poster

Kolaps (TV film)

 • Kanada

  Gridlock

 • Německo

  Gridlock - Die Falle

 • Slovensko

  Kolaps

Akční / Krimi / Drama

Kanada / USA / Německo, 1996, 87 min

 • Chino
  odpad!

  Tenhle kompost na pobavení vřele doporučuju. Tentokrát Házlhof vyběhne a seběhne tisíce schodů, rozseká několik monitorů v nepříčetnosti a není nouze ani o strnulé a nemotorné pohyby, přesně takové na jaké jsme od mistra zvyklí. No prostě demence jakou umí zahrát jedině božský David. Pokud ji teda hraje...(12.11.2004)

 • core.2
  odpad!

  Lacině, nudně zpracováno. Prostě nuda...... musel bych mít v sobě hodně promile, abych od toho nemusel znovu odcházet. Scénář chabý, spíše bych řekl okopírováné akce ze smrtonostné pasti. Hasselhoff dokola jen běhá a kde jaký monitor rozbije a myslí si, co to dokázal. A s tou svou přítelkyní a jen vede trapné dialogy. Hasselhoff nebyla dobrá volba, ke stmelení děravého scenáře. *odpad(18.3.2013)

 • choze
  *

  A proč nemůžu být jako Bruce Willis? řekl si zřejmě jednoho dne David Hasselhoff a vzápětí natočil tenhle slaboučký televizní snímek vesele kradoucí motivy i celé scény z první (boj jednotlivce s přesilou lupičů v uzavřeném prostoru, scéna se slaňovaním na požární hadici ze střechy, scéna s prolézaním výtahové šachty) a třetí SMRTONOSNÉ PASTI (krádež zlatých cihel z federálních rezerv, lupiči způsobí bombovými útoky po městě chaos, aby odvedli pozornost), nemluvě o řadě klišé (hrdina je hned na začátku filmu degradován a řeší krizi s přítelkyní kvůli tomu, že se víc věnuje práci než jí). Na fakt, že jde o televizní produkci, poukazuje vedle laciného a sterilního zpracování hlavně fakt, že hrdina ve filmu nikoho nezabije, protivníky zásadně jen omračuje a lupiči se tak musí zabíjet mezi sebou (jednou omylem, druhdy záměrně), aby tu vůbec byl nějaký bodycount. Krajně nešťastné rovněž je, že s ním celým filmem prochází jeho přítelkyně, zřejmě kvůli dialogům. Scénář i akce chabá, Hasselhoff se ani neumí pořádně pohybovat, hlášky na nule.(8.8.2007)

 • movie
  odpad!

  Odporné béčko, které naprosto schématicky vykrádá první a třetí díl SMRTONOSNÉ PASTI.Navíc bohužel s naprsto toporným Davidem Hasselhoffem v hlavní roli!(14.12.2002)

 • Wacoslav1
  *

  Co muze vzniknout jinyho v koprodukci nemcu z hajzlhrochem v hlavni roli nez kravina? tezko rict ale zase sem se z toho uplne neposral existujou i mnohem vetsi shity(17.2.2012)