poster

Princ a já: Královské líbánky

 • USA

  The Prince & Me 3: A Royal Honeymoon

 • Slovensko

  Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce

Romantický / Komedie

USA, 2008, 88 min

Režie:

Catherine Cyran

Scénář:

Blayne Weaver

Kamera:

Emil Topuzov

Hudba:

Andrew Gross

Producenti:

Les Weldon, Danny Lerner

Střih:

Irit Raz

Scénografie:

Kes Bonnet

Kostýmy:

Ina Damianova
(další profese)
 • ecceHOMMO
  *

  Absolútne dehonestújúce pokračovanie pôvodného filmu ( Princ a já ). Vytratilo sa to romantické čaro, a výkony samotných postáv radšej ani hodnotiť nebudem....akurát si ešte neodpustím poznámočku na diálogy.....tie boli príšerné.....hold čo už, pokračovania sú dnes v móde...............bohužiaľ ( tomto prípade ).(21.6.2009)

 • Inusa
  *

  Tak první díl byl takový průměr a měla jsem často úsměv na rtech. Druhý díl byl slabší,ale dalo se na to koukat. Ovšem tohle bylo děs a hrůza v lese... Paige vypadala jak královna matka a ne královna manželka. Herec co hrál Edwarda mi byla krajně nesympatický. Děj odpovídal pohádce, ale takové té kreslené pro malé děti, ptž. už dlouho jsem neslyšela tak stupidní dialogy jako v tomhle královsko-líbánkovém filmu. Zas na druhou stranu - není to film do kina, naštěstí, takže se to dá, viděla jsem horší. Já jen srovnávám celkovou sérii. Chybí mi poslední díl, do toho už nejdu. Je to nějaké Sloní dobrodružství, pojmenovala bych to spíš Oslí...(28.9.2010)

 • darkrobyk
  *

  To tedy byl horror! Prostě hrůza....ale statečně jsem dokoukal, ani nevím, proč. Pominu sentimentální příběh o záchraně přírodní rezervace, který dokázaly zpracovat mnohonásobně lépe četné animované a kombinované filmy (Krtkem a buldozerem počínaje a Méďou Béďou konče). Více mi vadilo, že na první pohled vcelku sympatický královský pár je tak nebetyčně naivní, že sebou nechá manipulovat po většinu doby...kdejakým blbce. A tak se i královští stávají v očích diváka naprostými pitomci. Občas je dobré se na podobný snímek podívat, člověk si pak dokáže více vážit těch lepších (o výborných nemluvě).(12.3.2016)

 • gpx
  odpad!

  Normální člověk na první pohled vidí, že to je sračka nevídaná. Nicméně, určitá část lidstva se na TOHLE dokáže dívat s poměrně velkým zaujetím. Doporučuji následující test: Zkuste sestře, spolubydlící nebo vaší drahé polovičce "Prince a jí 3" přepnout / vypnout. Pak teprve uvidíte to rodeo! PS: Sám jsem osobně vyzkoušel :))))))))(5.11.2011)

 • bajunta
  odpad!

  Název filmu navozuje zdání, že by mělo jít o pohádku pro dospělé, cílovou skupinou tohoto filmu snad ale nemůže být divák starší deseti let. I když se přejde tento nesoulad – po prvních třech, čtyřech minutách filmu jste rozlícení víc než u nějakého hororu. Trapné a idiotsky bezúčelné dialogy, herecké přehrávání, klišé střídá klišé... Kdybych nechtěla dát filmu šanci na jiné hodnocení, než to nejhorší, nevydržela bych ani další minutu. Bohužel, i tak to bylo zbytečné. Ony světlé momenty zde opravdu nebyly. Zůstává výsledné rozladění z naprostého minutí účinkem.(8.11.2011)

 • - Film se natáčel ve Sofii v Bulharsku. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace