poster

Princ a já: Královské líbánky

 • USA

  The Prince & Me 3: A Royal Honeymoon

 • Slovensko

  Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce

Romantický / Komedie

USA, 2008, 88 min

Režie:

Catherine Cyran

Scénář:

Blayne Weaver

Kamera:

Emil Topuzov

Hudba:

Andrew Gross

Producenti:

Les Weldon, Danny Lerner

Střih:

Irit Raz

Scénografie:

Kes Bonnet

Kostýmy:

Ina Damianova
(další profese)
 • ecceHOMMO
  *

  Absolútne dehonestújúce pokračovanie pôvodného filmu ( Princ a já ). Vytratilo sa to romantické čaro, a výkony samotných postáv radšej ani hodnotiť nebudem....akurát si ešte neodpustím poznámočku na diálogy.....tie boli príšerné.....hold čo už, pokračovania sú dnes v móde...............bohužiaľ ( tomto prípade ).(21.6.2009)

 • Pcermis
  **

  Oproti prvním dílu ohromný propad dolů což je škoda. Děj a průběh tohodle filmu je hodně smutný. Plus za České prostředí kde se film odehrává ale občas film spíše je dost trapnou komedii ale kdo má rád romantické pohádky a bude nato koukat jako na odpočinkový film proč ne. Daleko lepší než kde jaké České či jiné telenovely či nekonečné seriály které jsou daleko více slaboduché než tento film. Za mně průměrné 3*(13.8.2012)

 • Inusa
  *

  Tak první díl byl takový průměr a měla jsem často úsměv na rtech. Druhý díl byl slabší,ale dalo se na to koukat. Ovšem tohle bylo děs a hrůza v lese... Paige vypadala jak královna matka a ne královna manželka. Herec co hrál Edwarda mi byla krajně nesympatický. Děj odpovídal pohádce, ale takové té kreslené pro malé děti, ptž. už dlouho jsem neslyšela tak stupidní dialogy jako v tomhle královsko-líbánkovém filmu. Zas na druhou stranu - není to film do kina, naštěstí, takže se to dá, viděla jsem horší. Já jen srovnávám celkovou sérii. Chybí mi poslední díl, do toho už nejdu. Je to nějaké Sloní dobrodružství, pojmenovala bych to spíš Oslí...(28.9.2010)

 • ivishka
  odpad!

  Zjevná snaha parazitovat na úspěchu něčeho alespoň průměrně ucházejícího - na prvním díle Princ a já. Nesnáším, když někdo neumí dělat filmy s dostatečnou měrou romantiky a inteligentního humoru. Bohužel ani tato trojice (respektive pokračování prvního dílu) to neumí. Pokud víte, že budete dělat trojdílnou romantickou ságu ve stylu Rosamunde Pilcher tak není špatný nápad rozvrhnout si to na etapy a použít STEJNÉ obsazení..Nesnáším snahu o to uzavřít každý ten příběh s noblesou a neskutečně překaramelizovaným """"""polibkem"""""" ...bylo zjevné, že tito dva herci se v životě nelíbali na filmovém plátně no ale budiž. Nechápu proč z komparzistů vybrali takovou sortu hnusu jako jsou tito odpadoví herci tím to odsoudili do kytek. S tímto komentářem jsem si počkala až po čase, jelikož by se mohlo stát, že mé TEHDY teen myšlení pochopí takovou s**čku jinak než špatně. Bezduché, nudné, stupidní, prázdné, snažící se udělat senzaci a dovolit tak každé holce "dál snít o princi na bílém koni".(21.10.2012)

 • Blacki
  odpad!

  Něco tak hrozného jsem už dlouho neviděla. Už jen herečka/královna mi vůbec neseděla. Nejvíce mi asi vadily ty polibky královské dvojce, nejen že byly snad v každé scéně, ale byly tak nedůvěryhodné a strojené. Příběh rozebírat nebudu, to byla katastrofa. Co mě dostalo do kolen (v negativním slova smyslu) byla "bojová" (pokud se to tak dá vůbec nazvat) scéna s kordy, to byl opravdu vrchol celé té hrůzy.(21.10.2012)

 • - Film se natáčel ve Sofii v Bulharsku. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace