Filmová hvězda

• USA Private Valentine: Blonde & Dangerous (více)
všechny plakáty

Když se filmová hvězdička třetí třídy Megan Valentinová náhle octne bez peněz a veřejně ponížená, odchází od vraku nabouraného auta a bez přemýšlení se přihlásí do americké armády v marné naději, že jí to změní život. (Filmbox)

RigorMortis

Filmová hviezdička, ktorej najväčšou prednosťou je zrejme iba vzhľad, vstúpi do armády a máme námet na film. Čo na tom, že je to podpriemerný gýč, Jessica Simpson je predsa star. Ale tá uniforma jej sluší, to musím uznať. ()

Nathaniell

"Moje babička dělá lepší kliky než vy!" "Tak to bych vaši babičku chtěla vidět." "Chcete to vzdát, vojíne?!" "Jo! Chci to vzdát! Nemám na to!" ... Vojín Benjaminová pro mě byl vždycky průměrný film. Ale že někdo vezme jeho myšlenku a vytáhne z ní tolik, jako se povedlo tady, by mě nenapadlo. Parádní filmek, VELMI správná ptákovina a až na některé klišé prakticky bezchybné. 4* ()

Mikecat

Sexi Jessica v armádnej uniforme, krásny úsmev, ukážka vojenského výcviku a detský príbeh. Pozerať sa na to dalo, škoda, že trocha neprepracovali príbeh a nedotiahli niektoré časti filmu. Vtipné to teda nebolo vôbec, ťažko určiť žáner, - komédia určite nie ()

mandella

Vykrádačka Vojína Benjaminové, ale na pozdní sobotní večer to ušlo. Občas si to utahuje samo ze sebe, herectví nic extra, ale co taky od toho ansámblu čekat, že? Šokoval mě starý a odporný Steve Gutenberg, můj hrdina z Číslo 5... Občas jsem se zasmála, předvídatelné to bylo strašně, ale jako jednoduchý film na večer, proč ne. Bavilo mě sledovat, kdo má nejvíc vybělené zuby - občas v tom blátě to bylo jak pěst na oko. ()

Satoshi

Film sám o sebe nič moc, docela nudný, ale keď je váš deň ešte nudnejší a naozaj už nemáte čo robiť, pobaví vás aj táto komédia. 3/5 už len pre to, že mi to pomohlo prekonať ďalších 98 minút môjho neuveriteľne nudného dňa ;) ()

Lou_Pagi

Ále, vůbec to není tak špatné. Je to roztomilá komedie, Jessica tomu dává jednozačně šmrnc:). Originalitou tento snímek zrovna netrpí, ale dostkrát jsme se doma u filmu usmáli. Zajímavý byl nádech romantiky s kolegou vojákem, o který já tedy ve filmech nestojím, ale líbilo se mi, jak ho tam bylo málo - opravdu jen nádech :D. Klidně se mrknu znova. ()

hrafnain

Strašná, velmi příjemně vlezlá p*čovina. Kdo nebyl na vojně a netočil film, nemůže vědět. A za slovo p*čovina si dávám deset! kliků : ) ()

petra_79

Komedie, která mě bavila. Prostě film, u kterého si člověk odpočine, nemusí zbytečně přemýšlet a je vtipný. Tak proč ne?! ()

gfrusvk

Dneska som to skukol v telke a náhodou fajn komédia, typická nenáročná jednoduchá vec na večer, s dobrým koncom, nenásilným, americkým humorom. Pozerať to sám a v celku bez reklám, asi by som sa unudil, ale keď chce človek len vypnúť a zvaliť sa večer pred telku s rodinou, tak je to fajn voľba. Ako TV komédii by som dal 4****, normálne dám 3, čo je ale stále vysoko nad čsfd priemerom, kritika ostatných je myslím zbytočne prehnaná. ()

stellie

Dej je hrozne predvídateľný, aspoň z mojej strany. Netvrdím, že to bola katastrofa, občas sa na tom dalo zasmiať. Ale ničim to nevynikalo. 3* ()

Tonula

FILMOVÁ HVĚZDA je jednoduchý čajíček na jeden večer, kdy nemáte vůbec nic na práci, nechce se Vám přemýšlet a rádi byste se pobavili. Není to nic, co by trhalo bránice, ale občas se pousmějete a to je tak všechno. Hvězda Jessica Simpson je pěkná, uniformy jí sluší, i když je zmazaná od bláta, ale člověk od tohoto představení nesmí téměř nic chtít. Herci příliš nehrají, děj se blíží nule a zápletka je hodně naivní Je to prostě jen film, který se skutečností nemá nic společného. Přesto je možné, že si i takové dílo občas najde svého fanouška. 30% ()