poster

Do hlubiny 2

 • USA

  Into the Blue 2: The Reef

 • Slovensko

  Do hlbiny 2

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2009, 92 min

 • Pitryx
  *

  Tak to už se tolik jako první film nepovedlo. Nevím, proč ty dvoj či dokonce trojzáběry a hnusná hudba. Také příliš rychlý střih v některých úsecích filmu mi vadil. Celý úsek o tom jak se tam baví na pláži a večer byl jedno hluché místo a zbytečný protože k ději to nic neřeklo. Přesto se na filmek dívat dá, řekl bych, že je sice podprůměrná, ale jen málo. 41220118357/8800(6.2.2014)

 • ceskyhonza
  odpad!

  Mám důvodné podezření, že to je natočené na objednávku tv Nova, která to i odvysílala. Přesně to zapadá do jejich "dramaturgie filmových pokladů". Divím se, že to nemá nejméně Oscara za scénář, kameru střih ... Ale, abych byl fér. Existují samozřejmě i ještě horší sajrajty, tak tu jednu * odřenou přes svářečské brýle ...(1.7.2014)

 • Beastmaster4
  *

  Ubohé a nudné pokračování, které spíše jen tahá na název než na obsah. Nejen, že děj se jedničky netýká, ale ani herecké obsazení oproti jedničce ničím neoslní. Zbytečný výkřik do tmy a zbytečná práce filmařů. Jediné, proč nedávám odpad! je opět klad prvního dílu a to prostředí moře a možná i za ty pěkné ženy, to je ale celé na co tady lze koukat.(19.7.2011)

 • Smok
  *

  Ták a je to tu. Jednotka sa mi páčila, tak samozrejme som vkladal dvojku do prehrávača celkom natešený. Veď podmorské poklady a krásne baby v plavkách si predsa vždy rád pozriem. Čo som však nečekal, že niekto sa sprosto zoberie a okopíruje presne prvý diel. Na to som naozaj nebol pripravený a cítim sa, ako by som práve zjedol držkovú polievku a ako druhý chod mi niekto doniesol zase držkovú polievku. Navyše bez prdelky Jessicy Alby film stratil svoje farby :) Točenie takýchto filmov je zbytočné plytvanie materiálom a diváckym časom, tak prečo mi to robíte, súdruhovia :'-((2.2.2010)

 • Tiso
  *

  Tak opravdu nevím, scénář jakoby by byl opsaný z prvního dílo, až na pár detailů. Místo drog je tentokrát atomovka. A misto hvězdného Paula Walkera a Jessicy Alba je pro mě nepříliš vhodný Chris Carmack, Laura Vandervoort. Za mě dávám 10% je to ztráta času, je lepší opravdu znovu shlédnout první díl.(17.2.2010)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace