Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Středoškolákovi Sidovi se shodou náhod dostane do rukou neobyčejný telefon, který zodpoví kdejakou otázku, nepotřebuje kredit a hlavně vytočí jakékoliv číslo. Byla by to skoro dokonalá hračička, nebýt toho, že poslouchá jenom Sida a lidé, kteří mu jakkoli nevyhoví, záhadně umírají. (playboxguest)

Recenze (15)

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

Tučný cirkus pre násť/ročných ( NO A ?! ). Nedoštudovaný adept na výrobu problémov si vyhliadol krásku , ktorej nezvládol dať telefónne číslo , lebo bol natoľko zoSk8er-ovaný , že žiaden nemal. Napravil to najhorśím spôsom , akým mohol - kúpil si v pochybnom obchode za 3Oku divný mobil s ešte divnejším číslom ktoré malo viac 6tiek ako je zdravé.A práve tento mobil rozptýli život zúčastnených aj okoloidúcich na mraky. Príjemná zábava , ktorá neprekročí svoj tieň , lebo ani nexce. Je to svižné a očividne sa bavili spolu so Mnou celý štáb aj s castingom. Nenávyková káva na sobotné dopoludnie.Opäť potvrdené, že participovanie CANAL + je zárukou ak nie viac , tak minimálne priemeru. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Taký telefón by som chcel mať. Prekvapivo zábavná teenagerská komédia o mobile, ktorý svojmu majiteľovi splní každé želanie. Takže učitelia a poniektorí povýšeneckí spolužiaci sa majú na čo tešiť. Miestami to bolo poriadne uletené a bláznivé, najmä scénka v jedálni, skoro som sa od smiechu... veď viete čo. Komédie ináč vo všeobecnosti nemusím a vyhýbam sa im, ale keby som si robil rebríček, tak toto by bolo veľmi vysoko. Avšak prívrženci inteligentného humoru nech to radšej vynechajú. ()

Reklama

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Pořádně ani nevím, co si o tomhle myslet. Rozhodně velmi netradiční komedie, která mě ale naprosto pohltila. Jediné, co mi vadilo byly ty dost morbidní nechutné scény, ale na druhou stranu na to ten film vůbec nebral ohled - že v něm 3/4 hlavních protagonistů umřou - a jel si dál ve svém rychlém tempu. A ten konec... jako by se nechumelilo. Jo rozhodně komedie jako stvořená k sobotnímu obědu po náročném týdnu. Ani nevím jaké hodnocení tomu dát, už v podstatě od začátku to bylo slušně rozjeté, pak mě ale trošku znechutily ty vraždy a sebevraždy, takže asi tak ty 3-4* a pro netradičnost a že se jedná o francouzskou produkci dávám ty 4*. ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Za sebe můžu napsat, že takhle praštěnou komedii jsem už dlouho neviděla. Teen komedie se vším, co k ní patří. Parádní, zábavná, akční a báječně barevná podívaná. Hudba Johana Stausse tam kupodivu bezvadně sedla, jen mi tam scházelo trochu víc Charlottky. Jamesi Huthe nevím o tobě skoro nic, ale tohle se ti až na ten finální závěr opravdu povedlo. Jó není mobil jako mobil. ()

kareen 

všechny recenze uživatele

Byla v tom nadsázka, byl v tom černý humor, byly v tom docela vtipně vymyšlené vyvražďovačky a ve mně to bůhví proč nevyvolalo víc, než jedno dvě letmá pousmání. V tom aby se čert vyznal. Ale jedno musím těm frantíkům vytknout, já myslela, že jen ty potvory povrchní amíci si vybírají do rolí školních loserů ty největší fešáky široko daleko. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama