Bliss má ráda rock a její život v americkém maloměstě kdesi v Texasu stojí za dvě věci. Matka jí nutí do příšerných soutěží krásy, na nichž si načančané slečinky nepřejí nic než světový mír, uhihňaný spolužačky jsou na pěst a brigáda servírky taky není nic moc. Jednou však s kámoškou narazí v sousedním městě na drsný závody na kolečkových bruslích a její život se rozjede na plný obrátky... Film o holce, která na lokální soutěž krásy neváhá přijít s modrým přelivem, natočila slavná Drew Barrymore (Charlieho andílci) a ve filmu si i zahrála jednu ze závodnic. Hlavní postavu Bliss hraje talentovaná nastupující hvězda Ellen Page. Ta se objevila například v trojce X-Men, ale proslavila se především svou rolí ve skvělé komedii Juno, za níž byla dokonce nominovaná na Oscara. Ellen ohromuje filmový svět nejen nepopiratelným hereckým talentem, ale i zvláštní neokázalou krásou, která ji předurčuje k rolím silných sympatických hrdinů. (oficiální text distributora)

Leela's

Už mě trochu iritují obvyklé role Ellen Page jakožto "přemoudřelé holky alternativního stylu, které nikdo kolem nerozumí, ale ona jde za svým snem" i ten její nevinný kukuč s věčně pootevřenou pusinkou. Film je sice trochu předvídatelný, ale potěšil mě konec, který nedospěl do úplného happyendu. ()

venkman odpad!

Něco tak blbýho sem snad neviděl! Natočit film o debilní americký hře na bruslích může snad jen ještě blbější Drew.Gratuluju všem co hodnotily. ()

phoebinka

Čekala jsem více a hlavně jsem se těšila na další film Ellen Page. Velmi očekávaný, průměrný děj, pár povedených vtipů a zajímavá, akční hra na kolečkových bruslích, toť vše. ()

Kowl3r

bez ohľadu na stopercentne klasicky nalajnovyný dej filmov thto žánru som sa skvele bavil... výborná oddychová komédia, ktorá sa dá pozerať aj viackrát ... štyry hviezdy s malým bezvýznamným pluskom za postavu moderátora zápasov... ()

tommyt

V prvom rade musím priznať, že keď som medzi autormi zbadal meno D.Barrymore, trochu som sa tohto filmu zľakol. Presvedčil ma ale fakt, že hlavnú hrdinku si zahrala Ellen Page, ktorej niekoľko posledných filmov (vyzdvihnem hlavne An American Crime) mi dokázalo, že napriek tomu, že je to ešte stále mladučká herečka, jej neuveriteľný talent a prirodzenosť ju predurčujú k veľkej budúcnosti. Športová tematika bol tiež dosť odvážny ťah, pretože každý rok tu máme basketbal, baseball, mali sme tu futbal, vybíjanú....Ale kolieskove korčule????....Dopadlo to podľa mňa celkom dobre, možno aj preto, že sa celý film netočil iba okolo korčuľovania, ale divák mal dostatok priestoru spoznať život obyčajnej americkej rodiny, jej problémy (deti, nesplnené sny a pod.). Brilantný výkon Ellen Page robí z tohto filmu veľmi príjemné pozeraníčko a musím vyzdvihnúť perfektný soundtrack, ktorý som si musel hneď zaobstarať..... Keby sa dalo dať viac ako 5 hviezd, za Ellen Page by pribudli ešte aspoň tri. Už sa neviem dočkať jej ďalších filmov. ()

Tretina

Pred filmom som bol trošku neodhodlaný kedže podobné snímky moc nesledujem. Som rád, že som sa do toho nakoniec pustil. Drew ma fakt nikdy nebrala ale ako poskladala tento film ma fakt prekvapil. Prirodzené, čo je vždy vítané asi najviac. ()

Mybe

Film som si pozrel len kvoli Ellen Page. Ale nepotesila ma tentokrat. Verim, ze teenagerky mohli byt na vetvy z cool- tvrdackych, alternativnych a rebelujucich "babizien", ale ja som si v tomto filme nenasiel ani steblo zazivnosti. Nuz sa mi to nechce obsiahlejsie hodnotit. Ked som si navyse checkol rezisera, tak mi to len sadlo ako r.. na serbel- nic v zlom damy :-) Malo kvality sa vsak nezakryje! ()

randolph

"Odpočinkový" retro 80-tkový film o nevšedním "sportu", který není jen komedií, ale i dramatem o dorůstající Bliss, která se snaží si najít to "své" místečko na světě... ()

k.rakonos

Sportovní komediální drama a vůbec ne špatný! Navíc in-line a krátká sukně, to je skoro ideální kombinace:-) Moc jsem od toho filmu nečekal, ale bylo to určitě koukatelný. ()

Blood311

vydržel sem se na to koukat 40 minut, ale dýl už to nešlo... přepl sem to na konec abych veděl jak to dopadne, ale to je tak jediný co mě na tom zajímalo.. ()

mein

Bezva oddychovka, Drew se teda mohla tentokrát z hereckýho obsazení vynechat, zdála se mi její role trochu přitažená, ale Ellen Page je výborná. I trocha romantiky se tady najde, ale nic přehnaného :-) ()

Cenobita

Skvělý film, který mě zaujal tímto u nás neobvyklým dostihovým sportem na kolečkových bruslích. Docela bych si na takové ženské sportovní utkání zašel. Nejlepší byla ta "Nemilosrdná Barbie". ()

cachanell

Vtipný, nezávazný, originální kousek. Skvělé výkony Drew Barrymore v překvapující a zábavné roli zpupné drsňačky a hlavně režisérky tohoto filmu. Čekala jsem film pro puberťáky a najednou jsem koukala na vtipný, svěží film TAKÉ pro dospěláky :-) ()

Otakara

Drew se teda dost ukázala, na to, že je to její první film. Super nápad, myslím, že tenhle "svět" nikdo z nás nezná. Jen Landon Pigg nemastnej neslanej, mohli vybrat líp. A super závodnice, rozhodně si nic nedarovaly. ()

Traktorista

Slušná oddechovka s Ellen v hlavní roli. Drew už je pro tenhle film kapánek stará, ale přestože je to vidět, maskuje to celkem slušně. Nakonec, tenhle film s bandou holek a žen na bruslích slušně funguje, má to spád, nápad, slušnou hudbu a celkem dobré dialogy. Lehce narvané oným americkým přístupem - když si věříš, tak to vždy výjde - ale to se dá stejně lehce překousnout a užívat si pohled na tunu holek nacpaných do krátkých sukýnek a k tomu ještě slušné herecké výkony menších roliček v pozadí. ()

Fixa

Film mi vnucuje pocity z kterýma se neztotožňuji. Možná kdybych byl 17tiletá........15ti.........no, tak 12ti letá teenagerka a chtěla bych být strašná rebelka a máma mně vůbec nechápala. Možná potom by mně to bavilo. Anebo kdyby to nebylo podávaný tak nuceně. Nebo kdyby se všichni nechovali tak, jak by se normálně nechovali. Nebo kdyby tam furt někdo někoho nepoučoval. Nebo kdyby si ženy o sobě nemysleli, že jsou cool. A teď to hlavní - kdyby se aspoň dalo dívat na to bruslení. Zpočátku jsem nepochopil o co tam jde a když jsem to pochopil, přišlo mi lepší zůstat nevědomý. A že by tam někdo předváděl nějaký skvělý výkon, to už vůbec ne. Bliss, přesto, že je ze všech NEEEEJrychlejší, jezdí asi tak rychle, jako já, když nesu dvě plný tašky s nákupem. Mezitím ostatní jezdí, jako když stojí a jediný na co se zmůžou je, chytnout se za ruce a pojmenovat to bičem (odtud zřejmě originální název). No, takže za co ta jedna hvězdička? Trochu toho medu při usmiřování matky s dcerou jsem slízl i já a nestydím.......no, dobře stydím se za to-ale tady dostali tyhle dobrý herečky možnost něco ukázat ()

Cabotin

Jó, hezky se na ty holky kouká. Jen jsem nenašel motiv hlavní, od začátku zakřiknuté hrdinky k její náhle propuklé nemilosrdnosti. V pravidlech Roller Derby se moc nevyznám a tak jsem zároveň nepochopil kde se náhle objevil ten vzmach Hurl Scouts. I když od poloviny filmu to bylo patrně dáno mladou láskou, která je prý ráj. Drew se vyskytla pouze v umírněném a vkusném cameo, takže nevadila i když je zlíčená do hlubokého předklonu. V dialozích a komornějších scénách si jako režisérka vede docela dobře, ve scénách ensemblových v tom má binec. Dá se na to koukat a dá se na to lehce zapomenout. Proč mi ta maličká Page připomíná Lucku Vondráčkovou? A proč nejvtipnější část jsou ausgerechnet závěrečné titulky? ()

Grantik

Osobně bych nikdy nepředpokládal, že Drew Barrymore by byla schopna takovéholmového počinu. Čekal jsem něco trhlého, šíleného, co nebude mít absolutně hlavu a patu. Ale Vyfič! mě velmi příjemně překvapilo. Ellen Page se do hlavní role hodila skvěle. A když to má být film ze současnosti prostředí připomíná spíše 80-90 léta. Kdyby se ve filmu nepoužilo slovo GPS a mobilní telefon asi to nepoznám. Velmi příjemný film na večer, který nemůže nikoho urazit. ()

Juno bruslí a líbá holky

Juno bruslí a líbá holky