Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Středoškolákovi Sidovi se shodou náhod dostane do rukou neobyčejný telefon, který zodpoví kdejakou otázku, nepotřebuje kredit a hlavně vytočí jakékoliv číslo. Byla by to skoro dokonalá hračička, nebýt toho, že poslouchá jenom Sida a lidé, kteří mu jakkoli nevyhoví, záhadně umírají. (playboxguest)

Recenze (15)

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Pořádně ani nevím, co si o tomhle myslet. Rozhodně velmi netradiční komedie, která mě ale naprosto pohltila. Jediné, co mi vadilo byly ty dost morbidní nechutné scény, ale na druhou stranu na to ten film vůbec nebral ohled - že v něm 3/4 hlavních protagonistů umřou - a jel si dál ve svém rychlém tempu. A ten konec... jako by se nechumelilo. Jo rozhodně komedie jako stvořená k sobotnímu obědu po náročném týdnu. Ani nevím jaké hodnocení tomu dát, už v podstatě od začátku to bylo slušně rozjeté, pak mě ale trošku znechutily ty vraždy a sebevraždy, takže asi tak ty 3-4* a pro netradičnost a že se jedná o francouzskou produkci dávám ty 4*. ()

Chip89 

všechny recenze uživatele

Já ani nevím, proč dávám tak vysoké hodnocení, ale prostě mě to pohltilo. Sice některé morbidní scén mi nepřišli ani trošku humorné, spíše dost přehnané. Každopádně musím říct, že jsem nečekala,že v komedii pro náctileté umře tolik lidí. Neobvyklý nápad, s relativně dobrým hereckým obsazením. Nečekané zakončení a vyvrcholení příběhu. Sice nakonec vše dobře dopadlo,ale průběh byl neobvyklý. Nejvíce mě zaujala kamera, která nebyla klasická jak známe, ale pro mne to byly dost netradiční záběry. ()

Reklama

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

Tučný cirkus pre násť/ročných ( NO A ?! ). Nedoštudovaný adept na výrobu problémov si vyhliadol krásku , ktorej nezvládol dať telefónne číslo , lebo bol natoľko zoSk8er-ovaný , že žiaden nemal. Napravil to najhorśím spôsom , akým mohol - kúpil si v pochybnom obchode za 3Oku divný mobil s ešte divnejším číslom ktoré malo viac 6tiek ako je zdravé.A práve tento mobil rozptýli život zúčastnených aj okoloidúcich na mraky. Príjemná zábava , ktorá neprekročí svoj tieň , lebo ani nexce. Je to svižné a očividne sa bavili spolu so Mnou celý štáb aj s castingom. Nenávyková káva na sobotné dopoludnie.Opäť potvrdené, že participovanie CANAL + je zárukou ak nie viac , tak minimálne priemeru. ()

vrch07256732 

všechny recenze uživatele

To bolo tak teenagersky blbé až to bolo dokonalé. Úplne pohodová oddychovka čo sa na nič nehrá natočená s jediným cielom: pobavit diváka - a to sa tu ozaj podarilo. Dej je velmi jednoduchý, film klasický nizkorozpoctak, ale vo francuzskom prevedení - konečne niečo iné ako hollywoodske sračky. Velmi ma to pobavilo. ()

qwentin odpad!

všechny recenze uživatele

I přesto, že jsem si od toho filmu nic nesliboval a věděl, že je to béčková záležitost že mě nic nepřekvapí, ví Bůh, že překvapilo. Překvapilo jsem se já sám a to tím, že jsem se na tohle zvládl dokoukat. Bylo to jen díky občasné kvalitní kameře...rozhodně ne kvůli naprosto příšerné hlavní emoteence, kvůli který to všechno vzniklo...kdo by se sakra na tohle chtěl dívat??? Doby východoněmeckýho fekal porna jsou už nenávratně ztracený...nebo snad ne? ()

Galerie (26)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama