Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické

• Kanada Blood Countess
všechny plakáty

Netradiční pohled na legendu o Čachtické paní natočený v Čechách! Koupele v krvi mladých dívek, železná panna, kruté hrátky v zámeckých komnatách i sklepeních... Filmový příběh plný nejen drastických ale i odvážných erotických záběrů z mučírny Alžběty Čachtické přináší hororově laděná verze pověsti o krvavé uherské šlechtičně. V prvním příběhu Alžběta krutě potrestá lest své sestřenice Nory. Kněžna se koupe v krvi mladých urozených dívek, aby zůstala věčně mladá i krásná a dívky má dodat právě Nora. Ta však unese skupinu prostých vesničanek a za svou proradnost zaplatí životem.

Zpracování legendy o Alžbětě Bathoryové z produkce firmy North American Pictures proslavené akčními a erotickými snímky natočenými v Čechách a s českými herci (Peklo v řetězech 2, Temné zpovědi). I tentokrát vznikl film o Čachtické paní v českých exteriérech a účinkuje v něm několik obnažených českých modelek v rolích obětí legendární krvavé šlechtičny. (oficiální text distributora)

curunir odpad!

K tomuto filmu som sa dostal podobne ako ,,rozbris" (a vsadím krk na to, že aj mnohí ďalší) tak, že keď som sa kvôli neutíchajúcemu návalu nemohol dostať na Jakubiskovo veľdielo, skúšal som šťastie na internete. A milým prekvapením pre mňa bolo, keď som ho tam našiel pod názvom ,,Bathory 2008", okamžite som ho dal sťahovať a ešte väčším prekvapením bolo zistenie, čo sa mi napokon podarilo stiahnuť (ja sa nechcem nejak chvastať so známymi, ale práve jeden z nich sa mi pochválil, že údajne práve on tam tento skvost dal). Príbehy zo života Alžbety bla, bla, bla... sú pre mňa najhorúcejším kandidátom na najhorší film aký som kedy videl. Už pri prvých záberoch zo zvukov tej ,,úžasnej" a tu tiež veľmi opevovanej hudby som mal chuť vypnúť, nakoniec s veľkým premáhaním som tento film pozeral (i keď som posúval a preskakoval, myslím si však, že moje hodnotenie k lepšiemu by to nijak nezmenilo) a aspoň malou satisfakciou je, že mi ubral len hodinu z môjho života. Príbeh je nulový, prakticky sa sústreďuje iba na nechutnosti, nie je to ani horor a nedal by sa nazvať ani pornom. Vlastne jeho zaradenie do nejakého žánru by bolo strašnou nadávkou. A pridávať hviezdičky za pekné ku*vy je podľa mňa od veci, priznávam, že ich prednosti aj mňa zaujali, sú to však stále len ku*vy. ()

Kryton odpad!

Toto ani není film , ale jen serie scének , kde jsou predváděny nahé dívky a mazány krví. O herectví tady nikdo nezakopl a tak líp by zahrala i figurína z obchodu. Radši peníze na tento film měli darovat nějaké nadaci anebo je propít v hospodě (tolik peněz to ani nebylo).! ()

Ozo odpad!

Jako lesbický soft porno dobrý (na něco takovýho jsem koukal ve čtrnácti letech, když mi nikde tvrdý porno neprodali), ale pokud to bylo myšleno jako film, tak je to ještě pod úrovní hnusů typu Playgirls a podobně. Tohle by snad chtělo speciální kategorii, ještě pod odpadem! Naprosto souhlasím s "monologem" co se týče hudby - už po pěti minutách jsem z toho šílel. Vidět to jednou mne nezabilo (některý herečky byly opravdu pěkný), ale víckrát už bych to nedal. ()

Vojcl odpad!

Předně tohle není film, ale regulérní porno a to ještě špatně natočené. Absolutně nechápu jak se totální amatér Šimandl může už třicet let živit jako režisér a čas od času se mu dokonce podaří do svých "děl" obsadit nějakou tu vyhasínající českou nebo zahraniční hvězdu. Ed Wood nebo Uwe Boll jsou proti tomuhle oscaroví tvůrci. ()

iolaos odpad!

kundi kundi kundi....a nic vic. vystavet temny pribeh na ocumlavajicich se devcatech estetickeho vzezreni 4,5 z 5.. dobre, beru, ale kdyz se filmoveho stabu ujme individuum Simandl, muze to dopadnout jedine takto... zkratka nic pro milovniky kvalitni horrorove podivane. ()

honajz2 odpad!

