Bliss má ráda rock a její život v americkém maloměstě kdesi v Texasu stojí za dvě věci. Matka jí nutí do příšerných soutěží krásy, na nichž si načančané slečinky nepřejí nic než světový mír, uhihňaný spolužačky jsou na pěst a brigáda servírky taky není nic moc. Jednou však s kámoškou narazí v sousedním městě na drsný závody na kolečkových bruslích a její život se rozjede na plný obrátky... Film o holce, která na lokální soutěž krásy neváhá přijít s modrým přelivem, natočila slavná Drew Barrymore (Charlieho andílci) a ve filmu si i zahrála jednu ze závodnic. Hlavní postavu Bliss hraje talentovaná nastupující hvězda Ellen Page. Ta se objevila například v trojce X-Men, ale proslavila se především svou rolí ve skvělé komedii Juno, za níž byla dokonce nominovaná na Oscara. Ellen ohromuje filmový svět nejen nepopiratelným hereckým talentem, ale i zvláštní neokázalou krásou, která ji předurčuje k rolím silných sympatických hrdinů. (oficiální text distributora)

Macejko

Pekelne príjemný film. Mohol by som rýpať do množstva vecí, ako napríklad, že konflikt v druhej polovici nastúpi trochu násilne a že vzostup Blissinho týmu je nedostatočne vykreslený, ale prečo by som to robil, keď má Vyfič! úžasnú Ellen Page, skvelú hudobnú stránku a celkový náboj, ktorý ma po celých 111 minút dokázal udržať vo výbornej nálade? ()

blackrain

Drew Barrymore mě jako režišérka opravdu překvapila. Až uvidím dabovanou verzi tak asi rovnou omdlím. To bude nářez už jen kvůli těm přezdívkám. Pořád jsem si říkala, proč se to jmenuje zrovna Vyfič. Jestli to znamená něco jako vypadni, zmiz atd, jak je ten český jazyk nádherný, tolik výrazů pro jeden význam a ona to přitom je bruslařská figura k získání vysoké rychlosti. Mimo jiných písní jsem zaslechla i písničku od country zpěvačky Dolly Parton Jolene. Zbožňuju tu písničku. Bliss na ní s kamarádkou v bistru zpívaly Bodeen, Bodeen, Bodeen, Bodeen. Zajímalo by mě, jak by tenhle sport vypadal v reálu. To by bylo sázek o velké prachy. ()

ABLABLABLA

Paráda. Film z prostředí bruslařských závodů...to tu ještě snad nebylo. Ellen Page mě už velmi zaujala jako herečka ve filmu Juno a zde předvedla další vynikající výkon...myslím, že se z ní rozhodně stává výborná a úspěšná herečka. Drew Barrymore jako režisérka? Vážně? Čekala jsem něco strašného, ale byla jsem mile překvapena...Říkám si jestli by nechtěla skončit s herectvím a pustit se do natáčení filmů...protože to jí rozhodně jde. Velmi milý, příjemný, překvapivý film plný humoru. Rozhodně doporučuji. ()

SarumanKo

No tak toto teda, aby som bol úprimný, nebolo nič moc. Okrem úžasne pozitívnej atmosféry a famóznej Ellen Page si totiž už teraz, chvíľu po zhliadnutí, z filmíku Whip It veľa nepamätám. Drew Barrymore ako herečka nestojí za nič, naopak jej režisérska kariéra by nemusela byť úplne márna, keďže táto pozitívna jazda je všeličo, len nie zle natočená. Ostatné herecké výkony a príjemná hudba by preto film vystreľovali na iný level, keby ho dopackaný scenár netiahol k ľahkému nadpriemeru. Whip It je totiž film veľmi slabo napísaný, klišoidný, skratkovitý a s nedostatočne nosným námetom. Opakovaná projekcia preto nehrozí. (60%) ()

kaylin

Na jednu stranu musím pochválit, jak jsou zvládnuté scény na dráze, kdy se některé skutečně povedly, hlavně jsem rád, že se zde objevuje Zoë Bell, která by měla dostávat co nejvíce rolí, ale na druhou stranu mi přijde film jako klasika o dospívání, vykořenění a snaze zase všechno napravit. Navíc romance je skoro zbytečná. ()

Kreeki

Drew Barrymore na režisérské stoličce, zajímavá představa, dokážu si představit atmosféru na place a takový je asi i film, ovšem neplatí na částech, kde ve scénáři dramatické prvky převažují nad těmi komediálními. Co se týče záběrů v aréně, tak ty celý film bezpochyby táhnou, mimo ni, v té dramatické poloze, film jen velmi ztěžka chytá dech. Celý film až do závěrečného finále se neuvěřitelně táhne, Drew postrává záchytné body mimo jednotlivé zápasy, které jsou, přiznejme si všechny stejné (tak ale hezky se zas na holky kouká =). Drama opravdu není její silná stránka a kontrast mezi barevným nově objeveným světem a šedou okolní realitou to ještě umocňuje. Nečekal jsem druhou Juno, ani jsem jí nedostal, nicméně žádné překvapení se bohužel také nekonalo. ()

Mikita

Tak tenhle nářez je pro mě na rozhraní 3 a 4 hvězdiček. Hodně vystihuje komentář uživatelky Martinibaby. Vůbec se nedivím, že by mohl tento sport být šíleně oblíbený. Nádherné ženské, skvělé kostými, tvrdá hra, drsné přezdívky a úžasná muzika. Navíc trocha lásky, šmrnclá rebélií proti rodičům a příběh nerozlučného přátelství. Zábavné. 70-75% ()

Remedy

Charisma a roztomilost Ellen Page neznají hranic. Její "Marco" nemělo chybu stejně tak jako nespočet dalších gest a ksichtíků:)) Whip It je opravdu perfektní oddechovka, ve které Drew Barrymore sice hraje asi (asi určitě) lépe než režíruje, ale v tomhle případě to opravdu nějak moc neřeším. Jde v první řadě o milý, vtipný a herecky kvalitně obsazený film (Juliette Lewis mám rád dodnes a vypadá vlastně pořád stejně.)), Drew Barrymore se obsadila do své role výborně a Ellen Page je jedna z nejcharismatičtějších mladých hereček, které znám:)) Pokud si odmyslím pár klišé a trochu přepálenou stopáž, vyjde mi nějakých 85%, což je na film tohoto typu velmi slušný nadprůměr.)) ()

PogoJoe

Po celý film mi vydržela skvělá nálada, protože je to skvělý a pozitivní film. Všechny holky (i otec D. Stern s trenérem A. Wilsonem) byly fajn, ale Ellen Page bych vyzdvihnul - opět u mě zabodovala. || A film u mě bodoval i napodruhé po pěti letech - opět jsem se výborně bavil, skoro mám chuť dát 5 hvězd. ()

Aiax

Ellen Page se stává tzv. pizza herečkou. V pizzerii vezme pekař pokaždé stejnou placku, nahází na ni různé lepší či horší přísady a výsledný produkt vždy chutná. Ellen Page je taky taková těstová placka (no pun intended). Je v podstatě jedno, co na ni režisér nahází, výsledek je pokaždé prostě fajn. Rozdíl je v tom, že Ellen není v žádném případě bledá, nevýrazná, neslaná či nemastná. Kromě toho, že je to typ holky, před kterou jsem jako ten Pavlovův pes naprosto bezmocen a bezbran, je to navíc talent jako hrom. Nevíte, jestli už má kluka? ()

beran-ek

Smekám před Drew.. Když jsem četl o tom, že bude točit film.. komedii.. ve které bude i sama hrát.. Hned jsem to odsoudil a nechtěl na to ani koukat. Ale nakonec koukl, i když mě děsila ta stopáž a byl jsem za to rád! Rozhodně jsem to nečekal! :) ..vůbec mi nevadila ta ohranost z podobných filmů. Dokonce i ta Drew mi v tom vůbec nevadila. Naopak, v roli "bitkařky" teamu mě fakt bavila. Avšak tahoun filmu je samozřejmě "malá" charismatická a čím dál zářivější hvězdička Ellen :) ()

gegina31

Hrozně mě překvapilo, jaké má tenhle film hodnocení. Dalo se na to dívat, ale že by to bylo tak dobrý, tak to ne. Natož abych si to ještě někdy pustila. ()

grogodil

Skvele obsadená (Juliette Lewis, M.Gay Harden, Ellen page) nenáročná zábavka na spôsob Vybíjanej, v ktorej je nie práve rozšírená športová zábava povýšená na serióznu športovú disciplínu so všetkýcm čo k tomu patrí, akurát zahraná na troškú decentnejšiu, tak trošku babskejšiu nôtu. No a Ellen Page nám rastie do krásy a s tými koliečkami na nohách už vážne konkuruje Heather Graham a jej bruslařke :-) ()

TominoLa

Nikdy by mě nenapadlo, že u režie někdy budu číst jméno Drew Barrymore. A už vůbec by mě nenapadlo, že to bude taková jízda. Za 4,5*. ()

sssssycak

"Vy jste byly hrozný ! - Jsme druhé, jsme druhé ! - Skončili jste druhé ze dvou družstev. Nádhera, pojďme oslavit podprůměrnost !" Kdepak podprůměrnost, tohle byl celkem zajímavý film. Zaujalo mne především celkem neotřepané téma filmu. Drew zvládla svůj režisérský debut obdivuhodně, stejně tak jako jednu z hlavních rolí. Ellen Page byla taky skvělá, už sem zvědav na to, v jakém světle se předvede v Počátku. Sice jen za 3*, ale hodně silné. 70%. ()

Skip

Ten film je v podstatě blbej, ale je natočený a zahraný tak dobře, že je svým způsobem roztomilý. Masakrující se bruslařky, k tomu první láska, vzpoura proti rodičovské autoritě a ukrutně fajn Drew Barrymore. Tomu se těžko odolává, i když má člověk po zhlédnutí pocit, že je snad pako, když se nad tím vším v duchu usmíval. A proč vlastně ne? Smíchu není nikdy dost. ()

Huntelaar

Oukej, oukej, oukej.....tak snad si jednou do roka můžu dovolit čistě subjektivní hodnocení, ne? Ale já mám pro ni takovou slabost , že sama o osobě dává Vyfič! minimálně 2 *. Když k tomu připočtu skvěle napsanou a ještě lépe zahranou matku, míru patosu a klasického klišé udržené na stravitelné míře (v americkým filmu se tomu přece nevyhnu), otce Dlouhoprsťáka, Skautky rollerky (výjma Drew...není cool, ač se o to snaží shora-zdola), tak se lehce dopočítám pěti hvězd. Havg. ()

Fanucci

Snaha a alternativu a originálnost ve stylu Juno selhává kvůli tuctové a nepřekvapivé zápletce o holce, která najde sama sebe. Jde ale vcelku o milý film s opět velmi uvěřitelnou Ellen Page. Líbil se mi moment konfrontace Bliss a její mámy. 70% ()

Juno bruslí a líbá holky

Juno bruslí a líbá holky