Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Středoškolákovi Sidovi se shodou náhod dostane do rukou neobyčejný telefon, který zodpoví kdejakou otázku, nepotřebuje kredit a hlavně vytočí jakékoliv číslo. Byla by to skoro dokonalá hračička, nebýt toho, že poslouchá jenom Sida a lidé, kteří mu jakkoli nevyhoví, záhadně umírají. (playboxguest)

Recenze (15)

milancecil 

všechny recenze uživatele

266. "0666 0666 066", příchozí hovor z tohoto telefonního čísla určitě nepřijímejte, pokud nechcete zemřít, tak vskutku ďábelskou podívanou jsem opravdu nečekal, s peklem není radno si cokoliv začínat, pak se člověku velmi snadno situace vymkne, třeba tak jako Sidovi, přál si jen levný telefon, se kterým by mohl bez posměchu existovat mezi svými spolužáky, ale peklo nikdy nespí a jen čeká na právě taková přání, jen, jen aby nám je s velkou chutí co nejrychleji splnilo a vždy s tou svou typickou přidanou hodnotou, prohnaně záludnou, tak abychom si uvědomili, co je v životě to důležitější, že to nejsou věci, majetek, hmotné bohatství, ale právě třeba přátelství, na které je peklo svými kouzly bezmocné a které nás nakonec od moci pekelné pomůže s velkým štěstím osvobodit, jak mimořádně nádherné a také hluboce poučné dílo, s vtipem, s tvořivě hravou lehkostí, zábavné, ale i napínavé, se skvěle vystupňovaným závěrem, opravdu mohu jen doporučit ke zhlédnutí nejen dospívajícím školákům, ale i jejich rodičům, kteří jsou dnes tak často vystavení nátlaku, aby svým dětem plnili více méně rozmarná a rozmařilá přání, bravo!!! ()

vrch07256732 

všechny recenze uživatele

To bolo tak teenagersky blbé až to bolo dokonalé. Úplne pohodová oddychovka čo sa na nič nehrá natočená s jediným cielom: pobavit diváka - a to sa tu ozaj podarilo. Dej je velmi jednoduchý, film klasický nizkorozpoctak, ale vo francuzskom prevedení - konečne niečo iné ako hollywoodske sračky. Velmi ma to pobavilo. ()

Reklama

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

Tučný cirkus pre násť/ročných ( NO A ?! ). Nedoštudovaný adept na výrobu problémov si vyhliadol krásku , ktorej nezvládol dať telefónne číslo , lebo bol natoľko zoSk8er-ovaný , že žiaden nemal. Napravil to najhorśím spôsom , akým mohol - kúpil si v pochybnom obchode za 3Oku divný mobil s ešte divnejším číslom ktoré malo viac 6tiek ako je zdravé.A práve tento mobil rozptýli život zúčastnených aj okoloidúcich na mraky. Príjemná zábava , ktorá neprekročí svoj tieň , lebo ani nexce. Je to svižné a očividne sa bavili spolu so Mnou celý štáb aj s castingom. Nenávyková káva na sobotné dopoludnie.Opäť potvrdené, že participovanie CANAL + je zárukou ak nie viac , tak minimálne priemeru. ()

Marqta 

všechny recenze uživatele

Mno, kdo by nechtěl pekelný telefon, co pro vás cokoli zařídí a udělá ? Koukat se na to dalo a dokonce jsem se po většinu času ani nenudila. Konec byl hodně předvídatelný, ale co by člověk taky mohl čekat od béčkové fantasy teen komedie. Jednou mi to stačilo- víckrát to vidět nemusím, ale do odpadu bych to zase neházela. To co se povedlo byla hudba a v některých scénách kamera. V hodnocení váhám někde mezi dvěma a jednou hvězdičkou. ()

kareen 

všechny recenze uživatele

Byla v tom nadsázka, byl v tom černý humor, byly v tom docela vtipně vymyšlené vyvražďovačky a ve mně to bůhví proč nevyvolalo víc, než jedno dvě letmá pousmání. V tom aby se čert vyznal. Ale jedno musím těm frantíkům vytknout, já myslela, že jen ty potvory povrchní amíci si vybírají do rolí školních loserů ty největší fešáky široko daleko. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama