Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

gudaulin odpad!

Emoce byly, jsou a budou mocnou zbraní a výborným obchodním artiklem. Podobný druh pořadu mě neuráží, jen dokonale míjí, čekal a chápal bych ho na komerční stanici, nikoliv veřejnoprávní ČT. Zajímavé je, jak se na jeho výrobě živí Igor Chaun, kdysi velký talent české kinematografie. Celkový dojem: 10 %. ()

DaViD´82

Jedna hvězda zato, že si tvůrci uměli udělat legraci sami ze sebe v silvestrovském vydání. Jinak tato uslzená tsunami frontálního útoku na city je něco, co bych nepřál nikomu. Ani slávistům ne. I když vlastně někomu přeci jen... Jak se u toho někteří vybrečí z podoby, tak já u toho vybliju i to co v žaludku nemám. Takže chcete-li zhubnout, tak přestaňte hledat zaručené návody v Horstově teleshoppingu a padejte se odevzdat do laskavě ulepených pařátků "tetky" Esterky a pekelného poslíčka Ondry. Úbytek váhy zaručen, přežití nikoli. ()

Dragoni

Proklínám tebe a proklínám tvý děti . . . Né poprvé a né naposled . . . , aneb čaroděnictví v Českých televizích. Pro zainteresované jistě v mnoha případech velice prospěšný pořad, kde mohou potkat své dávno ztracené blízké. Pro mě pořad o ničem, kde lidé dobrovolně vypráví své trapasy a omyli milionům divákům a jen se ztrapňují a zviditelňují zároveň. ()

Karlos80

Pořad sázející především na skryté emoce, já sám za sebe říkám že až tak špatné, jak tu každej tak vehementně píše a tvrdí to rozhodně není, kdo něco podobného třeba na vlastní kůži nezažil nejspíš nikdy nepochopí..Jistě se nabídne otázka, proč s tím zrovna do televize, jenže tam vy vůbec nemusíte, jde to i skrytě, stačí odmítnout, ale co když zrovna toho člověka znáte, co když bude někdo někdy hledat právě Vás, všichni jste jistě křišťálově čistí, všichni ze spořádaných a úplných rodin, bez sebemenšího problému a zádrhele, omítnete? Jistě ne... Určitě je tam i jiný důvod, než se jen ukazovat před zraky tisíců televizních diváků plus nějaké to citové vydírání..Je to možná úplně ta poslední cesta, sice komerční ale která nakonec možná i zabere. Nejsou tam jen lidé plní nenávisti a zášti ale i takoví kteří hledají třeba jen ztraceného přítele po letech, matku, otce apod. Měl bych třeba "X" důvodů se tam (ne)-přihlásit ale strašně moc se stydím a nechci to zrovna prezentovat touto cestou:-). Komentáře odpad! nechápu, asi jste všichni opravdu cynikové! Ester je podle mě žena na svém místě, to samé platí i o sympatickém pošťákovi Filipovi. Nesleduji pravidelně ale ani neodsuzuji, aniž bych pořádně viděl jeden celý díl.. ()

Tom Riddle

"Chci abys byla šťastná, chci abys byla spokojená, toužím po tom jednou tě uvidět, toužím po tom jednou přivinout tvoje děti k sobě, aspoň je pohladit je to jediný, po čem toužím, než umřu, Alenko. Ale máš-li... eh.. Seš, seš-li TAK ZATRPKLÁ, TAK STRAŠNĚ ZAHOŘKLÁ..Toužím tě vidět, toužila bych tě přivinout, teď, tady, pohladit." "Ne, za tímto životem jsem udělala tlustou čáru, a nemíním ji překračovat." "PROKLÍNÁM TEBE I TVOJE DĚTI!" ()

• Moderátorka pořadu Ester Janečková prozradila, že musela značně omezit jízdy MHD, protože se jí neustále někdo ptal na jednotlivé příběhy, nebo se chtěl svěřit se svým. (Olík)
  • Zpočátku byla na vyhledávání „ztracených osob“ najatá detektivní agentura. Později byly úkolovány dvě zkušené redaktorky. (Olík)