Šestnáctiletá učnice Zuzka dojíždí do Prahy, kde se učí v oboru „mechanik a seřizovač zemědělských strojů“. Bydlí střídavě na internátě a u rodičů na statku. Doma ji čeká nekonečná práce a ve škole trvalý posměch spolužáků. Teprve v noci, na dívčím internátě, pod peřinou, může žít své sny o lásce. Je tajně a platonicky zamilovaná do herce a zpěváka Jiřího Pavla, o němž ví vše. Vede si výstřižkový deník, do kterého si zaznamenává všechny Pavlovi herecké a zpěvácké úspěchy. Miluje Pavla v televizním seriálu Lékaři bez diplomů, miluje ho v hlavní roli muzikálu Jan Hus. Nutno říci, že jsou to všechno velmi pokleslé kusy, ale to Zuzce, ani jejím kamarádkám z internátu, vůbec nevadí. Jiří Pavel je hezoun a dívky potřebují mužský idol. A pak se jednoho dne Zuzka vypraví na koncert Jiřího Pavla. Zde se dostane nejen do jeho bezprostřední blízkosti, ale náhoda jí přihraje i zpěvákovu navštívenku s jeho adresou a telefonním číslem. Tato maličkost spustí příběh plný nečekaných zvratů a šílených eskapád.

Televizní film Láska In Memoriam je opět přehlídkou pozziovské poetiky, která je nezaměnitelná a kterou si Česká televize hýčká, protože jestli lze něco v televizi označit za „umění“, pak jsou to práce autora, režiséra (a v Lásce In Memoriam nově i hudebníka a textaře) Jaroslava Pozziho. V hlavních rolích uvidíte Tomáše Matonohu a šestnáctiletou Adrianu Neubauerovou. Vedle této "milostné dvojice" uvidíte Sabinu Laurinovou, Jitku Smutnou, Igora Bareše, Aleše Hámu a další. (oficiální text distributora)

honzic

Nepovedený scénář i ztvárnění, herecké výkony též slabé, tento film se zjevně nepovedl, i když by se dal určitě natočit lépe. Hodnocení: 25 % ()

megajalec

Prvú pol hodinu som nechápavo čumel na monitor, že čo toto má znamenať. Potom mi doplo, že toto určite nemohli myslieť vážne, veď tomuto by neuverila ani najväčšia prívrženkyňa twilightu a justina biebera. Ako paródia sa to ako tak dá brať, ale aj to len s veľkým sebazaprením. Viac sa mi páčila satira na médiá, čo robia s ľuďmi a čo spravia ľudia pre slávu (spolužiačky, babka). Byť film v tejto rovine, som oveľa spokojnejší. Jo, a Neubauerová je celkom sympatická ()

P33t33

Velice zajímavý počin. Děj absolutně nereálný, ale zároveň tak zvráceně zajímavý a podle mě určitě ne nudný. Já jsem ani chvíli nepochyboval, že se jedná o parodii (trochu mě rozhodily až komentáře tady na csfd). Tak jako tak, bavil jsem se. Jakmile se objevila televize NEJ, věděl jsem, že se musím držet židle. Ani nekvalitní herecké výkony mě o zážitek neochudily, protože jsem je bral jako součást pojetí snímku. ()

vlaczech

rozhodně zábavné a veselé zpestření nedělního večera na čt1, ve stylu co umí média, krapet šílené, ale to bylo jen dobře... tvůrci se rozhodně nemají za co stydět ()

ste

Příjemná kravinka, u které když jste ji nebrali moc vážně, jste se mohli dost zasmát. Muzikál Jan Hus stál opravdu za to, stejně jako nechtěné oplodnění pacientky pomocí proutku. Ale chápu, že na to musí být nálada. Mně to prostě v tu chvíli sedlo. ()

apolite

Úžasná haluška plná periel typu - "Panna a musí jít na potrat.. To nasere." - s rozkošnou študentkou Zuzkou zamilovanou do svojho idola. Rozkošnou natoľko, až sa idol spadnutý na hlavu zamiluje do nej. Vedome ho podhodnocujem a dávam len 4 hviezdy! Lebo ono úsmevne paroduje sám seba. ()

Leila75

Crazy komedie,ale spíš na nedělní dopoledne pro mládež.Chvíli jsem se fakt smála a chvíli nudila,prostě taková nenáročná podívaná. ()

WestX odpad!

Netuším, jestli to měla být parodie/satira na stav současných médií nebo to tvůrci mysleli vážně, ale to je celkem jedno. Na kvalitě mu to moc nepřidá. Snad nejhorší film, který jsem na ČT (=ve 20:00, NE) viděl. Jestli za tohle daňoví poplatníci platí......raději nebudu vulgární. ()