Reklama

Reklama

Svezte se na vlnách extrémního oceánského dobrodružství ve filmu Do hlubiny 2, ve kterém se z odvážných potápěčů Sebastiona (Chris Carmack) a Dani (Laura Vandervoort) nevědomky stávají dobrodruzi v ohrožení života, když výměnou za vysokou odměnu slibují své služby při potápěčské výpravě podél ostrovních útesů. Sebastion a Dani znají veškeré nástrahy zrádného havajského útesu do nejmenších detailů, ale v rukou svých nových klientů se oba ocitají v nebezpečí, které zásadně prověří jejich potápěčské dovednosti, lásku, sílu a vůli k životu. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (60)

Beastmaster4 

všechny recenze uživatele

Ubohé a nudné pokračování, které spíše jen tahá na název než na obsah. Nejen, že děj se jedničky netýká, ale ani herecké obsazení oproti jedničce ničím neoslní. Zbytečný výkřik do tmy a zbytečná práce filmařů. Jediné, proč nedávám odpad! je opět klad prvního dílu a to prostředí moře a možná i za ty pěkné ženy, to je ale celé na co tady lze koukat. ()

Tiso 

všechny recenze uživatele

Tak opravdu nevím, scénář jakoby by byl opsaný z prvního dílo, až na pár detailů. Místo drog je tentokrát atomovka. A misto hvězdného Paula Walkera a Jessicy Alba je pro mě nepříliš vhodný Chris Carmack, Laura Vandervoort. Za mě dávám 10% je to ztráta času, je lepší opravdu znovu shlédnout první díl. ()

Reklama

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Prečo opäť museli k dobrému prvému filmu natočiť taký brak ako pokračovanie? Och, aké trápne, vysoký a vypracovaný, dlhovlasí chlapík a k nemu blondína vo filme, ktorý svojou podstatou je nepodarenou kópiu prvého dielu. Hrá sa na drsní, ale podstatou to je až neskutoční primitivizmus, navyše s atómovou bombou, kde má ísť o opakovanie katastrofy pri Pearl Harbor. Prostredím všetko nezachránite a toto už vôbec nie, lacný brak. ()

zodiak217 

všechny recenze uživatele

Voľné pokračovanie príjemného filmu o vode, plavkách, vyšportovaných opálených telách, čo sa pokúša byť napínavý a strhujúci je opäť tu. Musím napísať, že neprekročil svojho predchodcu, ale rozhodne ho ani nepotopil. Udržalo sa to zhruba na jedenej priemernej línií. Oceňujem angažovanie Laury Vandervoort, ktorá je veľmi príjemným spestrením celého filmu a obľúbil som si ju už aj v iných snímkach. Celkovo mi príde táto časť viac napínavá a akčnejšia ale v globále mi nepripadá nijaké výrazné. Je to oddychovka, ktorá vás ničím neprekvapí po predchádzajúcej časti, ale rozhodne sa bude na čo pozerať a možno si aj príjemne zdriemnete. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Když má někdo sexy pohled, opálené tělo, plavky zařezané do pevného pozadí a písek všude, kde si divák dokáže jen představit, neznamená to ještě, že to stačí ke spokojenosti. Možná nějakou čtvrthodinku to může být pěkné pokoukání, ale pak by mělo přijít něco, čemu se ve většině míst filmového průmyslu říká scénář. Jenže tahle naivní a skrz naskrz bezkrevná story v načančaném prostředí, kde jsou všichni krásní, mladí a bez kila navíc, způsobí tak akorát to, že je nám jedno, kdo přepadne přes palubu nebo koho sežerou žraloci. Reklama na dovolenou možná, kvalitní thriller těžko. Vlasatý hlavní hrdina je mdlý, zbytek se lehce dotýká alespoň průměru. Když se pak režisér pokusí v poslední třetině vytřískat z unylého scénáře alespoň trochu akční omáčky, nic k ocenění to stejně nepřinese. Podívat se, pokochat křivkami a rychle zapomenout!! ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama