Americký ninja 2

Americký nindža 2

Akční

USA, 1987, 90 min

• Acrobat

Do dúhových farieb podaná Hromada bezbrehých fekálií, ktorých smradu sa nie a nie zbaviť. Koncept čakajúcich bojov, tragických dablérov, viditeľných prešľapov v efektoch navoduzje taký pocit trápnosti, že naskytala sa len úvaha. Koľko sebatrýznenia znesiem ako divák, alebo či sú všetci zúčastnení normálni. Takmer vždy som zakončil zdrvujúcu ktiriku na moju osobu. Nemôžem byť pri sebe, ak na to čumím. Za mier a neviditeľných ninjov stojacich pri stánku so zeleninou to však musím zniesť. (videné 24.06.2016, DajTo)(24.6.2016)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +zajímavý záporáci, slušná akce, lepší hudba, zápletka -žádná krev, špatná choreografie soubojů/// Americký ninja 2 je stejně dobrý jako jednička. A vlastně možná je ještě lepší. Pač má obstojnější závěr, zajímavější zápletku a je trošičku odlehčenější. Prostě je to koukatelný béčko, který neurazí./// Celkem 68%///(1.11.2008)

Hvězda bojových sportů Michael Dudikoff se vrhá do akce ve strhujícím dobrodružném akčním pokračování.. plném výbušných soubojů, smrtícího pronásledování a velkolepých kaskadérských kousků. Na to, že se film točil kolem roku 1987, tak výkony herců byly poměrně slušné, co se týče choreografie soubojů, tak " hanit " určitě nebudu,, na rozdíl od jiných uživatelů.. U mě celkem spokojenost a příjemné nostalgické zasnění(6.1.2013)

• PetrPan

Dvojka Amerického ninji je až kouzelně trapná. Příběh nelze komentovat, protože vlastně ani žádný není. Dudikoff všem prostě nakope prdel, respektive mu všichni naběhnou do předem připravených pozic a on je línými pohyby tu šťouchne paží, tu postrčí ledabyle pozvednutou nohou. Nutno říci, že tentokrát mu vydatně pomáhá Steve James, a to je skutečný drsňák, choreografie jeho soubojů mi způsobila několik dušných záchvatů smíchu. Pro podobné zjevně nechtěně zábavné flicky mám obligátní slušnou dvojku. A abych nezapomněl, čtverec na krku mistra Dudikoffa se mi zdal obzvláště vyhraněný!(10.3.2015)

• decouble

"Ninjové! Do prdele! Byli jste na ostrově a koukali po místních holkách, že jo?" U prvního dílu jsem z nostalgie (a kvůli srandě, kterou jsme při "projekci" s kámarády zažili) dobrovolně přestřelil na 4*. U druhého dílu už však otevřu obě oči. Ale přesto tu stupiditu musím ocenit. Postava Dudikoffova kámoše Jacksona je totiž klasický prototyp béčkovýho hrdiny 80.let: dost komickej drsňák, kterej hláškuje o stošest, miluje bitky a nezapomíná si při nich sundat triko:-D(26.1.2008)

• - Oba hlavní hrdinové patří k jednotce Rangers, jejich nášivky s orlí hlavou ovšem jsou označením 101. výsadkové divize. (Žralok)

• - Spoiler: Joe Amstrong (Michael Dudikoff) ve snímku zabije 24 protivníků. (Epistemolog)

• - Aby dostal film aspoň R-kový rating, museli byť upravené bojové sekvencie, pri ktorých bolo množstvo záberov nasnímaných až príliš detailne. (m.a.t.o.)