Dylan Moran: Like, Totally

všechny plakáty
Velká Británie, 2006, 69 min

Dylan Moran

Druhý záznam představení stand-up komika Dylana Morana, tentokrát z Londýna. Jeho zvláštní postavení ke všemu znovu napadá řadu témat, ať už stejných jako v předchozím představení, ale s novými vtipy, nebo úplně nová témata. "Cynický" Ir zasahuje znovu a je vidět, že i Londýňané jsou nadšení. (c.tucker)

Soweek

Pokaždé když se dívám na Dylana připadá mi, že čas utíká poněkud rychleji. Dylan mluví a mluví a najednou skončí a vám připadá, že uběhlo teprve 20 minut. Like, Totally již není tak fantastický stand up jako Monster. Témata jsou více agresivnější a vulgárnější, chvílemi to upadá do béčkové zábavy, jakoby se Dylan bál, že jeho vtipy nejsou tak dobré, tak je musí vyšperkovat něčím vulgárním, protože to je to co lidé chtějí dnes slyšet a čemu se dnes lidé smějí. I přesto si Like, Totally drží vysoký standart celých 70 minut, což je velmi úctyhodné. ()

made1

Absolutní špička humoru, jaký jsem schopna snést. Nepamatuji se, kdy jsem se musela tolik krotit, abych hodně pozdě večer nebudila naprosto nezvladatelnými výbuchy smíchu sousedy. ()

casioa....

Moje druhé stand-up s Dylanom...tentokrát to schytala dedina, šoférovanie :), američania (a Amerika ako taká), austrálčania, nemci, angláni vs. íri, detstvo.... Viac F-words ako vo "What It is" (2009), ale zas, takmer žiadny "hang over-vagus look"-a ten mi veru chýbal....///////Na záver si dovolím priložiť pár Dylanových múdrostí!////////// "The candlelight dances off her mahogany-coloured skin as she un-robes—and then the cage comes down!"-láska :D "Men look at breasts the way women look at babies. 'Aw, isn't that lovely.' "........."Cool, calm, and unemotional. Protestant, for short. It's a fantastic religion, it makes absolutely no demands upon you at all, which is why it's not a great religion. All great religions are built on shame. You don't have any of that if you're Protestant. You go to the church, sing a few hymns, have a cup of tea, everybody goes home and has a wank."................Children are actually very sophisticated. They sleep in your bed for a reason. The child is born, it takes a look around, and thinks "Well this isn't quite what I'd hoped for. All these people are idiots... I wouldn't've have painted the house like this at all... But I've got to make the best of it. I've got to maximize my resources. So the key thing is to stop these people from having any more children." //////////////////////////////////////////// ()

Lukoboss

To vám takhle přijde na podium borec s rozcuchanýma vlasama, nedbale upravenou košilí, se skleničkou vína a cigárem v hubě a začne něco vykládat. Chvílema špatně artikuluje, nevím, jestli kvůli vínu nebo přirozeně, a absolutně vás dostane do kolen. A tohle platí pro všechny 3 stand-upy, který jsem s ním viděl. Jeho humor je svéráznej, ale komu se líbil seriál Black Books, nemá pravděpodobně o čem dlouho přemýšlet. P.S.: Tady jednu hvězdu ubírám, protože se některý vtípky mírně opakujou, jinak ale bez výhrad. ()

lukasch

Dle mého názoru o něco slabší než Monster, ale je to možná způsobeno tím, že jsem oba viděl hned po sobě. Některé politické poznámky našinec bohužel nepochopí, ale i tak se budete dobře bavit. ()

G_I_S_M_O

Opět výborné, sic se musím přiznat, že pár vtípkům jsem ne zcela porozuměl a jak zde již někdo psal, chyběla mi jeho vizáž ochlasty, avšak na pěti hvězdicích to nic nemění :) ()

MadChick

Opravdu výborné, ale Monster mi přišlo o něco málo vtipnější. Každopádně i tak se jedná o skvělé představení :) ()

vozihnoj

Vážně jedině Dylan dokáže během 70 minut urazit své vlastní krajany, několik světových mocností, věřící, homosexuály, udělat si srandu dokonce i ze svých genitálií a pak za bouřlivého potlesku odejít. ()

KOZEL84

Pořád sympatický,ale pro mě zatím nejslabší Moran (ještě mi zbývá What It Is Life).Často sem přemýšlel,čemu se tam ti lidi tak strašně řežou.Ale dobrý. ()

hEROic

Monster se mi libilo vic, zda se mi, ze zde Dylan trochu pritvrdil, ale zase na ukor vtipu... kazdopadne je zde stale spousta temat, u kterych jsem se chechtal jak blb, viz Nemecko :)) Moran je proste Moran, nesnese srovnani :) neco pres 85% ()

S.Dedalus

oproti trefnému živelnému a hlavně vtipnému monster postrádá like totally šťávu dylan dává až moc najevo že má vše dopředu připravené a celkem to má prostě za pár a místo dobře mířených komentářu a sociální kritiky tady jen nadává a utápí se v pesimistické vizi světa které podle mě stejně ani sám nevěří celkově dost velké zklamání ()

ZackSawyer

Proč všichni ukazují tím prstem ven z obrazu? Asi chtějí tu šlehačku :-D Tradiční pohled na svět muže a ženy. Výborné postřehy o národnostech a životě v Americe. A vůbec jako vždy výtečné glosování o životě. ()

Veverinho

Byl jsem rozhodnut pro 3 hvězdy, ovšem poslední 2 minuty to vše zachránily a ukázaly, že to nebyl pouze slabší odvar předchozího dílu Monster. ()

Dubron

Během výstupů působí neotesaně, neomaleně, nadává, kouří, pije a naráží na citlivá témata a to značně necitelně. Není mu dost dobrý žádný národ na zemi, nešetří ani Anglii, natož pak Irsko – odkud pochází, jakákoliv víra mu není svatá. Vypadá jako by právě vstal a vyběhl přímo na pódium, ale po cestě se stihl přimotat tak ke 2 - 3 přírodním katastrofám. Like, Totally působí „drsněji“ než předchozí Monster, ačkoliv Moran sám působí mladším na duchu, na kvalitě to neubírá, naopak přidává. Dylan zkrátka nejde nemilovat. Jeden z nejlepších komiků naší doby. ()