Hrají
Ken'iči Suzumura
Japonsko
Nejlepší seriály:
Oši no ko (2023) (seriál)
Kimecu no jaiba (2019) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Norio Wakamoto
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)
Unšó Išizuka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Kendži Hamada
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Initial D Fifth Stage (2012) (seriál)
Kan Tanaka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Šokugeki no Sóma (2015) (seriál)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (seriál)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (seriál)
Ajumi Fudžimura
Japonsko
Nejlepší seriály:
Haikjú!! (2014) (seriál)
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Dororo (2019) (seriál)
Minako Kotobuki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Berserk: Ógon džidai-hen - Memorial Edition (2022) (seriál)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (seriál)
Baby Steps (2014) (seriál)
Kanae Itó
Japonsko
Nejlepší seriály:
Sósó no Frieren (2023) (seriál)
Kimecu no jaiba (2019) (seriál)
One Piece (1999) (seriál)
Mikako Takahaši
Japonsko
Nejlepší seriály:
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Šokugeki no Sóma (2015) (seriál)
Sajaka Óhara
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Made in Abyss (2017) (seriál)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (seriál)
Rjóka Juzuki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Šindži Kawada
Japonsko
Nejlepší seriály:
Sósó no Frieren (2023) (seriál)
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Ako Majama
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Džudžucu kaisen (2020) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Kazujuki Okicu
Japonsko
Nejlepší seriály:
Haikjú!! (2014) (seriál)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (seriál)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (seriál)
Takajuki Sugó
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Vinland Saga (2019) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Miju Irino
Japonsko
Nejlepší seriály:
Haikjú!! (2014) (seriál)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Takaši Óhara
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Haikjú!! (2014) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (seriál)
Kaori Nazuka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kusurija no hitorigoto (2023) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Haikjú!! (2014) (seriál)
Jasuhiro Mamija
Japonsko
Nejlepší seriály:
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Vinland Saga (2019) (seriál)
One Piece (1999) (seriál)
Motoki Takagi
Japonsko
Nejlepší seriály:
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Šinsekai jori (2012) (seriál)
Claymore (2007) (seriál)