Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jake Gorski zasahuje při loupeži v bance, kde pachatelé drží několik rukojmí. Akce je úspěšná, ale kapitán Walter Bain trvá na Jakeově potrestání, protože neuposlechl jeho rozkaz. Jake je za trest převelen k dopravní policii. Navíc ho opouští i dívka Michele, protože Jake dává přednost práci před ní a ona už má dost jeho nesplněných slibů. Mezitím připravuje terorista Eliot Webb loupež v dosud nikdy nevykradené Federální rezervní bance. Akce začíná sérií výbuchů, které způsobí dopravní kolaps a centrum je prakticky odříznuto. Jake informuje kapitána Baina o situaci, ale ten jeho zprávě nevěnuje mnoho pozornosti. Jake si všimne na střeše budovy dvou zápasících osob a rozhodne se věc prozkoumat. Dostane se do budovy, přičemž ještě netuší, že jedna z oněch osob je Michele. Náhodou se stala svědkem přepadení a teroristé se jí snaží zbavit. Oba se po nějaké době v budově setkají a mezi slovním vyrovnáváním svých soukromých účtů se společně snaží zločincům loupež překazit... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (6)

core.2 odpad!

všechny recenze uživatele

Lacině, nudně zpracováno. Prostě nuda...... musel bych mít v sobě hodně promile, abych od toho nemusel znovu odcházet. Scénář chabý, spíše bych řekl okopírováné akce ze smrtonostné pasti. Hasselhoff dokola jen běhá a kde jaký monitor rozbije a myslí si, co to dokázal. A s tou svou přítelkyní a jen vede trapné dialogy. Hasselhoff nebyla dobrá volba, ke stmelení děravého scenáře. *odpad ()

movie odpad!

všechny recenze uživatele

Odporné béčko, které naprosto schématicky vykrádá první a třetí díl SMRTONOSNÉ PASTI.Navíc bohužel s naprsto toporným Davidem Hasselhoffem v hlavní roli! ()

Reklama

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Co muze vzniknout jinyho v koprodukci nemcu z hajzlhrochem v hlavni roli nez kravina? tezko rict ale zase sem se z toho uplne neposral existujou i mnohem vetsi shity ()

choze 

všechny recenze uživatele

A proč nemůžu být jako Bruce Willis? řekl si zřejmě jednoho dne David Hasselhoff a vzápětí natočil tenhle slaboučký televizní snímek vesele kradoucí motivy i celé scény z první (boj jednotlivce s přesilou lupičů v uzavřeném prostoru, scéna se slaňovaním na požární hadici ze střechy, scéna s prolézaním výtahové šachty) a třetí SMRTONOSNÉ PASTI (krádež zlatých cihel z federálních rezerv, lupiči způsobí bombovými útoky po městě chaos, aby odvedli pozornost), nemluvě o řadě klišé (hrdina je hned na začátku filmu degradován a řeší krizi s přítelkyní kvůli tomu, že se víc věnuje práci než jí). Na fakt, že jde o televizní produkci, poukazuje vedle laciného a sterilního zpracování hlavně fakt, že hrdina ve filmu nikoho nezabije, protivníky zásadně jen omračuje a lupiči se tak musí zabíjet mezi sebou (jednou omylem, druhdy záměrně), aby tu vůbec byl nějaký bodycount. Krajně nešťastné rovněž je, že s ním celým filmem prochází jeho přítelkyně, zřejmě kvůli dialogům. Scénář i akce chabá, Hasselhoff se ani neumí pořádně pohybovat, hlášky na nule. ()

Chino odpad!

všechny recenze uživatele

Tenhle kompost na pobavení vřele doporučuju. Tentokrát Házlhof vyběhne a seběhne tisíce schodů, rozseká několik monitorů v nepříčetnosti a není nouze ani o strnulé a nemotorné pohyby, přesně takové na jaké jsme od mistra zvyklí. No prostě demence jakou umí zahrát jedině božský David. Pokud ji teda hraje... ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama