Do hlubiny 2

Scénografie:

Jonathan A. Carlson

Kostýmy:

Ann Somers Major

Voľné pokračovanie príjemného filmu o vode, plavkách, vyšportovaných opálených telách, čo sa pokúša byť napínavý a strhujúci je opäť tu. Musím napísať, že neprekročil svojho predchodcu, ale rozhodne ho ani nepotopil. Udržalo sa to zhruba na jedenej priemernej línií. Oceňujem angažovanie Laury Vandervoort, ktorá je veľmi príjemným spestrením celého filmu a obľúbil som si ju už aj v iných snímkach. Celkovo mi príde táto časť viac napínavá a akčnejšia ale v globále mi nepripadá nijaké výrazné. Je to oddychovka, ktorá vás ničím neprekvapí po predchádzajúcej časti, ale rozhodne sa bude na čo pozerať a možno si aj príjemne zdriemnete.(16.9.2010)

• Smok

Ták a je to tu. Jednotka sa mi páčila, tak samozrejme som vkladal dvojku do prehrávača celkom natešený. Veď podmorské poklady a krásne baby v plavkách si predsa vždy rád pozriem. Čo som však nečekal, že niekto sa sprosto zoberie a okopíruje presne prvý diel. Na to som naozaj nebol pripravený a cítim sa, ako by som práve zjedol držkovú polievku a ako druhý chod mi niekto doniesol zase držkovú polievku. Navyše bez prdelky Jessicy Alby film stratil svoje farby :) Točenie takýchto filmov je zbytočné plytvanie materiálom a diváckym časom, tak prečo mi to robíte, súdruhovia :'-((2.2.2010)

Letní dobrodružný snímek o potápění. Dějově s tím předchozím nemá společného vůbec nic. Jde si svou cestou a za použití nádherných podmořských scenérií, sytých barev, soundtracku v podobě aktuálních letních hitů a až téměř rodinného příběhu vytváří výbornou podívanou. Celkově je sice krapet slabší, ale i tak dokáže zaujmout.(10.7.2014)

• Marek1991

Prečo opäť museli k dobrému prvému filmu natočiť taký brak ako pokračovanie? Och, aké trápne, vysoký a vypracovaný, dlhovlasí chlapík a k nemu blondína vo filme, ktorý svojou podstatou je nepodarenou kópiu prvého dielu. Hrá sa na drsní, ale podstatou to je až neskutoční primitivizmus, navyše s atómovou bombou, kde má ísť o opakovanie katastrofy pri Pearl Harbor. Prostredím všetko nezachránite a toto už vôbec nie, lacný brak.(16.9.2012)

• jerenymo

Obsazení seriálový herců neherců do rádoby akčního filmu, který těží z jedničky jak jen to jde. Bohužel se mu to nedaří. První část je věnována jen holkám v plavkách a rádoby nabušencům a druhýá část se snaží býti akčního rázu,ale akce je téměř nulová a jasný očekávaný happy-end se bohužel dostaví :D(9.6.2009)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)