Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

kiimi

Satiry je ve filmu skutečně poměrně dost. Ale někdy se vymkne kontrole a navzájem se celý vtip neutralizuje. Škoda. ()

aR3Zz

Naprostá zběsilost se skvělým hereckým obsazením. Příběh sice šílený až stupidní, ale rozhodně ne lineární ani nudný. Často nechápete, jestli si režisér stále dělá srandu nebo už to myslí vážně. Zkrátka zážitek, který tu dlouho nebyl a zas podle mě dlouho nebude :) 70% ()

Torgal

Film s veľmi divným humorom a skvelým obsadením. Nechápem čo všetkých tých hercov pritiahlo k tomuto filmu, ale očividne si ho užili a dobre sa pri ňom vyblbli. Lebo nič iné ako blbina tento film nie je. I keď je to vskutku zábavná blbina. 6+/10 ()

Filmárik

Nebol som celkom v dokonalom obraze na čo idem do kina ale odchádzal som príjemne prekvapený. Zo stránky príbehu sa jedná o úplne na hlavu padnutý úlet ktorý však akýmsi nevinným spôsobom robí z americkej armády totálu frašku a nepredpokladám že ho tam púšťajú čerstvým regrútom. Clooney, Bridges, McGregor a určite aj Spacey si natáčanie museli podľa mňa užiť vo veľkom. ()

dalziel

Skoro ma od smiechu polámalo...už dlho som sa tak dobre nezasmial a nepobavil....a hodnoteniu neverte ,je to podhodnotené a len smelo do toho,stoji to za to!!! ()

pepa3rd

Čekáte vtipné chytré nabo snad napínavé vyprávění, protože ste viděli upoutávky v kině, nebo nedejbože četli knihu? Tak na to rovnou zapomeňte. Místo toho je tu v podstatě nudná hloupá divně poslepovaná fraška odvíjející se od nikud nikam. Tenhle kontrast mezi očekáváním a realitou ještě více zdůrazní slibný začátek, který vás naladí na na tu správnou notu konspiračních terorií a satirického humoru. Tenhle pocit vydrží někam k polovině filmu, kdy vám postupně začne docházet, že vaše očekávání jsou naprosto nereálná a doslova vás přejde chuť se čemukoliv smát. Ke konci už jsem si na férovku říkal, co to proboha má jako bejt a nezachránilo to ani to pověstné stéblo, kterého se film pokusil chytit v poslední vteřině. Mně tedy toto nestačí a film, kde nejlepším momentem zůstávají úvodní titulky, je pro mě v daném hereckém obsazení tedy docela průšvih. 50 % ()

Dimo

Velké očekávání, slabší výsledek. Příliš mnoho velezvučných jmen a nikdo z nich příběh nenakopl. Snad jen trochu George Clooney, ten je už jistotou. Hodně upovídání, tudíž lehce ztratitelné v ději a hlavně, málo komediální. Dívák se usměje, ale nezasměje. Fajnový je samotný konec. ()

Castielo

Tak nejdřív ty nedostatky-do děje mě to moc nevtáhlo a jako komedie mi to moc nepřipadalo-opět až na pár vyjímek(sakra už dlouho jsem nevyděl pořádnou komedii). A célé mi to nepřišlo jako věc, z které bych se měl posadit na zadek...ALE ! Na druhou stranu perfektní a originální nápad na film. To se fakt muselo stát, tohle by nikdo nevymyslel. A celému filmu kraluje George Clooney, který podal dokonalý výkon. No a všechno to na konci uzavírají sjetý vojáci a kozy na útěku. Dobrý film, ale můj šálek kávy to až tak nebyl. Zasloužené 3* ()

Lucas87 odpad!

