• MJMilan

Tohle je něco tak nechutného! Přece když mám nějaký problém, tak si ho s tím člověkem neřeším přes televizi! A pokud mu nebo jí chci říct, že ji/ho mám rád, tak je to to samé. Myslím, že první záměr tohoto pořadu byl úplně jiný a to ten, že když jsem někoho hodně dlouho neviděl a nemám o něm žádné informace, tak mi čt podá pomocnou ruku, ... jenže ... vemte si, že jste někoho neviděli 20 let, myslíte si, že je na Vás po těch 20 letech zvědavý??!!(19.9.2009)

• kulyk

Paní Jaruna si před lety švihla s anonymem za nonstopáčem - prostě jenom tak, z nudy. A že nebyl zrovna hlad, pohltila bezďákův produkt oním k tomu původně určeným otvorem. A tak ses narodil ty, Jozífku. Pak přišla porevoluční krize, v níž tvá mamuška odmítla investovat do kolébky, neboť zajisté tušíš, co náhle stál rum. Jen tak tak, že jí v době těhotenství vystačila státní renta na litřík denně. Díky tomu jsi také tak krásný a geniální, metr a půl vytáhlý retard, poněvadž a jelikož držela vcelku disciplínu. A proto též dostala tvá osoba do vínku tolik šarmu, fkusu a ftipu, až se z toho Janečková chvěje a Ondráškovi padá uhrovitá sanice. Netuším, Pepčo, kdo ti poradil oblažit národ pohledem na tvé mongoloidní čelo a rozplakat ovčany s rozbitým ovladačem tím žůžo životním příběhem, ale zajisté to s tebou myslel móóc dobře. Konečně všichni tušíme, jak hezky se žije dětem v různých bubučechy přeplněných ústavech. Škoda jen, že na natáčení nedorazila ani mamča, ani žádný z tvých jedenácti sourozenců, protože jsou dílem zlití, dílem v krimu a zbytek neumí číst. Neva, alespoň jsi poznal ve vlaku mnoho zajímavých a stále zvracejících lidí. Nebyla to ztráta času, i stěna byla odstraněna, když jsi při odchodu od unylé zasloužilé rodičky Éterky omylem penetroval onu zídku hlavou. Tak zase příště, třeba v Superstar.(20.9.2012)

• SOLOM.

Osobně mi tento pořad zas až tolik nevadí. Nějak emočně se mi to sice nikdy nevrylo pod kůži, ale některé ty příběhy byli i docela zajímavé. Každému se člověk nezavděčí, ale já tento pořad skutečně beru jako jednu z posledních možností, jak najít někoho, koho jsem už dlouho neviděl – ne sám osobně – do televize bych s tímhle nikdy nešel, ale pro některé lidi…(4.1.2019)

• MM_Ramone

Nemám nič proti samotnému nápadu, kde je možné prostredníctvom televíznej relácie obnoviť staré priateľstvá, lásky, nájsť stratenú rodinu, či verejne poďakovať svojim blízkym. Dokážem pochopiť aj obľúbenosť, sledovanosť takéhoto typu projektu. No nie som si celkom istý tým, či toto emocionálne vydieranie diváka patrí na obrazovky verejnoprávnej televízie. Každopádne česká verzia tohoto programu vysoko prevyšuje tú, ktorá sa vysiela na Slovensku. Hlavne vďaka sympatickej, empatickej moderátorke Ester Janečkovej. Tá sa do "Pošty pro tebe" hodí znamenito. A pošťák Ondra je tiež v pohode. *(30.10.2011)

• masw

Zezačátku jsem to i bral, snaží se pomoct lidem a na druhé straně vydělat na jejich citech, skvělý tah. Ale to co předvedli na Silvestra 2007 mě naštvalo. Oni si tam totiž veřejně udělali srandu ze všech lidí, kteří se tam oběvili nějakou rádoby parodií. Doufám, že letos na Silvestra znova předvedou jaké jsou svině. Navíc Ester Janečková mě osobně taktéž sere jak hraje, že jí je každého líto a přitom je má všechny v prdeli. Go fuck yourself Pošta pro tebe!(28.12.2008)

• Ester Janečková

• - Moderátorka pořadu Ester Janečková prozradila, že musela značně omezit jízdy MHD, protože se jí neustále někdo ptal na jednotlivé příběhy, nebo se chtěl svěřit se svým. (Olík)

• - Zpočátku byla na vyhledávání „ztracených osob“ najatá detektivní agentura. Později byly úkolovány dvě zkušené redaktorky. (Olík)