Bliss má ráda rock a její život v americkém maloměstě kdesi v Texasu stojí za dvě věci. Matka jí nutí do příšerných soutěží krásy, na nichž si načančané slečinky nepřejí nic než světový mír, uhihňaný spolužačky jsou na pěst a brigáda servírky taky není nic moc. Jednou však s kámoškou narazí v sousedním městě na drsný závody na kolečkových bruslích a její život se rozjede na plný obrátky... Film o holce, která na lokální soutěž krásy neváhá přijít s modrým přelivem, natočila slavná Drew Barrymore (Charlieho andílci) a ve filmu si i zahrála jednu ze závodnic. Hlavní postavu Bliss hraje talentovaná nastupující hvězda Ellen Page. Ta se objevila například v trojce X-Men, ale proslavila se především svou rolí ve skvělé komedii Juno, za níž byla dokonce nominovaná na Oscara. Ellen ohromuje filmový svět nejen nepopiratelným hereckým talentem, ale i zvláštní neokázalou krásou, která ji předurčuje k rolím silných sympatických hrdinů. (oficiální text distributora)

Orthank

Presne takto dopadne teen film, keď sa rohodne režírovať herečka. Drey Barrymore akoby kompenzovala všetko to, čo sa jej nepáčilo v snímkach, v ktorých sama hrala. Snaha napraviť režisérov pohľad, vložiť svoje vlastné názory na teanegersky život, je tu cítiť z každej situácie. Dajme tomu. Podarilo sa jej vyhnúť zbytočnému polopatizmu a trápnym vysvetľovačkám, resp. typickým neduhom podobných škaredých káčatiek, no motív rozhnevania, klamstva a následného zrútenia sa dobre vybudovanej kariéry hrdinky, sa jej obísť nepodarilo. Svižná hudba a slušne nasnímané Roller derby stoja za povšimnutie,ale akosi ma nič nemôže prinútiť pozrieť sa ešte raz, a to na vyššie hodnotenie rozhodne nestačí.... ()

Hanys_

Pro roztomilou Ellen Page mám slabost už od dob, kdy se učila chlapům uřezávat koule. I přesto jsem přistupoval k filmu s menšími obavami - Drew režisérka? a děj točící se kolem šíleného in-line soutěženi??? Pochybnosti jsou ale zbytečné. Ze snímku doslova srší pohodovost a ta celková atmosféra mě prostě dostala. Pro mě jedno z největších překvapení za poslední měsíce. 8.5/10 ()

TerezaVanCZ

Kolikrát jste za svůj život použili slovo Vyfič?? I kontrola pravopisu mi to nebere. (postesk nad zoufalým překladem) Drew Barrymore měla radši zůstat za kamerou, její postava je neskutečně protivná. No ale pro mě byl účel Whip it splněn. Až pudu kolem nejbližšího bazaru, nebudu váhat a první brusle, které uvidím budou moje. (prosím ať jsou růžové). ()

Frakira

Velice příjemný debut Drew. Takhle si představuju film, u kterého si člověk odpočine a potěšeně se u něj usmívá, aniž by tam nutně musely být sáhodlouhé happyendy, srdceryvné scény a klišovité dialogy...jsou tam totiž drsný holky na bruslích :) 3 a 1/2* ()

Lewisek

Zpočátku trochu nudné a trvalo mi, než jsem se dostal do děje, ale v druhé polovině, kdy aspoň mě film pohltil jsem si to užil. E. Page dostala možná trochu malý prostor, pokud nepočítáte to bruslení na dráze.. ()

AngiS

Pro mě naprosto skvěle strávený skoro dvě hodinky :) Skvělej sportovní, oddechovej film. Rozhodně se na něj kouknu v blízký době znovu :) ()

Ilhan

Kdo by byl řekl, že taková pitomá honička na bruslích může mít takové kouzlo. V průběhu filmu jsem si říkal, jak je to předvídatelné a víceméně neoriginální, 100x omleté dějové posuny, ale co na tom, když to Drew natočila tak dobře, vybrala herce, které do svých rolí vyloženě padnou, o její roli ani nemluvě, jelikož Drew si jí neskutečně užívala. Další z příkladů, kdy i s ohraným příběhem můžete udělat divy. ()

dopita

Příjemnej, lehce koukatelnej film s tradičně výbornou Ellen Pageovou. Drew Barrymoreová jako režisérka docela překvapila. Filmu by sice neuškodilo mírný zkrácení, stejně tak závěr byl až moc přeslazenej, ale jako celek film kupodivu funguje docela dobře. ()

Bety88

Příjemný filmík na nedělní odpoledne. Obdivuju všechny herečky, které si na ty brusle stouply. Já bych si polámala všechny kosti, ale na druhou stranu je občas příjemné si do někoho kopnout, zvlášť když je to v pravidlech. ()

Standito

Milý a sympatický film, ktorý sa na rozdiel od väčšiny am. komédií na nič nehrá. Pre Ellen Page mám čoraz väčšiu slabosť a tu sa to len potvrdzuje. Celkovo herecké obsadenie nemá chybu a je príjemnou ozdobou filmu. Dej je možno trošičku schématickejší, ale čert to ber, keď som sa bavil lepšie ako pri ktoromkoľvek tohtoročnom blockbusteri. ()

MulaNula

Bohužel velké zklamáni - člověk se může podívat na prvních 10 minut a hnedka mu je jasný celý film - Obyčejný děj se špatnými vtipy ani herečky nezachrání. Takhle ne... ()

ThomasCrown

Od tohto filmu som očakával dosť veľa a musím povedať, že ma trochu sklamal. Ellen Page milujem a v každom filme je úžasná, to sa nemení ani tu, ale niečo tomu chýbalo. Alebo možno aj nie, možno tu bolo všetko čo tu malo byť, ale pozerať sa 111 minút na korčuľovanie, hoci sú tu zaujímavé momenty, je tu dosť akčnosti a kočky su pekné mi prišlo trochu nudné. Žiadny film, ale neodsudzujem predtým ako si ho pozriem znovu a preto verím, že hodnotenie zmením. EDIT: po druhom pozretí som konečne pocítil skvelú atmosféru a prostredie, ktoré sa tvorcom podarilo vytvoriť(niečo podobné ako v 500 Days of Summer). Ellen Page toho má čo ponúknuť (či už s tričkom, alebo bez:), ale zvyšovanie hodnotenia musí ešte počkať. ()

dormouse

Přesto že nejsem teenager, film se mi moc líbil. Snad právě proto, že mám doma taky podobnou slečnu a revoltu vůči rodičům a zapšklosti vůbec nejen prožívám pasivně denně, ale zároveň si i živě pmatuju sebe v roli revoltujícíiho mláděte. Ellen Page je úžasná a dokáže udělat zamilované oči stejně dobře jako bruslit o život. ()

FARGO

Drew si uměla dobře vybrat látku a dobře jí poddat. Hudba, herci a "rollovana" byla parádní... občas mi to připomenulo Rockyho ()

jasiska

Dejovo nič moc, ale to korčuľovanie, outfity a hudba boli proste cool. A navyše človek musí milovať Ellen Page. ()

kwoky

Příliš dlouhý film o holce, které nakonec štěstí spadne do klína. Jednou bohatě stačilo, ale úplná hrůza to nebyla a místy jsem se i bavil. Bohužel jen místy. ()

Juno bruslí a líbá holky

Juno bruslí a líbá holky