Sedmnáctiletá Mandy Gilbertová žije s panovačným otcem Tomem, který ji přehnaně chrání před nástrahami života, a má jen dvě opravdové kamarádky, Alexu a Cayenne. Na střední škole totiž nepatří zrovna k nejoblíbenějším a školní hvězda Lisa Crossová na ni má v čele party patolízalek doslova spadeno a nevynechá jedinou příležitost, jak ji ponížit nebo jí uškodit. Možná i proto, že se Mandy zamilovala do nejpopulárnějšího kluka ve škole, Lisina přítele Drewa Pattersona. Ten si jí celé roky nevšímal, když se však nešťastnou náhodou uhodí do hlavy a spadne do bazénu, Drew ji nejen zachrání, ale dokonce ji pozve na party. Šťastná Mandy souhlasí, její radost však nemá dlouhého trvání. Naštvaný otec jí zatrhne nejen mejdan, ale také telefon, televizi a internet. A tak Mandy nezbývá než s pomocí kamarádek najít způsob, jak se dostat z domu. Záminku společného studia s Mandy sice komplikuje Tomův požadavek mluvit každou půlhodinu pomocí nových videomobilů s Mandy a s Alexinou matkou. I s tak zákeřným požadavkem se dívky dokážou vyrovnat. Když je nejhůř, nezbývá než se pustit do zoufalých věcí, které se nečekaně mohou změnit v překvapivý úspěch. Jenže i ten je Lisa připravena zničit, a stačil by k tomu možná jeden zlomyslný telefonát. (TV Nova)

cress odpad!

Klenot pre komerčné televízie, dokonalé pokračovanie v oblbovaní národe po takom fajnom Paneláku. ()

tommei

Když přehlédnu že je to holčičí film, přeskočím nudné zápletky barbín jdoucích proti sobě, tak mě některé pasáže pobavily. dávám 2 a půl *. ()

Veeria

Byla jsem zvědavá, popis zněl slibně....jenže po pár minutách jsem měla chuť přepnout na jiný kanál.....opravdu. Nakonec jsem ,,vydržela" až do konce, a to jen kvůli zvědavosti, zda mě příběh v závěru nepřekvapí. Ano, nepřekvapil. Jedna hvězda tudíž za snahu. ()

Lenny09

Klasická pohádka pro náctileté. Z ošklivého káčátka se stává hezká princezna, která miluje bohatého prince. ale když si ji konečně všimne, je tu tatík, který nechce, aby jeho milovaná dceruška někde blbla s klukama a tak jí dá zaracha a po dceřině lsti, ji neustále volá videomobilem a kontroluje, kde je. No a jak to tak bývá je tu zlá snobka, která jí prince dát nechce a dělá naschvály. Klasika. A jak to skončí? Hádejte... Klasicky přeci, jako každý film pro náctileté. Obehraná písnička. 15% za chytrou dcerunku, která dokáže tatíka obelstít trikama, které bych v reálu opravdu nezkoušela. ()

lilylove

Dívala jsem se na to hlavně kvůli tomu že tam byla Ashley Tisdale.Ale moc se mi to líbilo a doporučuju se na to kouknout. ()

mackyns odpad!

Neviem pre koho sa tieto filmy vôbec točia a nikto v akejkoľvek vekovej skupine pri pevnom duševnom zdraví tento alebo jemu podobný film určite vyhladávať nebude, snáď len ak obdobne ako v mojom prípade nechá bežať TV a venuje sa inej činnosti a aj keď mu bude tiecť krv z uší z toho aká je hlavna hrdinka trúba bude lenivý zobrať sa a ísť prepnúť na niečo priatelnejšie, i keď pri súčastnej ponuke v TV by to zrejme nedopadlo o mnoho lepšie. Horšie ako film bol len štýl akým poslovenčili prekladatelia tupé teenegerske výrazy. ()

k.rakonos

Příjemná komedie pro náctiletý, nebyl to žádný extra zázrak, ale za ty vesměs shazující komentáře dávám hvězdu navíc:-) A Ashley to fakt slušelo:-) ()

Lucisek

Občas naprosto trapné dialogy. Scéna, jak si hrajou na čarodějnice a vyzývají hlavního hrdinu, aby se vrátil k nim, naprosto příšerná. Líbilo se mi, co vymysleli, vždycky když jim volal Mandy otec. To bylo vtipné, hlavně s tím prodavačem. Jinak typická zápletka, kdy se idol zamiluje do obyčejné holky a všichni se jim to snaží překazit, ale nakonec žijí šťastně až do smrti. Film, který se dá shlédnout, ale nic extra od něj nečekejte. ()

Jammmall odpad!

Odpad jen tak nedávám ale tohle je vážně děs... Komedie pro náctiletý ano,ale celej film pořád mobily, focení atd?? jako vážně??? Nejhorší je, že to tak fakt dneska někde funguje.. ()