• Segrestor

Kdyby ti hostující exoti alespoň byli vtipní nebo jejich takzvané příběhy, tak by Ester Janečková odhodila svou smrtící masku pochopení a citu pro lidská utrpení, kterou jí stejně nevěřím, a sem tam hodila nějakou hlášku, na pořad bych se beze studu i díval. Jakmile ale zazní srdceryvné tóny znělky, skáču po ovladači a přepínám na monoskop, ten je nápaditější.(28.6.2011)

• contrastic

většinou dement hledá ještě většího dementa ! ještě jsem tam neviděl normálního člověka. A nechápu uchyláky co si jdou sednout do hlediště, ani ty, co na to čučí . Zábava pro devianty a jinak nemocné osoby:) Ve své podstatě asi nejhorší pořad vůbec ! Děkuji, nechci na to koukat !!! Nedávám často odpad, ale tento pořad není ničím jiným .(24.10.2008)

• SOLOM.

Osobně mi tento pořad zas až tolik nevadí. Nějak emočně se mi to sice nikdy nevrylo pod kůži, ale některé ty příběhy byli i docela zajímavé. Každému se člověk nezavděčí, ale já tento pořad skutečně beru jako jednu z posledních možností, jak najít někoho, koho jsem už dlouho neviděl – ne sám osobně – do televize bych s tímhle nikdy nešel, ale pro některé lidi…(4.1.2019)

• Spinosaurus

Hrozný psycho!!! Byl pozdní večer na chalupě, kdy jsem z nudy zapnul 50 let starou televizi a čirou náhodou naladil Pošta pro tebe. Do té doby jsem žádný díl neviděl a nevím, jestli to byl osud, ale zrovna dávali v televizi příběh s nitrákem (lituji ty, kteří to neviděli celé - na internetu je z toho tak půlka). Od té doby se omezuji jen na top díly z youtube.(28.3.2009)

• Koryntos

Inzerát I.: Sociálně slabá rodina, za účelem větších sociálních dávek hledá, jakéhokoliv svého dávno ztraceného potomka, spěchá- výplaty dávek se blíží. Zn: Máme Tě rádi, chybíš nám. Inzerát II.: Věčný loser, který lezl na mozek všem svým adoptivním rodičům, kterým kradl peníze za účelem hraní automatů a jiných bohabojných činností hledá své vlastní rodiče, spěchá- potřebuji novou kasičku. Zn: Maminko a tatínku, mám Vás rád, chybíte mi. Do toho středeční večer Esterka čišící dojetím a moji drazí rodiče přilepení k televizi. K tomu pošťák Ondra, kterému krásně ladí červené tričko a kšiltovka společně se stejným odstínem ušních lalůčků a kterého milují dámy napříč širokým věkovým spektrem tak od 35 do 105let. Když se mi náhodou podaří narušit ticho, který si zajisté sledování tohoto pořadu zaslouží, neb dojetí ze shledání s kýmkoliv si to plně zasluhuje. Ozve se z úst mých rodičů:,, Drž hubu!“ S očima nadále přilepenýma k obrazovce a s chápavým empatickým výrazem pro kohokoliv na světě. Zkrátka rodinná idylka. Chápu, že cílová skupina seniorů a jiných citově vyprahlých lidí, tento pořad náležitě ocení a ukojí svojí týdenní dávku emocí. Bohužel, spíše bohudík, k těmto lidem nepatřím.(29.4.2012)

• Ester Janečková

• - Moderátorka pořadu Ester Janečková prozradila, že musela značně omezit jízdy MHD, protože se jí neustále někdo ptal na jednotlivé příběhy, nebo se chtěl svěřit se svým. (Olík)

• - Zpočátku byla na vyhledávání „ztracených osob“ najatá detektivní agentura. Později byly úkolovány dvě zkušené redaktorky. (Olík)