• klúčik
    ***

    Dobrý dokument. Strašne sa mi páčila budova Invalidovny.....65%.(12.2.2011)

  • hippyman

    Herbenův dům - ve víkendovém útlumu opět příjemné četédvojkování... na základě jednoho dílu nelze hodnotit cyklus, ale tohle poetické představení se líbilo...(13.2.2011)

  • sator
    ****

    Prima práce -různá úroveň... Kartouza valdická tak tohle je dobrý ,páč je nepustili dovnitř... Pohled kláštera ,(20.12.2015)

  • honajz
    ***

    Jak který díl. Někdy těch dvacet minut působí dost natahovaně, a ne každý vybraný dům má natolik zajímavou historii, resp. přítomnost, aby to udrželo pozornost po celu dobu. Třeba u jednoho domu, jenž se objevil i ve filmu a v knize, je vlastně vše podstatné řečeno během deseti minut, a zbytek času se opakuje již jen slyšené a viděné. Podobně u toho kolektivního domu ve Zlíně, kdy brzy se začnou obyvatelé opakovat v nářcích na to, že dům je chráněnou památkou a oni si nemohou udělat ani koupelnu. Za sebe myslím, že by často poloviční čas stačil, nebo při této stopáži by se měla historie a současnost domu vzít více zeširoka a z dalších perspektiv.(10.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace