Čerstvý důchodce Frank Goode, který před osmi měsíci ovdověl, očekává dohodnutou návštěvu svých čtyř dospělých dětí. Frank má plicní fibrózu, celý život se dřel v továrně na telefonní kabely a dýchal zplodiny z PVC. Chtěl poskytnout dětem úspěšnou budoucnost. Jeho syn David žije v New Yorku a je úspěšným malířem, Amy pracuje na významném postu v reklamní agentuře v Chicagu, Robert je dirigentem orchestru v Denveru a Rosie divadelní tanečnicí v Las Vegas. Děti mu však postupně volají, že přijet nemůžou. Frank je zklamán a i přes varování lékaře se rozhodne vydat na cestu a postupně všechny překvapit svou návštěvou. Jeho první zastávkou je New York. David však není doma a neobjeví se ani následujícího dne. Frank pokračuje do Chicaga za Amy. Povečeří s ní a jejím manželem Jeffem a chce zůstat. Amy prohlásí, že má moc práce, Jeff odjíždí na služební cestu a vnuk Jack na tábor. Frank jede do Denveru, kde zastihne Roberta při zkoušce orchestru, Robert ale hraje na bicí. Vysvětlí otci, že se kvůli němu snažil, ale na dirigenta nebyl dost dobrý. Když se chce Frank zdržet, Robert mu řekne, že odlétá do Evropy, nemá si s ním co říct. Frank se vydává za dcerou Rosie do Las Vegas. Naplánují si večeři v restauraci, ale objeví se kamarádka s batoletem a žádá, aby jí ho Rosie pohlídala. Otec s dcerou zůstanou doma. Frank si uvědomí, že je něco v nepořádku a také mu docházejí léky. Děti dřív domů stále volaly, ale vždycky chtěly hovořit s matkou, jemu nic neříkaly. On na ně příliš tlačil. Matce se mohly svěřit. Jeho žena ho milovala, proto mu říkala o dětech jen to, co chtěl slyšet... (TV Prima)

zmates

Já vám nevím, u těhlech filmů vždycky bulim jak želva, i zde jsem si už připravoval sadu papírovejch kapesníků na závěr a vono nic! Vážně nevím, čím to bylo. Herecké obsazení až hvězdné, příběh velmi emotivní a opravdový, stopáž filmu příjmná - žádná velká zdržovačka, ale... Buď jsem čekal méně předvídatelný konec a nebo asi začínám citově degenerovat. Tak či tak, víc než na 3 kousky to u mě není. ()

Lukaso1

Po tomto snímku se nikdo nemůže zlobit na starší spoluobčany a na jejich potřebu si s kýmkoliv a kdekoliv povídat. Je to děsný, ale zřejmě tak skončíme všichni. Snímek nás velice hezky provede životem osamoceného důchodce Roberta De Nira který se snaží opět scelit rodinu po smrti manželky. Scelování není jednoduché ale o tom je hold život který je tu opravdu hezky vyprávěn. Herecky povedené, bez toho by snímek neměl smysl jelikož je výhradně postaven na výkonu herců a hlavně na hlavním protagonistovy. Everybody's Fine jak se snímek jmenuje to nakonec skončí, ale cesta to není jednoduchá. Není to úplně můj žánr, možná mě do toho ještě chybí pár let, ale snímek rozhodně doporučím jelikož dokázal chytnout i mě. ()

SKreyn

Dráma s jednoduchým príbehom zo života, z dnešnej uponáhľanej doby, keď nikto nemá na nikoho a na nič čas. Je plná silných emotívnych momentov, pri ktorých sa nejeden človek zamyslí a zistí, že niečo podobné prežíva skoro každý človek a nerád by tak dopadol a zostal sám. Treba si to pozrieť. ()

KdG

Niro i ostatní herci celkem dobrý, ale jako celek mě film nesednul, je to melancholicko depresivní směska. ()

stiewe

Nebejt De Nira nikdo by po tomhle filmu ani neštěkl. Sentiment kam se jen člověk podívá a pořád se opakující jeden scénář u každého z dětí. Rád bych někdy viděl i orignál a jenom remake. ()

Shredder

Uz dlho mi nebolo nikoho tak uprimne luto ako De Nirovej postavy. Nedostal sice moznost predviest svoj plny potencial, ale napriek tomu svojich troch hereckych kolegov hravo zatienil. Pribeh o muzovi, ktoremu vlastne deti klamu aby ho nesklamali nie je sice prilis originalny, no zaver je dojimavy. Obcas prilis sentimentalne, ale s hodnatami ktore film prezentuje sa neda nic ine nez suhlasit. ()

Irii

DeNiro vypadá skvěle v každém věku i v této melancholické podivané,kdy jsem na závěr zamáčkla i slzu v oku. ()

Strider

Všichni jsou v pohodě není špatný film. Na mě ale trochu moc rozvláčný a příliš předvídatelný. A už ze začátku mi vadila kamera. Tenhle styl používaný především v dokumentech prostě nemám v klasických filmech ani trochu rád. Působí na mě příliš amatérsky a dokáže mě neuvěřitelně rozptylovat. To, že se používá v dokumentech je pochopitelné. Často zde vidíme amatérské záběry. No ale když už mám ve filmu Roberta De Nira tak bych nejspíš měl mít i na pořádnou kameru... No, jak říkám, tahle kamera u mě způsobuje částečnou nepozornost co se týče zbytku filmu, takže k němu nemám nic moc co bych mohl dál říct. ()

dogma97

S tímhle filmem jsem se z nějakého důvodu nepotkal - ne s tématem jako takovým, ale prostě na mě vůbec nezapůsobil, natož jako drama. ()

BrianStorker

Bohužel. Někdy se snažíme sebevíc, ale výchova našich dětí nakonec dopadne úplně jinak, než jsme si představovali. Rodina - obyčejné slovo, ale skrývá v sobě tolik citů, prožitků, vlastností. Jsou to nejbližší lidé, kteří spolu sdílejí své osudy, radosti i starosti. Děti si často neuvědomují, kolik síly a vůle jejich rodiče musí vynaložit, kolik starostí musí vyřešit, aby jim zabezpečili spokojené dětství a dospívání. Ve většině případů toto naši potomci pochopí, až mají své vlastní rodiny a prožívají ty samé starosti, jako jejich rodiče. Krásné a dojímavé téma filmu, které s lehkou nadsázkou popisuje uvědomění si důležitosti rodiny, přítomnosti nejbližších a pocitu sounáležitosti. Rodina je to nejdůležitější. ()

TommyDiamond

Tento film nebyl špatný, ale neoslovil a nepřesvědčil mě. Celé to působilo jako jedno velké divadlo. Takový ty řečičky, že Frank (R.DeNiro) tvrdě dřel a potahoval kabeli. Sice dřel v drátárně a všechno investoval do dětí, ale teď si žije v přepychu na toco dělal? Trochu divné ne? Dám dvě hvězdy a moc se v tom nebudu pitvat ()

Shitonit

Připadám si, jak kdyby mě někdo napal do krabice s otvorem, a skrz ten otvor mě pak vojelo stádo negrů. Jak mě tak vojížděli, voči mi na druhý krabice vyvrtaly hrůzou díry, skrz který vypadly, padaly padaly, až dopadly na koleje. A jak tak čuměli na ty dráty kolem, tak mi ty voči vcucnul chobotem růžovej slon. Závěrem se prdel i voči nějakým zázrakem setkali a s láskou si ugrilovali hovno. Jako dát za to prachy v kině, tak někoho zamorduju. Mám z toho depku jako prase! Možná jsou všichni v pohodě.. ale já po tomhle určitě ne .. ()

MarsVl

Čekal jsem takovou pohodovou komedie a ono nakonec nic a na konci jsem i zabrečel. Film s výborným osazením který potěší 3,5* ()

han.ci

Bála jsem se, že to bude trapná komedie, ale mile mě to překvapilo, neboť to bylo drama. De Niro v roli otce poněkud pokryteckých dětiček byl sympatický. ()

Marcus.das

Rozhodoval jsem se mezi 3* a 4*, ale nakonec davam jen 3...ne ze by byl film nejak spatny-prave naopak, ale na muj vkus az moc vazny. Abych se priznal, cekal jsem ho o neco vic komedialni a odlehceny. Ani nejak moc netouzim ho videt znova-byl to jeden z tech filmu, ktere nikoho uplne nenadchnou, ale ani ho nezabijou. ()

Zlaté Globy - výsledky

Zlaté Globy - výsledky