Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Středoškolákovi Sidovi se shodou náhod dostane do rukou neobyčejný telefon, který zodpoví kdejakou otázku, nepotřebuje kredit a hlavně vytočí jakékoliv číslo. Byla by to skoro dokonalá hračička, nebýt toho, že poslouchá jenom Sida a lidé, kteří mu jakkoli nevyhoví, záhadně umírají. (playboxguest)

Recenze (15)

milancecil 

všechny recenze uživatele

266. "0666 0666 066", příchozí hovor z tohoto telefonního čísla určitě nepřijímejte, pokud nechcete zemřít, tak vskutku ďábelskou podívanou jsem opravdu nečekal, s peklem není radno si cokoliv začínat, pak se člověku velmi snadno situace vymkne, třeba tak jako Sidovi, přál si jen levný telefon, se kterým by mohl bez posměchu existovat mezi svými spolužáky, ale peklo nikdy nespí a jen čeká na právě taková přání, jen, jen aby nám je s velkou chutí co nejrychleji splnilo a vždy s tou svou typickou přidanou hodnotou, prohnaně záludnou, tak abychom si uvědomili, co je v životě to důležitější, že to nejsou věci, majetek, hmotné bohatství, ale právě třeba přátelství, na které je peklo svými kouzly bezmocné a které nás nakonec od moci pekelné pomůže s velkým štěstím osvobodit, jak mimořádně nádherné a také hluboce poučné dílo, s vtipem, s tvořivě hravou lehkostí, zábavné, ale i napínavé, se skvěle vystupňovaným závěrem, opravdu mohu jen doporučit ke zhlédnutí nejen dospívajícím školákům, ale i jejich rodičům, kteří jsou dnes tak často vystavení nátlaku, aby svým dětem plnili více méně rozmarná a rozmařilá přání, bravo!!! ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Taký telefón by som chcel mať. Prekvapivo zábavná teenagerská komédia o mobile, ktorý svojmu majiteľovi splní každé želanie. Takže učitelia a poniektorí povýšeneckí spolužiaci sa majú na čo tešiť. Miestami to bolo poriadne uletené a bláznivé, najmä scénka v jedálni, skoro som sa od smiechu... veď viete čo. Komédie ináč vo všeobecnosti nemusím a vyhýbam sa im, ale keby som si robil rebríček, tak toto by bolo veľmi vysoko. Avšak prívrženci inteligentného humoru nech to radšej vynechajú. ()

Reklama

Marqta 

všechny recenze uživatele

Mno, kdo by nechtěl pekelný telefon, co pro vás cokoli zařídí a udělá ? Koukat se na to dalo a dokonce jsem se po většinu času ani nenudila. Konec byl hodně předvídatelný, ale co by člověk taky mohl čekat od béčkové fantasy teen komedie. Jednou mi to stačilo- víckrát to vidět nemusím, ale do odpadu bych to zase neházela. To co se povedlo byla hudba a v některých scénách kamera. V hodnocení váhám někde mezi dvěma a jednou hvězdičkou. ()

qwentin odpad!

všechny recenze uživatele

I přesto, že jsem si od toho filmu nic nesliboval a věděl, že je to béčková záležitost že mě nic nepřekvapí, ví Bůh, že překvapilo. Překvapilo jsem se já sám a to tím, že jsem se na tohle zvládl dokoukat. Bylo to jen díky občasné kvalitní kameře...rozhodně ne kvůli naprosto příšerné hlavní emoteence, kvůli který to všechno vzniklo...kdo by se sakra na tohle chtěl dívat??? Doby východoněmeckýho fekal porna jsou už nenávratně ztracený...nebo snad ne? ()

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Pořádně ani nevím, co si o tomhle myslet. Rozhodně velmi netradiční komedie, která mě ale naprosto pohltila. Jediné, co mi vadilo byly ty dost morbidní nechutné scény, ale na druhou stranu na to ten film vůbec nebral ohled - že v něm 3/4 hlavních protagonistů umřou - a jel si dál ve svém rychlém tempu. A ten konec... jako by se nechumelilo. Jo rozhodně komedie jako stvořená k sobotnímu obědu po náročném týdnu. Ani nevím jaké hodnocení tomu dát, už v podstatě od začátku to bylo slušně rozjeté, pak mě ale trošku znechutily ty vraždy a sebevraždy, takže asi tak ty 3-4* a pro netradičnost a že se jedná o francouzskou produkci dávám ty 4*. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama