Americký ninja 2

Americký nindža 2

Akční

USA, 1987, 90 min

• Armin82

Jestli Van Damme se Seagalem byli ve svých nejslavnějších letech béčkaři, tak to potom nevim jaký filmy natáčel Dudikoff :-D Ta jednička ještě šla, ale tohle? To je jedna velká komediální story nad kterou se může rozplývat opravdu jen velmi nenáročný divák. Ta rádoby akční hudba při každém fightu mě vždycky rozesmála, souboje tak neskutečně zpomalený, že by je dokázala natočit i 80ti letá babička a k tomu všemu neustále se odhalující vyrýsovanej černoch, kterej při každý příležitosti vytáhnul napumpovanej bicák...tohle je céčko jako hrom ne-li déčko. Fakt děs běs! Jako jediný plus bych viděl to, že se tam opravdu furt něco děje a není tu nuda, ale kvalita zpracování je ve všech aspektech katastrofální a co je opravdu největší fail? cca 11tá minuta, když při odchodu z kanceláře kapitána odchází místo Dudikoffa úplně jinej herec, to mě zabilo asi nejvíc --->20 % a to s velkým sebezapřením!(1.3.2013)

Hvězda bojových sportů Michael Dudikoff se vrhá do akce ve strhujícím dobrodružném akčním pokračování.. plném výbušných soubojů, smrtícího pronásledování a velkolepých kaskadérských kousků. Na to, že se film točil kolem roku 1987, tak výkony herců byly poměrně slušné, co se týče choreografie soubojů, tak " hanit " určitě nebudu,, na rozdíl od jiných uživatelů.. U mě celkem spokojenost a příjemné nostalgické zasnění(6.1.2013)

• Acrobat

Do dúhových farieb podaná Hromada bezbrehých fekálií, ktorých smradu sa nie a nie zbaviť. Koncept čakajúcich bojov, tragických dablérov, viditeľných prešľapov v efektoch navoduzje taký pocit trápnosti, že naskytala sa len úvaha. Koľko sebatrýznenia znesiem ako divák, alebo či sú všetci zúčastnení normálni. Takmer vždy som zakončil zdrvujúcu ktiriku na moju osobu. Nemôžem byť pri sebe, ak na to čumím. Za mier a neviditeľných ninjov stojacich pri stánku so zeleninou to však musím zniesť. (videné 24.06.2016, DajTo)(24.6.2016)

Vojáci Armstrong (Michael Dudikoff) a Jackson (Steve James) jsou vysláni na jeden ostrov v Karibiku, kde mají za úkol vyřešit záhadná zmizení zdejších námořníků. Hned první den zjistí, že za únosi jsou ninjové, kteří jsou navíc geneticky upravováni pro potřeby zámožného milionáře Lea (Gary Conway). Oba vojáci se tedy rozhodnou zmobilizovat své síly a jednou provždy bohatému obchodníku s drogami utnout tipec...Klasika a zároveň můj první film na VHS tehdá ještě s tím příšerným jednohlasným dabingem. Tehdá jsem byl z filmu doslova unešen. Dnes jsem se bohužel jen pousmál nad dějem a bojovou choreografií. Ale je to nostalgie jako prase. 55%(3.9.2011)

• Gemini

Nostalgické vzpomínky na doby našeho dětství, kdy jsme neměli tak vyinutý zrak abychom poznali že TAKHLE se bojové scény věrohodně natočit nedají, vynášejí tomuto filmu lehce podprůměrné hodnocení. Ale je to jen kvůli těm hodinám skvělé zábavy, které nám Ninja poskytl, když nám bylo tak deset, dvanáct (kdo by zapomněl na Steva Jamese a jeho souboj s třemi zakuklenci najednou:)). Jinak bych musel dát hodnocení ještě nižší.(23.3.2003)

• - Posledný film Michaela Dudikoffa, na ktorom spolupracoval s producentmi Menahemom Golanom a Yormanom Globusom. (m.a.t.o.)

• - Aby dostal film aspoň R-kový rating, museli byť upravené bojové sekvencie, pri ktorých bolo množstvo záberov nasnímaných až príliš detailne. (m.a.t.o.)

• - Spoiler: Joe Amstrong (Michael Dudikoff) ve snímku zabije 24 protivníků. (Epistemolog)