Do hlubiny 2

Do hlbiny 2

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2009, 92 min

• Smok

Ták a je to tu. Jednotka sa mi páčila, tak samozrejme som vkladal dvojku do prehrávača celkom natešený. Veď podmorské poklady a krásne baby v plavkách si predsa vždy rád pozriem. Čo som však nečekal, že niekto sa sprosto zoberie a okopíruje presne prvý diel. Na to som naozaj nebol pripravený a cítim sa, ako by som práve zjedol držkovú polievku a ako druhý chod mi niekto doniesol zase držkovú polievku. Navyše bez prdelky Jessicy Alby film stratil svoje farby :) Točenie takýchto filmov je zbytočné plytvanie materiálom a diváckym časom, tak prečo mi to robíte, súdruhovia :'-((2.2.2010)

• CeskePivo

"chybí slova na nadpis" --- ON: Proč!?! Proooooč!?! Zase!?! To snad není možné. Tak tohle už fakt ani není možné okomentovat a nepoužít ty nejvíc urážlivé výrazy. Tak tohle bych si neudělal podruhé ani kdyby mi za to platili. Takhle by nikdo neměl trávit hodinu a půl svého volného času. --- ONA: Tentokrát musím uznat že se tady jedná o velice prostoduchou záležitost. Tak poznat se to dá celkem brzo. Ale co? No! Svět se nezbořil. Koukáte, koukáte a zjištˇujete že čumíte na totální pizzovinu se svalnatýma sexy týpkama. Tak při žehlení se to ještě vydržet dá. --- --- FACIT: Tento snímek můžete s čistým svědomím vynechat a jít se psem ven a být tam tentokrát o ušetřených 90 minut déle.(23.3.2016)

• ceskyhonza

Mám důvodné podezření, že to je natočené na objednávku tv Nova, která to i odvysílala. Přesně to zapadá do jejich "dramaturgie filmových pokladů". Divím se, že to nemá nejméně Oscara za scénář, kameru střih ... Ale, abych byl fér. Existují samozřejmě i ještě horší sajrajty, tak tu jednu * odřenou přes svářečské brýle ...(1.7.2014)

Letní dobrodružný snímek o potápění. Dějově s tím předchozím nemá společného vůbec nic. Jde si svou cestou a za použití nádherných podmořských scenérií, sytých barev, soundtracku v podobě aktuálních letních hitů a až téměř rodinného příběhu vytváří výbornou podívanou. Celkově je sice krapet slabší, ale i tak dokáže zaujmout.(10.7.2014)

• castor

Když má někdo sexy pohled, opálené tělo, plavky zařezané do pevného pozadí a písek všude, kde si divák dokáže jen představit, neznamená to ještě, že to stačí ke spokojenosti. Možná nějakou čtvrthodinku to může být pěkné pokoukání, ale pak by mělo přijít něco, čemu se ve většině míst filmového průmyslu říká scénář. Jenže tahle naivní a skrz naskrz bezkrevná story v načančaném prostředí, kde jsou všichni krásní, mladí a bez kila navíc, způsobí tak akorát to, že je nám jedno, kdo přepadne přes palubu nebo koho sežerou žraloci. Reklama na dovolenou možná, kvalitní thriller těžko. Vlasatý hlavní hrdina je mdlý, zbytek se lehce dotýká alespoň průměru. Když se pak režisér pokusí v poslední třetině vytřískat z unylého scénáře alespoň trochu akční omáčky, nic k ocenění to stejně nepřinese. Podívat se, pokochat křivkami a rychle zapomenout!!(29.6.2014)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)