Příběh čtyř lidí, kteří se souhrou náhod poznají a začnou mít rádi. Camille, která v noci uklízí kanceláře, ve volném čase maluje krásné obrazy. Plachý, citlivý a samotářský Philibert je mladý aristokrat zblázněný do historie. Mužný a něžný Franck, který se živí jako kuchař, má hluboce rád svou křehkou a okouzlující babičku Paulette. Ti čtyři se společně naučí mírnit své pochybnosti a trápení, ale také dívat se dopředu a plnit si své sny. Objeví jeden druhého a pochopí, že nejsilnější jsou "prostě spolu". (gardenlady)

Garson

Jasných 5 hvězd.Za co?Za lidskost,za realitu všedních dnů a v neposlední řadě za Audrey Tautou kterou prostě zbožňuju a to hlavně proto,že svými rolemi představuje tu nižší společenskou třídu narozdíl od primadon typu Angelina Jolie a podobných.Film je o motorkáři,který pracuje od rána do večera,má nemocnou babičku,koktavého spolubydlícího a starostí až nad hlavu prostě takový běžný občan.Jeho spolubydlící je velmi obětavý a jednou si přivede domů nemocnou sousedku která změní motorkáři jeho stereotypní všední život.Film podvědomě nutí diváka k realistickému pohledu na život. ()

ifa

Tak trochu otřepaný námět. On nemá rád ji a ona jeho, ale nakonec spolu. Audrey tentokrát v částečně chladné roli.Nic velkého, ale taky nic malého. ()

sulimo

Velice příjemná podívaná......jenom velice příjemná podívaná. Nenadchne, neurazí, potěší a zmizí z hlavy. Ovšem rozhodně nelituji, že jsem 97 minut svého života strávila takto. ()

dr.fish

Romantická komedie. Přesto je na ní něco neobvyklého. Jsou v ní lidé s normálními problémy, staří lidé, nemoci a i deprese. Tohle všechno obvykle v tomto žánru tvůrci nezobrazují. Tady máme život sice taky přikrášlený, ale ne zas tak moc. Jen konec musí být dobrý jako u každé správné romantiky. Hlavní postavy jsou dobře napsané i zahrané, příjemný film na nedělní večer.70% ()

KajusaK

Slabý romantický film, který vidět víckrát už nemusím..Audrey Tatou byla perfektní, ale příběh byl uspávací, i na 97 minut moc zdlouhavý..2* a to sem to skoro celé prospala s otevřenýma očima.Nejvíce zaujal koktající týpek a kresby. ()

_DAVE_

Příjemné Evropské romantické drama, fakt nevím co víc dodat. Snad jen že rozdíly jsou proti obdobné Americké tvorbě značné. A to samo v pozitivním smyslu slova. ()

Koryntos

Další z filmů s Audrey Tautou, opět jí to tu sluší. Na zahnání nudy tento filmek postačí, ale že bychom si z něj odnesli nějaký nový poznatek, či hlubokou myšlenku, nebo se nám nesmazatelně vryl do paměti, od něj opravdu očekávat namůžeme. ()

klukluka

Líbilo se mi, že to bylo výjimečně o poměrně dost obyčejných lidech - uklízečka a z práce slušně utrápený kuchař. Jenom nevím, jestli se úměrně tomu ve filmu i chovali - na mě působili poměrně dost oduševněle. V těchto sférách se moc nepohybuju, ale dokážu si představit i horší neduhy u uklízečky, než jen silnou závislost na nikotinu a u přepracovanýho kuchaře určitou nerudnost a bezohlednost. Líbilo se mi, že se tady vztahy vyvíjely překvapivě, a že se vyvíjely. Že jim to chvíli trvalo, než se zrodily, než dozrály do určité fáze. I když jsme samozřejmě všichni věděli, že se to stane. Že se to musí stát, protože jinak by se ten film zpronevěřil pravidlům žánru. A on se jim nezpronevěřil. A to je asi to, co se mi naopak nejvíc nelíbilo. Ve finále to bylo jedno velké filmové klišé. Film, jakých NOVA odehraje v neděli po obědě 30 do roka. Jednou to budou Němci, jednou Španělé, jednou Francouzi, ale vždycky to bude o ní, o něm a o tom, jak se nakonec vzali (začali spolu chodit/žít). Triviální, omšelé, fádní... ()

kolemjdouc

nic ale vůbec nic co by zaujalo chlapy - proto to tady taky ztrhali. Příběh z ulice přeslazený jako limča.Ale proč se nenechat vtáhnout do příběhu a zapomenout na vlastní starosti? Francouzi si na takové filmy zkrátka potrpí tak si je taky natáčejí!.Film vás nezklame když vyhledáváte romantiku.U mě dobrý. ()

bo.rec odpad!

Sorry, ale film jsem po 35 minutách vzdal... Nechápu, jak někdo mohl obětovat čas, aby se dodíval do konce... ()

AIMÉE

Snímek, který má sice téměř nulovou zápletku, přesto působí pohodově. Zcela všední téma o třech obyčejných lidech, jejichž životy dostanou aspoň trochu spád kvůli sdílení jedné domácnosti. Ačkoli mají představitelé něco do sebe, nezábránilo to určitému úpadku. A. Tautou je sympatická, ale rozhodně měla výraznější role. Naopak G. Canet se blýskl a jeho hrdina je charismatický a rozhodně nejvíce zapamatovatelný ze všech účinkujících. Scéna při pohřbu, kdy vyhrává ta road-tripová písnička ("ráno jsme sedli na kola.. zažívali jsme vzlet.. Paulette..), ač smutné téma, já se musela usmívat. ()

kdosizrosy

Jo, všichni jsou tu hezcí, usměvaví, ochotní, pěkně oblečení..ale kdo by se na to rád nepodíval? Zvlášť když většinu filmu zabírá dokonale okouzlující Guillaume Canet, rošťácká Audrey a milá babička (o koktajícím šlechtici nemluvě). P.S.: v tom bytě bych chtěla bydlet ()