poster

Do hlubiny 2

 • USA

  Into the Blue 2: The Reef

 • Slovensko

  Do hlbiny 2

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2009, 92 min

 • M1k9
  *

  Dělalo mi velký problém se na ten film dokoukat, abych mohl napsat recenzi. ;-) První dva zmiňovaní herci stojí za zhlédnutí této trochu předělané jedničky. Jako výplň mezi filmy to beru. Můžu si teď vybrat jestli sáhnu po jedničce nebo dvojce, respektive zvážím to podle hereček. ;-) Nejsem si však jistý, zda něco takového budu ještě někdy zvažovat. 1.5/10(14.4.2010)

 • jerenymo
  **

  Obsazení seriálový herců neherců do rádoby akčního filmu, který těží z jedničky jak jen to jde. Bohužel se mu to nedaří. První část je věnována jen holkám v plavkách a rádoby nabušencům a druhýá část se snaží býti akčního rázu,ale akce je téměř nulová a jasný očekávaný happy-end se bohužel dostaví :D(9.6.2009)

 • MickeyStuma
  ****

  Letní dobrodružný snímek o potápění. Dějově s tím předchozím nemá společného vůbec nic. Jde si svou cestou a za použití nádherných podmořských scenérií, sytých barev, soundtracku v podobě aktuálních letních hitů a až téměř rodinného příběhu vytváří výbornou podívanou. Celkově je sice krapet slabší, ale i tak dokáže zaujmout.(10.7.2014)

 • castor
  **

  Když má někdo sexy pohled, opálené tělo, plavky zařezané do pevného pozadí a písek všude, kde si divák dokáže jen představit, neznamená to ještě, že to stačí ke spokojenosti. Možná nějakou čtvrthodinku to může být pěkné pokoukání, ale pak by mělo přijít něco, čemu se ve většině míst filmového průmyslu říká scénář. Jenže tahle naivní a skrz naskrz bezkrevná story v načančaném prostředí, kde jsou všichni krásní, mladí a bez kila navíc, způsobí tak akorát to, že je nám jedno, kdo přepadne přes palubu nebo koho sežerou žraloci. Reklama na dovolenou možná, kvalitní thriller těžko. Vlasatý hlavní hrdina je mdlý, zbytek se lehce dotýká alespoň průměru. Když se pak režisér pokusí v poslední třetině vytřískat z unylého scénáře alespoň trochu akční omáčky, nic k ocenění to stejně nepřinese. Podívat se, pokochat křivkami a rychle zapomenout!!(29.6.2014)

 • Smok
  *

  Ták a je to tu. Jednotka sa mi páčila, tak samozrejme som vkladal dvojku do prehrávača celkom natešený. Veď podmorské poklady a krásne baby v plavkách si predsa vždy rád pozriem. Čo som však nečekal, že niekto sa sprosto zoberie a okopíruje presne prvý diel. Na to som naozaj nebol pripravený a cítim sa, ako by som práve zjedol držkovú polievku a ako druhý chod mi niekto doniesol zase držkovú polievku. Navyše bez prdelky Jessicy Alby film stratil svoje farby :) Točenie takýchto filmov je zbytočné plytvanie materiálom a diváckym časom, tak prečo mi to robíte, súdruhovia :'-((2.2.2010)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace