Reklama

Reklama

Princ a já: Královské líbánky

  • USA The Prince & Me 3: A Royal Honeymoon (více)

Šest měsíců po svatbě mohou nově korunovaný dánský král Edvard a jeho manželka, doktorka Paige Morganová (která byla kdysi jen farmářskou dcerkou z Wisconsinu), konečně odjet na své dlouho plánované líbánky. Když už se ale konečně dostanou na místo svých snů, nic nejde podle plánu! Setkání s Edvardovou Nemesis, Paigeiným bývalým přítelem a záchrana lesa – to je jen pár věcí, které se staví do cesty jejich vysněným líbánkám. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (33)

honajz 

všechny recenze uživatele

Zatímco v prvním filmu alespoň mne pobavila Julia Stiles a známější čeští herci jako kompars, druhý díl už vařil z vody, navíc se zcela nesympatickými herci. jen pro připomenutí - dánský princ, následník trůnu, mladý metrosexuál, je na zapřenou v Americe, severní, kde potká holku, co studuje, nebo by chtěla studovat medicínu. A představte si, že se do sebe zamilují. Druhý díl vypráví o naprosto vachrlatém plánu jistého dalšího možného následníka trůnu, který může využít právní kličky v královských řádech, týkající se svatby, aby se sám stalnásledníkem, ale nepovede se mu to. Ve třetím dílu není Julia Stiles, ta ostatně už nebyla ani ve druhém, a i představitel prince svou roli vzdal a přenechal jinému metromladíkovi. Tady si na dospělé hrají veskrze puberťáci, a už to samo je poměrně velkým minusem. On totiž vůbec ten třetí díl vypadá jak v nových dílech Arabely Puntanella, nebo jak se tam jmenuje ta zemička, kde děti jsou dospělí. Vzápětí se tyto děti přesunou do hor na královské líbánky, kde potkají další puberťáky (bývalá láska), takže to začne připomínat Sněženky a machry, jenže pak je královský kancléř nebo co to je (taky puberťák) odhalen jakožto ten, který v této krásné zemičce chce zničit lesy kvůlivá ropovodu, takže to začne vypadat jako teenagerská Aljaška v plamenech. Také se tam mimochodem tancuje v krojích, což zase vypadá jak nějaký film o Jízdě králů na Slovácku, jenže tam zase jezdí bulharské taxíky. A dojde i na kordy ve stylu Jamese Bonda... Zkrátka mišmaš, navíc s televizním vzhledem a nízkýám rozpočtem. ()

Kritik. 

všechny recenze uživatele

Nedávam filmom slabé hodnotenie len preto, že "to nie je môj obľúbený žáner". Princ a ja je jednoduchý, ničím nevýrazný filmík určený pre oddych. Ľahký, romantický, klasický, normálny, s dobrým koncom. Priemer. Nie je úplne trápny, hoci by v tomto žánri mohol byť. Príbeh určený nielen pre vianočný čas, ale aj na nedeľné popoludnie alebo obdobie domáceho liečenia, samozrejme hlavne pre ženy a dievčatá :) ()

Reklama

bajunta odpad!

všechny recenze uživatele

Název filmu navozuje zdání, že by mělo jít o pohádku pro dospělé, cílovou skupinou tohoto filmu snad ale nemůže být divák starší deseti let. I když se přejde tento nesoulad – po prvních třech, čtyřech minutách filmu jste rozlícení víc než u nějakého hororu. Trapné a idiotsky bezúčelné dialogy, herecké přehrávání, klišé střídá klišé... Kdybych nechtěla dát filmu šanci na jiné hodnocení, než to nejhorší, nevydržela bych ani další minutu. Bohužel, i tak to bylo zbytečné. Ony světlé momenty zde opravdu nebyly. Zůstává výsledné rozladění z naprostého minutí účinkem. ()

lardko odpad!

všechny recenze uživatele

První díl celkem ušel , dalo se na něj koukat a místy zabavil - 50%. Druhý díl blbost. 3%. A tenhle třetí díl nehorázná blbost. Nic mě ve filmu nezajímalo , a ani jednou jsem se ve filmu nezasmál. Nudně trapná blbost na kterou se nedá koukat. Hned od začátku jsem se strašně nudil , a polovina filmu a konec filmu byl taky dost nudný. ()

Inusa 

všechny recenze uživatele

Tak první díl byl takový průměr a měla jsem často úsměv na rtech. Druhý díl byl slabší,ale dalo se na to koukat. Ovšem tohle bylo děs a hrůza v lese... Paige vypadala jak královna matka a ne královna manželka. Herec co hrál Edwarda mi byla krajně nesympatický. Děj odpovídal pohádce, ale takové té kreslené pro malé děti, ptž. už dlouho jsem neslyšela tak stupidní dialogy jako v tomhle královsko-líbánkovém filmu. Zas na druhou stranu - není to film do kina, naštěstí, takže se to dá, viděla jsem horší. Já jen srovnávám celkovou sérii. Chybí mi poslední díl, do toho už nejdu. Je to nějaké Sloní dobrodružství, pojmenovala bych to spíš Oslí... ()

Galerie (23)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel ve Sofii v Bulharsku. (rafix)

Reklama

Reklama