Marybeth se jako jediné podařilo uniknout ze spárů ducha Victora Crowleyho. Ve chvíli, kdy se Marybeth dozvídá úplnou pravdu o jeho prokletí, je pevně rozhodnuta vrátit se zpět do močálu v New Orleans a pomstít smrt svých přátel. (PetriK12)

Hapretor odpad!

Nemožná kokotina. Ani hlavní postavu nehraje stejná herečka. No, ale, děs běs to je, to jo ... - Ale dívat se na to! Stačila už tak debilní jednička. Ale ta byla ještě v mezích mé tolerance. Toto nikoli. ()

panvasik

Z velkého nadšení a zvědavosti, jsem se hned pustil do prvního pokračování a možná i hned narazil. Z příjemné a jednoduché jedničky, začínáme dělat, něco víc, než ve skutečnosti to je. Krásný příklad může být i Halloween zabíjí. Děláme z toho něco velké a přehnaného co z filmu dělá průměrnou záležitost až podprůměrnou. Vraždy nejsou brutální, ale začínají být nechutné (a to říkám já, ten který s těmito věcmi většinou nemá problém). Postavy padají jako hrušky, jsou nezajímavé a nejsou vůbec prokreslené a tím ztrácí na hodnotě a nikomu nebude vadit, že jsou mrtvé. 4/10 ()

helraiser

Hatchet II teda v žádném případě nezklamal i když to ze začátku vypadalo přesně na opak, ale jakmile se film dostal ke své druhé půlce tak to stálo opravdu za to- neskutečnej gorefest, kterej byl opravdovou náplastí za celkem nudnou první polovinu filmu. Vraždy výborné, Crowley řádí jak pominutej, je dobře vybavenej-sekyra, bruska, ale především obří motorovka dokážou opravdu divy. Takže celkově paráda a kdyby celej film byl jako poslední půlhodinka tak by to byl bezkonkurenční nářez. ()

RobLord

Na Hatchet 2 jsem se hodně těšil, neboť jednička mě slušně pobavila. Ve zkratce: zklamání, které mi chvílemi připadalo jako z dílny našich domácích "mistrů" hororu (Spěváček, Zídek, Vojkůvka). Jedna hvězda za Tonyho Todda a song od Overkill v závěrečných titulcích. Na tenhle druh hororové komedie jsem nejspíš jednou tak starý, než je její cílová skupina. ()

Alexandre

Vraždy jsou celkem fajn, ale k čemu to je, když to jako celek vůbec nefunguje? Atmosféra prvního dílu se naprosto vytratila a postavy jsou s jedničkou neporovnatelné. První polovinu, kdy se vlastně skoro nic neděje (až na povídání ohledně původu Crowleyho), jsem si užíval více, než polovinu druhou, která je o poznání víc akční - takže taky chyba. Plusové body si získává jedině ta trocha humoru a porce krve, což k mé spokojenosti u slasheru rozhodně nestačí. ()

Zikus

Cením kreativitu a zručnost zrůdy, nejeden řemeslník musí závidět. Velká výhoda filmu je jeho krátká stopáž a spád, díky čemuž to celé uteče jako voda. ()

Knor

O stupínek horší než první díl...co se zábavy týče, humoru totiž zásadně ubylo a zlehka se na jelo na vážnou strunu a to myslím není úplně nejštastnější, ale budiž. Krev, vnitřností a kusy těl létají sem a tam po celém močálu tak jak se to od druhého dílu prostě očekává a to bylo splněno na výbornou. Jediné co tedy postrádám bylo více humoru a nadsázky jako u prvního dílu. Jinak je to znovu pořádnej masakr se super mordama a hodně zlým zabijákem, kterej nejraději trhá lidi na kousky a to je asi na tom to nejvíc sympatické. ()

Tormentor665

Trochu lepší než jednička, ale zase ne takový zázrak. Párkrát se člověk zasměje (sešla se parta skutečně ukázkových kreténů), ale na komedii humoru málo a jako slasher to není až tak napínavé, aby to byl horor. Podobně jako u jedničky tu máme velkou výhodu - hodně pěkného a docela nápaditého gore. 60% ()

beso74

Tak nejako by to mohlo vyzerať so Shrekom, ak by v detstve utrpel šok vinou nespratných tínedžerov zo susedstva. Victor Crowley však nie je žiaden zelený dobrák poprdkávajúci si vo svojej bažine. Je to domáci majster, kutil, ktorý to vie s množstvom nástrojov. Najviac mu k srdcu síce prirástla sekerka, ale rozumie si aj s inými nástrojmi, ako napríklad gigantická motorová píla či špeciálna brúska. Jediné, s čim nemá pochopenie a ani zľutovanie sú blázni prichádzajúci do jeho teritória. Aj tentokrát k nemu zavítala skupinka nevítaných hostí a tak sa schyľuje k nočnej hre, kde víťaz je už predom istý. Kombinácia drsného humoru a hektolitrov krvi, ktorej dominuje Tony Todd ako Reverend Zombie objasňuje niečo z minulosti rodiny Crowleyovcov a divák čaká takmer hodinku, kým si to partia nie práve najchytrejších dobrodruhov rozdá s nie práve najchytrejším monštrom v bažine. Aj keď výsledok nie je práve najchytrejší, určite pobaví a navnadí aj na trojku a práve pripravovanú štvorku. ()

vozralec

Slečnu hraje jiná herečka. Povedený reverend Zombie. Nepatrně vyměklé. Anebo jsem viděl nějakou cenzurovanou verzi. EDIT: Ano, viděl jsem osekanou verzi. Na jutůbu je parádní uncut. ()

G04T

Tentokrát Adam Green alespoň trochu odstoupil od nápadu "uděláme horor plný klišé" a místo toho udělal skvělé pokračování Hatcheta. Viktor Crowley zase řádí v bažině s asistencí jeho sekery. Gore zůstal pořád na skvělé úrovni jako první díl, herci špatní vůbec nejsou a střih je skvělý. Tomuhle bych klidně mohl dát 5 hvězdiček, ale nedám a to z několik prostých důvodů - absolutně mě nebavily kecy, co trvají tak do poloviny stopáže tohoto filmu, byly naprosto zbytečné a scény, rádoby komediální nebyly většinou vůbec vtipné. Jinak to byla slušná vraždící podívaná, která mě rozhodně v druhé polovině filmu bavila. ()

intro

Průměrný horor o vidlácích z jedné bažiny. Musím, ale přiznat, že některé mordy jsou celkem fajnové. I tak nedám víc jak 50%. ()

Pitryx

Takže kromě začátku možno prvních padesát minut skočit na jedno, či šest pivínek. V podstatě se nic neděje, jen se upřesní historie Crowleyů. A hodně, přehodně se kecá. Jinak začíná snímek přesně tam, kde končí první film, což je dost plus. I když možná by nový příběh nebyl tak docela na škodu. No, dost nuda proti „jedničce. Hodnotím je ten konec, asi posledních dvacet minut. ()

VanBradley89

V podstatě si to drží úroveň prvního filmu. Zamrzí absence humoru. Naopak potěší mordy. Jejich dost a jsou řádně krvavé. Co mě, ale sere? Banda lovců, tvářící se jako největší drsňáci a při prvním kontaktu z Viktorem jsou z nich rázem uječený středoškolačky, který utíkají. Kurva, tak mám pušku ne, proč po něm nevystřelím? ()

Nikolas__

Mně se Hatchet II líbil více než jednička. Od začátku je to zábavné, nápadité a překvapivě o hodně méně komediální než předchůdce. A když už tam nějaký byl, tak humor se taktéž vydařil více. Pořád jsem se ale neválel smíchy. Ani náhodou. Není to perfektní, ale je to sympaticky zahrané, s bohužel nesympatickými charaktery (alespoň lepší než ty co byly v prvním díle). Pořád je to trošku amatérské, např. gore efekty jsou tak brutální a zároveň špatně vypadající až jsem si během sledování několikrát vzpomněl na Dead Snow, ale mytologie kolem Crowleyho se povedla více. Do bažiny se, pokud si dobře vzpomínám, dostaneme ještě o něco později než v jedničce, ale i tak se film zbytečně nevleče a není tak příšerně nudný jako díl předchozí. To byl zkrátka průměr, tohle je slušný nadprůměr. 70% ()

(=LIFTY=)

Hodinu se budeme seznamovat s postavama a pak je během dvaceti minut všechny zabijeme... No a taky pose*eme celý tajemný příběh jedničky... Nebýt dobrých mordů, tak je to ztracený čas. BTW shodou okolností jsem jedničku viděl včera a ta je MNOHEM lepší. ()