Absolutně vláčný příběh s velkým příměskem nudy, do půlky jsem si o tomhle filmu myslel, že je to taková blbost, ale ona to byla, až do konce to byla naprostá blbost... Vtipný to bylo asi jako smuteční obřad, i když tam byl George Clonney tak je to pro mě odpad. ()

joker30

Chapem ze tento film sa nemusi pacit kazdemu ale podla mna je skvely, a davno ma ziadny tak nanabudil pozitivnou energiou, nechapem to celkovo nizke hodnotenie. Zacal som ho pozerat na posteli na intraku s tym ze mam este pol hodku kym pojdem na bus a nudim sa , na ten bus som nesiel, isiel som az na dalsi pretoze som sa od filmu nedokazal odtrhnut. Herci brilantni, ani neviem koho skor pochvalit. Mam rad tie Mc Gregorove monology uz od Trainspottingu , milujem ten jeho akcent. Vazne ma ta percentaz tu normalne serie, Komu sa film pacil dvihajte hodnotenie !!! :) ()

TheMik odpad!

Nečekal bych, že Ewan McGregor bude hrát někdy v něčem jenom tomuto podobné. Tento film mě zcela naplnil zklamáním a navždy odsouzením George Clooneyho. Jestli se mě někdo zeptá: “Jaký nejhorší film si kdy viděl?“ moje odpověď bude jasná: Muži, co zírají na kozy! Tak neskutečně prázdnou komedii jsem v životě neviděl. Pochopil bych ještě to, kdyby Grant Heslov vybral nějaký nezkušený herce, ale s herci takových rozměrů se musí uznat jediný, Grantu Heslovi se povedlo to co nikomu a to že hůř by to zahrát nedokázali. Celkově tedy příběh strašný, herci strašný, scénář strašný a je to komedie bez vtipu co víc dodat pouze odpad! ()

Miany

Pánové se mi trefili do vkusu, díky za super asociační oddychovku! :-) Bez základního složení herců, kteří si i sami ze sebe dokáží udělat srandu, by to nešlo - nebylo ono ALE ono to je! Konečně po dlouhé době komedie s nadhledem. ()

phoenixer

To nechceš. Nejen, že kozy byli opravdu jen kozy, ale samotný příběh byl korunované lejno. Tohle bylo velké zklamání, protože herecké obsazení napovídá na dobrej biják. Tak proč? Probůh proč? Tomuhle se přece pořádně nedá smát ani na LSD. Po hodině sledování jsem se tloukl do hlavy, proč jsem to vůbec zapnul a doteď lituju. Za celou tu dobu jsem se zasmál sotva dvakrát. Jediné pozitivum vidím v dobrém střihu a zpracování. ()

Plechpetr

Osudový dotek- Dim Mak :D nejlepší forma smrti :D ... Jinak zatraceně průměrnej film, kterej svým spojením mezi Světem Star Wars tak trochu vyčnívá z reality, ale jinak nic. Ewan a Clooney to zahráli parádně. ()

Pekisan

Pre mna jedno velke sklamanie. Clooneyho zmysel pre humor je u mna velmi dobre stravitelny a pre toto som sa velmi tesil na tuto "trochu inu" komediu. No ina urcite je. Aj tym, ze hned na zaciatku sa vynori kratka poznamka o tom, ze by sme sa cudovali kolko udalosti z filmu sa naozaj stali. Necudoval. Ako asi nikto kto videl Cerni baroni a spol. Co videl asi uplne kazdy. Stale som cakal, ze sa stane nieco co to posunie niekam dopredu, dozadu, hocikam kde sa aspon nieco deje. Jedine co zaujalo bol pohlad na vojnu v Iraku. A fakt drogy v piti su vtipne mozno tak v Prcickach. Silno epizodne, slabo...vsetko ostatne. ()

PanMaur

Dnes ještě víc než kdykoliv před tím, potřebujeme Jedi :-) Tak touhle větou to celé končí. Škoda, že to nefunguje celé víc dohromady. Nicméně to plní cíl komedie ve velkém - já se teda usmíval, smál až chlamal skoro celý film. Velmi silné 3*. ()