Dylan Moran: Like, Totally

Dokumentární / Komedie

Velká Británie, 2006, 69 min

Dylan Moran

Líbí se mi jak mluví, jak se chová, s jakym humorem pracuje a jak tady napodobuje Američany a jak si dělá poměrně dost drze srandu ze všech... Dylan Moran je asi nejvtipnější současný britský komik... Sakra kdyby udělal další Black Books, byl bych nezkonale vděčný. Moc si nepotrpím na tyhle one man show, protože mi připadají hloupě americký, ale, mrknu ještě na druhý Moranův záznam... Vtipu je v tomhle pořadu poměrně slušná dávka a podání je vynikající.(6.6.2009)

Aby nebyla mýlka, Dylan Moran je mnou velmi oblíbený šoumen, ale tahle šou mu moc nesedla. Připadlo mi, že to musela být tak pětadvacátá repríza toho samého a už ho to nebavilo opakovat dokola, tak to flákal, anebo občas i trošku improvizoval. Ty vtipy pak nebyly dotažené, některé věci ani nedořekl, roztržitě skákal z témata na téma, prostě to nebyl on. Jeho pořady před tímto i po něm jsou naprostou jiné kafe. Tuto show rozhodně nepovažuji za vhodnou k seznámení s Dylanem Moranem...60%(2.12.2014)

Akože, totálna špička medzi stand-upom. Musíme si priznať, že toto je naozaj majstrovské dielo. Odporcom poviem len toľko, že nemôžme porovnávať 10minútové skeče a výstupy niektorých komikov, ktorí povedia jeden vtip a idú domov. Toto má gradáciu, pointu a celé je to pohodové, jednoduché a úderné. A to je to, vo co go. 85%.(25.12.2016)

Během výstupů působí neotesaně, neomaleně, nadává, kouří, pije a naráží na citlivá témata a to značně necitelně. Není mu dost dobrý žádný národ na zemi, nešetří ani Anglii, natož pak Irsko – odkud pochází, jakákoliv víra mu není svatá. Vypadá jako by právě vstal a vyběhl přímo na pódium, ale po cestě se stihl přimotat tak ke 2 - 3 přírodním katastrofám. Like, Totally působí „drsněji“ než předchozí Monster, ačkoliv Moran sám působí mladším na duchu, na kvalitě to neubírá, naopak přidává. Dylan zkrátka nejde nemilovat. Jeden z nejlepších komiků naší doby.(3.4.2009)

Morana miluji hlavně skrz Black Books. Díky doporučení jedné uživatelky sdílející mou lásku jsem se dostal k Monsteru a Like, Totally... Like, Totally je bezesporu slabší než Monster. Čím víc se smálo publikum v Londýně, tím méně jsem se bavil já. Moran často řešil blbosti a neřešil je nijak závratně zábavně. Chuť jsem si spravil na Monsteru. Ten je absurdnější, Dylan mi přijde "bernardovější" a tím i mnohem vtipnější. Člověk se až diví, jak malý je rozdíl v hodnocení těchto dvou představení... 60%(20.2.2010)

• - Dylan v tomto vystoupení použije slovo "fuck" či jeho variace celkem 27x. (dddddavidddd)

• - Po posledním představení v Austrálii odcházel Dylan Moran z pódia ochraptělý a skoro bez hlasu. (TheJoker)