poster

Princ a já: Královské líbánky

 • USA

  The Prince & Me 3: A Royal Honeymoon

 • Slovensko

  Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce

Romantický / Komedie

USA, 2008, 88 min

Režie:

Catherine Cyran

Scénář:

Blayne Weaver

Kamera:

Emil Topuzov

Hudba:

Andrew Gross

Producenti:

Les Weldon, Danny Lerner

Střih:

Irit Raz

Scénografie:

Kes Bonnet
(další profese)
 • ecceHOMMO
  *

  Absolútne dehonestújúce pokračovanie pôvodného filmu ( Princ a já ). Vytratilo sa to romantické čaro, a výkony samotných postáv radšej ani hodnotiť nebudem....akurát si ešte neodpustím poznámočku na diálogy.....tie boli príšerné.....hold čo už, pokračovania sú dnes v móde...............bohužiaľ ( tomto prípade ).(21.6.2009)

 • Blacki
  odpad!

  Něco tak hrozného jsem už dlouho neviděla. Už jen herečka/královna mi vůbec neseděla. Nejvíce mi asi vadily ty polibky královské dvojce, nejen že byly snad v každé scéně, ale byly tak nedůvěryhodné a strojené. Příběh rozebírat nebudu, to byla katastrofa. Co mě dostalo do kolen (v negativním slova smyslu) byla "bojová" (pokud se to tak dá vůbec nazvat) scéna s kordy, to byl opravdu vrchol celé té hrůzy.(21.10.2012)

 • darkrobyk
  *

  To tedy byl horror! Prostě hrůza....ale statečně jsem dokoukal, ani nevím, proč. Pominu sentimentální příběh o záchraně přírodní rezervace, který dokázaly zpracovat mnohonásobně lépe četné animované a kombinované filmy (Krtkem a buldozerem počínaje a Méďou Béďou konče). Více mi vadilo, že na první pohled vcelku sympatický královský pár je tak nebetyčně naivní, že sebou nechá manipulovat po většinu doby...kdejakým blbce. A tak se i královští stávají v očích diváka naprostými pitomci. Občas je dobré se na podobný snímek podívat, člověk si pak dokáže více vážit těch lepších (o výborných nemluvě).(12.3.2016)

 • lardko
  odpad!

  První díl celkem ušel , dalo se na něj koukat a místy zabavil - 50%. Druhý díl blbost. 3%. A tenhle třetí díl nehorázná blbost. Nic mě ve filmu nezajímalo , a ani jednou jsem se ve filmu nezasmál. Nudně trapná blbost na kterou se nedá koukat. Hned od začátku jsem se strašně nudil , a polovina filmu a konec filmu byl taky dost nudný.(1.8.2014)

 • gpx
  odpad!

  Normální člověk na první pohled vidí, že to je sračka nevídaná. Nicméně, určitá část lidstva se na TOHLE dokáže dívat s poměrně velkým zaujetím. Doporučuji následující test: Zkuste sestře, spolubydlící nebo vaší drahé polovičce "Prince a jí 3" přepnout / vypnout. Pak teprve uvidíte to rodeo! PS: Sám jsem osobně vyzkoušel :))))))))(5.11.2011)

 • - Film se natáčel ve Sofii v Bulharsku. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace