbilo a dost! ()

peetriss

Drew Barrymore se přidala do řad herců laborujících s řemeslem režiséra a musím uznat, že výsledek její práce není vůbec špatný. Nepouštěla se do žádné náročné látky a natočila svižnou a zábavnou komedii se sportovním nábojem, navíc s velmi milým a sympatickým obsazením. Vyfič! díky svému obsahu (šílená sportovní disciplína), ale i šablonou vyprávění, dýchá příjemným vánkem komedií podobného ražení z osmdesátých let. Jestli bude Drew Barrymore i nadále plodit takovéto zábavné kousky, vůbec nejsem proti, aby se soustředila více na tuto část filmařské práce. ()

Abiosis

*BEZ JEDNEJ KORČULE* Nie som cieľovým publikom, i keď na všetky tie nohy v sukničkách a trenôčkach sa nepozerá zle. To je pravdepodobne aj dôvod, prečo ma film výrazne nenadchol a prečo ma žiadna z postáv nezaujala. Nech už to znamená čokoľvek, ale film pôsobil - a iné slovo ma nenapadá - "dievčensky"; o dievčatách, pre dievčatá. Príbeh je rozprávaný ľahko a svižne, no i napriek tomu nudí. Najmä druhá polovica, kedy už k výrazným prekvapeniam nedochádza a film relatívne dobre rozbehnutý, prichádza do cieľa už len vo voľnobehu. Tu film totiž už neponúka nič, len jeden zápas za druhým a ako skončí dilema hlavnej hrdinky je asi jasné každému. Verdikt v 1 vete: Mať na hlave dva zapletené vrkôčiky, asi by sa mi to páčilo viac. 23.06.12 ()

Marys

Príbeh veľmi lacný, zapojenie netradičného, ba priam bizarného športu síce zámer zaujímavý, no veľmi som mu nepodľahol, každopádne už by mohlo odzvoniť čierno-bielym postavám a takýmto klišé zápletkám. V tomto filme im však neodzvonilo a hoci to nebol film škaredý, nejakú veľkú váhu pre mňa nemá. ()

Ollie235

Maloměšťácký život a touha dostat se někam výš je už docela oplácané téma. Drew Barrymore to ve svém režijním debutu zkusila přes netradiční sport a řekl bych, že uspěla. Z filmu je cítit příjemná svěžest a spousta dobrých nových nápadů. Škoda jen až přílišných klišé, trochu horších dialogů. Ale za to jsem nadšen ze soundtracku a hereckého obsazení, kde především kariéru Ellen Page budu rozhodně sledovat :) Celkově slabší 4* ()

Milky.

Přiznám se narovinu, že z Ellen Page prostě teču a byla jediný důvod proč jsem se na film díval. A nelituju toho. Dokonce se na Ellen tak dobře dívalo, že to překonalo i utrpení z pohledu na příšernou Marcii Gay Harden, kterou normálně vůbec nesnesu. Jinak Barrymorka bavila a určitě bych si dal taky říct. Nenudící puberťácká romance pro zpestření nudného večera u pár piv. ()

tlkounev

Ale jo, bavil jsem se. Nikdo nerodil, takže to šlo. Prostě Juno bez břicha, bez přítele a na kolečkových bruslích. ()

Domec

Nemuzu si pomoct, ale me se to zatracene libilo. Ellen zahrala opet skvele. Drew ukazala, ze umi nejen hrat, ale taky rezirovat + ten jeji perfektn i smysl pro humor... ()

Deywid

Režijná prvotina Drew Barrymore dopadla skvelo (ako som aj očakával :))....Vtipný príbeh, skvelá atmosféra 80 ´s (i keď to vlastne žiadne osemdesiate roky nie sú :)), výborné herecké výkony - okrem Ellen Page najmä Marcia Gay Harden, potešia i Juliette Lewis a Daniel Stern + samotná Drew, ktorá zase hrá totálne potrhlú babu :)....Len tá stopáž mohla byť o niečo kratšia...80 % ()

rcorp

Film o jednom mírně bizarním, ale cool bruslařském sportu, který skvěle zprostředkovává to amatérské sportovní nadšení, kdy se účastníci baví, i když prohrávají, a když vyhrávají tak jsou nadšeni. Bohužel film moc času nevěnuje zajímavé smečce/směsce hráček, ale víc než hodinu ztrácí čas nic moc zajímavou indie romantikou, které chybí říznost Juno, a rodinnými patáliemi, které jsou dost rozměklé. Mohlo by to být kratší a soudržnější, takhle to je tak na 6,5/10. ()

jerenymo

safra porte to bylo divný a zárověň hezký a opravdu místy vtipný že tomu bez váhání musím dát 4 *. A Ellen Page je fakt slečna herečka:) ()

Illy

Dobrý režisérský debut, výborně obsazené a ačkoli dosti schématické, zábavné to bylo. Ellen Page čeká velká budoucnost. ()

Greg25

Vyfič je svižný, příjemný a zábavný snímek s překvapivě dobrou režií (teda Drew se nezdá) a sympaticky civilními hereckými výkony. Scénářů na podobné téma vzniká nespočetné množství, ale scénář Shauny Cross má jednu výhodu, není tolik předvídatelný, tolik schématický a téměř vůbec ne klišovitý (navíc psotavy nejsou ploché, jak je u filmů s podobnou tématikou zvykem), což je obrovské plus a neskutečně dobrý odrazový můstek pro film, který se ve svém žánru vyvedl nad míru dobře. 80% ()

Gore

Příjemná komedie, u které se sice neválíte smíchy, ale spíše se občas pousmějete. Z Ellen Page se stává zajímavá teen herečka a je vlastně jediná, co film drží pohromadě. Drew si jako herečky vážím, ale jako režisérka se teprve rozkoukává. Dalo by se z toho vytřeskat víc, jen škoda tak velkého neproměněného potencionálu. Ale i přesto všechno se na film hezky dívá a dvě hodiny utečou jako voda. ()

panmroz

něco mezi dvě a tři. snaha o vykreslení bizardnosti vidlákova není autorům filmu tak vlastní jako například autorům filmu Napoleon Dynamite. Tím film postrádá to, co by mu rozhodně chybět nemělo - autenticitu. Člověk má spíš pocit, že sleduje nějakou holčičí verzi Stillerovky Vybijená. A ve srovnání s událostí sezóny v oblasti amerického indiefilmu - 500days of Summer už Whip it padá vyloženě na hubu. Najednou ten chlapecký postrockový band, milující rodiče procházející filmovým vývojem, nejlepší kámoška s ambicí akademické dráhy, všechno to působí jako z prstu vycucaná vycpávka, která má z tohoto udělat film. Zároveň neskrývám překvapení z toho, jak moc to ten film opravdu připomíná, jak Daniel Stern od posledně přibral, jak tu po Benu Afflackovi máme druhý herecký omyl na režijní sesly a není to vlastně až tak špatný. ()

Juno bruslí a líbá holky

Juno bruslí a líbá holky