Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

Mustaffa odpad!

Tak tomuhle říkám hardcore. Prostě pořad pro babky aby si měli o čem v Liedlu povídat a možná ještě pro nějaké ty tetky co čtou Blesk a podobná hovna, no, tak vlastně pro tři čtvrtě republiky. Za to ale třeba vřele doporučím videa na YouTube a výběr toho top. ()

Reproduktor odpad!

Koukat na todle bez vlivu omamných drog? Děláte si legraci? Já to skusil a od té doby je moje sociální cítěný ohodně menší než dřív. Ano, tady ten "pořad" mě naučil (během 5.sekund) smát se lidským problémům, nebýt empatický a hlavně mi ukázal jaké to je zažít opravdový záchvat smíchu (tedy ten kdy se válíte po zemi v křečích a nemůžete se nadechnout). Myslím si, že některé komedie by si s toho pořadu mohli vzít příklad. ()

yazik odpad!

Nejvíc mi na tomto počinu vadí ten soucit, který se ve všech ostatních snaží vyvolat.. Díl co díl srdceryvné příběhy a výlevy, které s přibývajícími díly jen narůstají. Na druhou stranu věřím, že to hodně lidem pomohlo najít to, co dříve ztratili, ale dívat se na to nedá. ()

Rill

Mě se to náhodou zdá jako dobrej vyhledávač lidu :-) Možná máte odlišnej názor, ale je to takový jiný než co v TV dávaj. ()

IvcaP odpad!

Tenhle pořad mi přijde naprosto ubohý! Manželka si pozve do televize svého o 20 let mladšího manžela a se slzami v očích mu děkuje za to, že to s ní vydržel. Tenhle jeden díl jsem viděla a stačilo mi to! Hrůza! ()

capka

Neodsuzuju - některým lidem se to třeba hodí, formát na překonávání dávných křivd je to dobrý. Ale moderátorka ten cituplný výraz tváře a citlivé otázečky vypilovala do formy, která by jednomu utrhla... Srdíčko! A na to já nemám žaludek. ()

renekem

Proč jsem dal tak vysoké hodnocení? Protože mi připadalo laciné dát tomu hodnocení odpad! Jsou horší pořady, takže se snažím vyvažovat. Laciný kýč to ovšem je. Ale o co jiného než o prachy dneska v médiích jde? Co nejlevněji natočit a co nejvíc blbých diváků co nejlevněji dojmout nebo pobavit. Jsou manipulativnější a horší pořady. ()

Black_doll odpad!

Babička miluje. Mámě to nevadí. Já to nesnáším. Pořad pro lidi, kteří ztratili emoce a jejich život je nejspíše tak nudný a musí si je nahánět na umělých scénkách a dojemných pohádkách. Milá Esterka krásně předstírá dojetí a soucit. Bože, proč. ()

heavy66 odpad!

nový ředitel ČT se vychloubal, že zásadně změní tvář veřejnoprávní televize. Nebude to dřív než tento příšerný pořad zmizí z hlavního vysílacího času, nebo rovnou ze světa! ()

laple odpad!

Procítěná Esterka, která emotivně a s naprostým pochopením prožívá příběh každý bezmocný stvůry, co jí přihraje rádoby investigativní pošťák Ongdra, mě vytáčí k nepříčetnosti natolik, že tímto komentářem končím s Poštou pro tebe nadobro a navždy. ()

Lollirot

Radost nemám. Dobrý večer. ___ Pošta pro tebe, to by byl rozbor na celou knihu, ale čas nás tlačí, takže jen tolik - nemám v oblibě Esteru. V popisu práce má roli mírumilovné a dobrotivé vrby, moderní sestřih jí div nelemuje svatozář, a její předstíraná zúčastněnost je často tristní. Za zmínku stojí díl se sebestřednou matkou (nemocný člověk, podle mého), kde na chvíli odhodí masku laskavé a empaticky založené duše a pěkně se nám vybarví: už to dál nevydrží a začne lít olej do ohně a záměrně vytvářet mezi zúčastněnými napětí (I Ester má své dny). Inu, má asi právo sem tam projevit určitou strannost, mě si tím ale nezískala a už vůbec její počínání nepovažuji za známku nějaké "lidskosti". A pošťák Ondra? Tak určitě, sympaťák do nepohody (brr). Jinak ale výživný materiál s občas pěkně spletitými životními peripetiemi "obyčejných" lidí a jedna z těch hodnotnějších reality show. ()

kubilov odpad!

Soucitný pohled plný pochopení z lidské tragédie moderátorky Esterky a pošťák Ondra s charaktericky odstátými slechy mi způsobujou epileptický záchvaty nekontrolovatelný zuřivosti doprovázený hajlováním v uniformě bolševický armády mýho prapradědy, asi tak ty zkurvenej pořade o nečekanejch setkáních!! ()

jemine odpad!

Absolutní odpad a emocionální pornografie. Naprostá intelektuální perverze. Domnívám se, že Výměna manželek je o několik tříd hodnotnější, než tento mentální exkrement z dílny ČT. Z lidských emocí by nikdy nikdo neměl vytvářet takhle sprostou komerci, navíc ještě uvozenou k zešílení blaženým křeněním Ester Janečkové. Nevím, na kolika dílech je autorsky podepsán Igor Chaun, ale jeho účast na projektu je jemnou stopou k původu nevkusu v tomto retardovaném dítku České televize... ()