Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

akisha odpad!

Blbost, ale proč se u toho trochu nepobavit, ne? Jsou díly, kdy se děje asi tak následující: ženská si pozve svýho syna a to pozvání mu dá jako dárek k narozeninám. Ale pak jsou díly mnohem zajímavější, například super magor, co si pozval bejvalku, a ta na něj práskla, že jí psychicky terorizoval, je největší debil co zná a že ho nenávidí nebo babka, co prokleje svou dceru i její děti a pak se uteče schovat za gauč. Navrch k tomu pošťák Ondra kterej s neutuchajícím nadšením opakuje neúnavně svůj skvělej vtip, kdy se jakože tváří, že ten či onen nepřijel, aby pak mohl šokujícně odhalit, že to všechno byl jenom jeho vytříbenej smysl pro humor a pan Jarda samozřejmě přijel. Pak se ho ujme konejšivá světice Esterka, která mu všechno odkejve + záběry na zjihlý důchodce v hledišti. Pořad pro inteligentní lidi. ()

farmnf odpad!

Tento hnůj musím sledovat vždy, kdy procházím kuchyní našeho bytu. Dojem z toho mám asi takový: Všichni debilové a nezodpovědná chátra spolu navzájem se všemi debily ztratili kontakt. Nyní ho za 60 000 jaksi nacházejí a za příplatek 20 000 se tam i rozbrečí, čímž rozbrečí dalších 5 mil. diváků, tedy hlavně slepic jako je moje žena.Televizi se to bohatě vrátí, zvlášť, když do programu zařadí reklamu na vložky nebo boj s inkontinencí. Je člověk skutečně Homo sapiens? mě napadá! A vůbec mě nepřekvapuje, že na této zrůdnosti participuje hovado jménem Igor Chaun. ()

KajusaK

No,co k tomuhle říct .. Představte si nekonečnou talk-show která hraje už 8 let a je stále o tom samém,nenabízí nic nového :)) .. Neříkám,že to občas není zajímavé,někdy se zasmějete,někoho politujete a zhodnotíte jeho minulost..Ale to je tak vše..Za Ondru a nápad (najít osoby po x letech , zajímavé) dávám 2* ()

Kosmik 1

Tak někomu to třeba i pomůže, ale dělat tohle cíleně pro veřejnost, aby se u toho bavila, se mě moc nelíbí. Viděl jsem pár dílů jen proto, že se na to chtěl dívat kolega z práce na pokoji, když jsem byl na montáži a venku zrovna lilo. Musím ale uznat, že kdo má chuť si poplakat (a nutno říct, že pořádně), tak pro něj je tenhle pořad jasnou volbou. ()

triatlet

Poděkování za péči v dětských domovech, nebo za výchovu v adoptivní rodině není nikdy dost. Někdy se sice najdou exoti, kteří si vynucují návrat bývalého partnera, ale řada příběhů, jež jsem viděl, měla smysl. Nápadité prázdninové sledování vývoje nejzajímavějších příběhů; naopak menší zklamání z vánočního speciálu 2008 česko-slovenské propojení mohlo být výraznější. ()

• Zpočátku byla na vyhledávání „ztracených osob“ najatá detektivní agentura. Později byly úkolovány dvě zkušené redaktorky. (Olík)
  • Moderátorka pořadu Ester Janečková prozradila, že musela značně omezit jízdy MHD, protože se jí neustále někdo ptal na jednotlivé příběhy, nebo se chtěl svěřit se svým. (Olík)