Do hlubiny 2

Into the Blue 2: The Reef

Do hlbiny 2

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2009, 92 min

Voľné pokračovanie príjemného filmu o vode, plavkách, vyšportovaných opálených telách, čo sa pokúša byť napínavý a strhujúci je opäť tu. Musím napísať, že neprekročil svojho predchodcu, ale rozhodne ho ani nepotopil. Udržalo sa to zhruba na jedenej priemernej línií. Oceňujem angažovanie Laury Vandervoort, ktorá je veľmi príjemným spestrením celého filmu a obľúbil som si ju už aj v iných snímkach. Celkovo mi príde táto časť viac napínavá a akčnejšia ale v globále mi nepripadá nijaké výrazné. Je to oddychovka, ktorá vás ničím neprekvapí po predchádzajúcej časti, ale rozhodne sa bude na čo pozerať a možno si aj príjemne zdriemnete.(16.9.2010)

• Beastmaster4

Ubohé a nudné pokračování, které spíše jen tahá na název než na obsah. Nejen, že děj se jedničky netýká, ale ani herecké obsazení oproti jedničce ničím neoslní. Zbytečný výkřik do tmy a zbytečná práce filmařů. Jediné, proč nedávám odpad! je opět klad prvního dílu a to prostředí moře a možná i za ty pěkné ženy, to je ale celé na co tady lze koukat.(19.7.2011)

Letní dobrodružný snímek o potápění. Dějově s tím předchozím nemá společného vůbec nic. Jde si svou cestou a za použití nádherných podmořských scenérií, sytých barev, soundtracku v podobě aktuálních letních hitů a až téměř rodinného příběhu vytváří výbornou podívanou. Celkově je sice krapet slabší, ale i tak dokáže zaujmout.(10.7.2014)

• Tiso

Tak opravdu nevím, scénář jakoby by byl opsaný z prvního dílo, až na pár detailů. Místo drog je tentokrát atomovka. A misto hvězdného Paula Walkera a Jessicy Alba je pro mě nepříliš vhodný Chris Carmack, Laura Vandervoort. Za mě dávám 10% je to ztráta času, je lepší opravdu znovu shlédnout první díl.(17.2.2010)

• jerenymo

Obsazení seriálový herců neherců do rádoby akčního filmu, který těží z jedničky jak jen to jde. Bohužel se mu to nedaří. První část je věnována jen holkám v plavkách a rádoby nabušencům a druhýá část se snaží býti akčního rázu,ale akce je téměř nulová a jasný očekávaný happy-end se bohužel dostaví :D(9.6.2009)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)