Lloyd A. Simandl... Nechvalně známá legenda pro všechny, co se aspoň trochu vyznají v českých hororech. Chtěl jsem tenhle skvost vidět, abych věděl, jak ty Simandlovy filmy skutečně vypadají a chtěl jsem vědět, jestli najdu ještě větší filmové dno, než jsem viděl doposud. No, asi takhle... nebylo k tomu daleko. Je to fakt něco strašného. Chudáka Simandla kdysi nevzali na FAMU a tady je moc dobře vidět proč - na tom filmu je ÚPLNĚ VŠECHNO ŠPATNĚ. Asi jen výběr hereček není úplná tragédie, ale jinak skutečně všechno. Nebudeme si česat hlavu špatným hřebenem - je to soft porno, žádný horor. Ale i tak to nemá žádnou návaznost, prostě sledujeme jen random scény, kde Alžběta mučí nebo olizuje nějaké ženy. Z těch taky vidíme většinou jenom kozy, ale tak aspoň je ty holky mají všechny, protože některé jinak moc sexy nevypadají. Hlavní problém je ale ten, že je to tak strašně blbě natočené, že to snad ani nikoho nemůže vzrušit. Mě to teda hlavně strašně nudilo a popravdě jsem takhle rychle film nedokoukal (tz. nepřeskákal) - za 15 minut. A ani jsem neměl pocit, že bych o něco zajímavého přišel. Občas jsem teda měl poct, že je to celé parodie, když třeba dvě "herečky" cukaly hlavou jak slepice nebo když Alžběta pronesla nějakou totálně směšnou větu. A ta hudba, proboha... hlavně ta na začátku, to bylo prostě moc :D Každopádně, teď už vím, jak moc geniální režisér ten Simandl je, co jsem chtěl jsem taky dostal a já už od toho borce nechci nic vidět. Jedna zkušenost stačila. odpad! ()

zdenotvor odpad!

Že horor? .. Človek by aj pridal tú jednu * za krásne telé. Ale z úcty k fiilmu toto nemožno ako film hodnotiť. ()

cariada

Horor? ani náhodou jen lesbická podívaná od začátku do konce, to je asi jediný důvod proč to nehodím do odpadu kam to jinak patří. ()

DruidKarel

Viděl jsem už o hodně větší sračky a nutno říct, že jako eroťák to posloužilo docela dobře. Jenom ta doba, do který to bylo zasazený, bylatrochu divná. V té době bylo asi jen těžko zvykem u dam, aby si vyholovali čárky a podpaždí. Jistě, už je to známo ze starého Egypta, že si dámy zkrášlovaly své kačenky, ale tohle byly Uhry. Jo a hodně jsem taky ocenil, že měly až neskutečně lesklý nehty, ale to už byl asi další detail, kterej nedoladili. Co tedy říct k filmu jako takovému? Rozhodně to jako shit brát nemůžu, protože svou funckci to splnilo na 100%. Krásný ženský, blbej příběh (téměř žádnej) a kozy a puliny, kam se podíváš. Při čem jsem se teda ale fakt pobavil, bylo jak Alžběta Bathory nazývala vylizování pekáče svým obětem: OCHUTNÁVÁNÍ SLADKOSTÍ! Tak to jsem docela zíral, ovšem že to bylo ale decentní. Takže... Leckteré filmy by mohly tomuhle závidět, to jako fakt. Nicméně na více než 1* to stejně nevidím... ()

JohnRambo odpad!

Toto bol film? Naozaj? Veď to aj amatérske filmy na nete by mali lepšie hodnotenie ako toto! Akosi som prepočul ten príbeh ktorý tam asi mal niekde byť, ale ja som ho bohužiaľ nenašiel. Počul som len divné kecy bez hlavy a päty. A to niekto nadával na BATHORY! Samozrejme musím uznať že odhalené panny mi až tak neprekážali ale ani ony ma nedonútia dať čo len jednu hviezdičku. Zo všetkého separovaného odpadu patrí toto medzi tú najväčšiu špinu! ()

destroy83 odpad!

Brakový mág Lloyd A. Simandl předčil všechna očekávání a vyvrhl na svět tuhle pořádně kozatou televizní pohádku potřísněnou nepatrnou kapičkou krve. V temné kobce píše hraběnka husím brkem svůj krvavý příběh za svitu svící. Hned tato první scéna evokuje tupé televizní pohádky plné prkených hereckých výkonů, lacině vyhlížejících kulis a dalších filmových laskomin. Toto vše by fanoušek béčko/céčkové tvorby klidně překousl, co ale překousnout nejde je ukrutně nezáživné podání legendy o Čachtické paní, které se skládá ze záběrů na jedoucí kočár, Alžbětinu lázeň a mučírnu, ve všech těchto prostředích Simandl valí do diváka kozy, kozy a kozy. Někdy přitlačí na pilu a dojde ke zkoušce panenství prstem, rádoby bičování či vypouštění krve z hrdelní tepny. A aby toho nebylo málo, tak zbylý prostor vyplní softpornovými lesbickými scénami. Loyde tohle se ti opravdu nepovedlo a ode mě za tuhle flákotu nedostaneš ani jednu hvězdu. ()

Charlizee odpad!

No to byla paráda :)) Fakt hledím, co všechno je možné vyprodukovat... Tohle by měli pouštět před projekcí Jakubiskovy Bathory, aby si kritici tak nevyskakovali :D ()