poster

Kurýr (TV film)

Drama / Historický

Česko, 1993, 48 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

  • gudaulin
    **

    Svým námětem Kurýr vzdáleně připomíná válečné drama Signum laudis. V obou případech hrdinové projevují věrnost až za hrob, ale zatímco v Signum laudis jde o silné tragické drama, které hodně vypovídá o tehdejší době a režimu, Durychův Kurýr svým koncem vyznívá spíš směšně. Na to, jak je televizní povídka krátká, hlavní hrdina až příliš času tráví v sedle a kamera jen staticky sleduje jeho pouť. Jedna hvězdička je za příběh a jedna za herecké obsazení. Celkový dojem: 40 %.(12.8.2008)

  • brooklyn73
    ***

    Zajimave pojaty a vytvoreny pribeh o vernosti a svedomi z obdobi tricetilete valky odehravajici se v Olomouci a jeho okoli.Jiri Schwarz se zdarne chopil role sve, odehral a zahral co zahrati mel.V roli kardinala uvidime celeho v cervenem Ladislava Lakomeho. Snimek byl vyroben v roce 1994. "Kdo nema, neda.Kdo ma a neda, nakonec taky da.Kdo nema nic ten da nejvic..."(30.12.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace