Do hlubiny 2

Do hlbiny 2

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2009, 92 min

• Beastmaster4

Ubohé a nudné pokračování, které spíše jen tahá na název než na obsah. Nejen, že děj se jedničky netýká, ale ani herecké obsazení oproti jedničce ničím neoslní. Zbytečný výkřik do tmy a zbytečná práce filmařů. Jediné, proč nedávám odpad! je opět klad prvního dílu a to prostředí moře a možná i za ty pěkné ženy, to je ale celé na co tady lze koukat.(19.7.2011)

• Pitryx

Tak to už se tolik jako první film nepovedlo. Nevím, proč ty dvoj či dokonce trojzáběry a hnusná hudba. Také příliš rychlý střih v některých úsecích filmu mi vadil. Celý úsek o tom jak se tam baví na pláži a večer byl jedno hluché místo a zbytečný protože k ději to nic neřeklo. Přesto se na filmek dívat dá, řekl bych, že je sice podprůměrná, ale jen málo. 41220118357/8800(6.2.2014)

• jerenymo

Obsazení seriálový herců neherců do rádoby akčního filmu, který těží z jedničky jak jen to jde. Bohužel se mu to nedaří. První část je věnována jen holkám v plavkách a rádoby nabušencům a druhýá část se snaží býti akčního rázu,ale akce je téměř nulová a jasný očekávaný happy-end se bohužel dostaví :D(9.6.2009)

• CeskePivo

"chybí slova na nadpis" --- ON: Proč!?! Proooooč!?! Zase!?! To snad není možné. Tak tohle už fakt ani není možné okomentovat a nepoužít ty nejvíc urážlivé výrazy. Tak tohle bych si neudělal podruhé ani kdyby mi za to platili. Takhle by nikdo neměl trávit hodinu a půl svého volného času. --- ONA: Tentokrát musím uznat že se tady jedná o velice prostoduchou záležitost. Tak poznat se to dá celkem brzo. Ale co? No! Svět se nezbořil. Koukáte, koukáte a zjištˇujete že čumíte na totální pizzovinu se svalnatýma sexy týpkama. Tak při žehlení se to ještě vydržet dá. --- --- FACIT: Tento snímek můžete s čistým svědomím vynechat a jít se psem ven a být tam tentokrát o ušetřených 90 minut déle.(23.3.2016)

• M1k9

Dělalo mi velký problém se na ten film dokoukat, abych mohl napsat recenzi. ;-) První dva zmiňovaní herci stojí za zhlédnutí této trochu předělané jedničky. Jako výplň mezi filmy to beru. Můžu si teď vybrat jestli sáhnu po jedničce nebo dvojce, respektive zvážím to podle hereček. ;-) Nejsem si však jistý, zda něco takového budu ještě někdy zvažovat. 1.5/10(14.4.2010)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)