Mladá dívka se probouzí v rakvi, s traumatickým poraněním hlavy a s tím spojenou ztrátou paměti. Vzápětí jí rychle dochází, že byla unesena vyšinutým sériovým vrahem, čímž pro ni začíná nová noční můra. Musí totiž přežít noc v odlehlém venkovském městečku, přičemž onen technologií vyzbrojený, maskovaný maniak, jí vytrvale půjde po krku. (ČSFD.cz)

iXtr3m3

Gore celkom vydarený ale to "akože" herecké umenie, scenár zbúchaný za desať minút na WC, za to by som nechal vraha vyzabíjať aj celý štáb vrátane vedúcich castingu. A "cameo" úlohy Sarah a Johna Connorových to veru viac ako na **+ nevytiahnu... ()

Eraserhead

Na to jak lacině film působí, je nutno ocenit práci maskérů (mordy jsou fakt parádní). Nevím jestli to byl režisérův záměr, ale to že nechal své postavy na pospas vrahově kudle, prokázal světu službu. Svojí demencí by možná ve zbytku života napáchali mnohem více zla :-) ()

colapso

Tísnivá atmosféra a neuvěřitelná brutalita,člověk si až říká jestli to všechno lze natočit bez realných obětí. Lepší gore jsem snad ještě v žádném jiném filmu neviděl.Logika zde nemá místo,tohle je zábava pro fandy žánru. ()

Teabag

Dobrá, je to béčko, což by mělo kritéria hodnocení poněkud posunout směrem dolů. Ale i to béčko musí mít určité atributy, aby bylo ve výsledku dobrým filmem. Osobně trvám na tom, že pokud je scénář tupý a herecké výkony jak ze školní besídky, tak to musí být vyváženo alespoň zábavností a (byť i nechtěným) vtipem. Ale to se zde nekoná. Dovedu ocenit dobrý gore, nicméně i od takového filmu očekávám něco trochu víc než jen přehlídku vyhřezlých střev a uřezaných končetin. Laid to Rest ale zklamal ve všech ohledech... ()

4everMan

Ale jo, jeden ze spíše neotřelejších nápadů vraždícího maskouna. První půlka filmu je ale lepší než druhá; celkem zde padne přes deset obětí. 65% ()

Mírouš

Gore scény super, celkem kvalitní a promyšlený, stokrát lepší než třeba v Carver, nebo Život zvířat...Jinak ale taková chujovinka, neradno u tohohle filmu přemýšlet nad logikou a IQ hrdinů... ()

Matros

Tak pro začátek bych řekl, že vraždy jsou kvalitativně na dost vysoké úrovni. To by bylo asi vše ke kladům tohoto filmu. I na horor to má příšerný scénář (možná žádný) a herci... jsou prostě špatní. Zabiják mi přišel dost nezajímavý a nevýrazný, ale počkám si na pokračování, kde se snad o něm dovíme víc. ()

aLPaC

Ze začátku to šlo, hodně zajímavej vrah a povedený vraždy, postupem času to ale začalo příšerně nudit. A to až do té míry, že zhruba od poloviny filmu jsem to dokoukával jen tak na jedno oko a druhým jsem surfoval na netu. ()

bolan

Ale ne. . . tohle mi nedělejte, těšil jsem se na svojí olíbenkyni Lenu Headey, která se ve filmu objeví asi na 5 minut. Dále hodně hodně béčková zábava s vrahem, kterýho vyklonovali z nějakýho uplně jinýho filmu. ()

Wancohoff

fajny slasher, perfektny killer , a tesim sa na dvojku kde bude upgradnuty na INU zver !!! (moja najoblubenejsia hororova postava zo sucastnych hororov) ()

Ronaldo79

Ucházející béčkový slasher s výborným zabijákem, kterému podráží nohy demence postav. Celkově se jedná o bezduchý film s množstvím absurdností, ale to se dá od béčka čekat. Vyzdvihl bych gore scény a jednu delikátní vraždu(Lena Headey ví o čem mluvím, ostatní zabití působí dost stereotypně, ikdyž si to protiřečí z mým tvrzením o gore, mám na mysli 2x stejně rozpárané hrdlo v jednom snímku, kde to jsme?). Cool vrah má potenciál do budoucna vytvoři vlastní hororovou sérii. 6/10* ()

Teardown

Další z řady prachobyčejných krváků, lišících se od ostatních svým specifickým inštrumentem vrahouna a velikostí koz hlavní hrdinky. ()

Game90

Žena sa prebúdza v rakve a naháňa ju maník v oceľovej maske....dobré vraždy (s nožíkom sa vyhral) ale herecké výkony nič moc... ()

Aurus

Abych řekl pravdu tak sem tento první díl viděl poprvé teprve v čera ale druhý díl jsem viděl dvakrát. Druhý díl je pro mě nezapomenutelný bezvadný horor který si prostě zaslouží 9/10. Ale tento první díl není tak dobrý jako dvojka a rozhodně těch kvalit nedosahuje. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, atmosféru tento film má docela dobrou, napětí je zde párkrát za film, akce tu je povedená, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Za mě první díl docela sklamání ale zas tak špatný film to není. Za mě 5,5/10. ()

Hapretor

Celý film nedával ke konci vůbec smysl. Jednotlivé postavy se tady chovají jako úplní idioti. Vrah má dobrou masku, která nahání strach - to je jediné plus. Ta blbka má nejen nechutně okatě udělaný umělý kozy, ale neumí hrát (i když se fakt snaží) a dostala, bohužel, úplně debilní roli. Jednoznačný fakt: místo aby utekli někam úplně do pr....., prostě pryč, pořád pobíhají jak slepice a jdou psychopatovi rovnou do rány. Konec nic neobjasní, právě naopak. Hodně blbý přehmat. A ztráta času. ()

helraiser

Tak tomuhle se řiká pořádnej slasher. Naprosto skvělý gore, takhle vychytaný gore se prostě jen tak nevidí, podřezanýkrky, uřezaný hlavy, vnitřnosti lezoucí z těla ven no prostě paráda koukat. Zabiják vypadá dost dobře, dobrá maska a ještě lepší jeho práce, jen to s jeho nesmrtelností asi trošku přehnali, ale to mi ani v nejmenším nevadí, navíc jeho finální likvidace je opravdu něco vychytanýho. Jediné co tuhle řezničinu sráží a to opravdu hodně tak jsou přímo otřesné herecké výkony, to se chvílema opravdu nedalo, ale jak řikám řezničina to je úžasná a tak vyjímečně díky tomu neuvěřitelnému gore tomuhle kousku ty herecké přímo strašidelné výkony odpouštím a hodnotím jak hodnotím, protože si to Laid to Rest rozhodně zaslouží. ()

Alexandre

Vynikající slasher, který si musí každý milovník krváků vychutnat. Dívku, která se probudí v rakvi a uprchne z ní, čeká ta nejhorší noc v jejím životě. V odlehlém prostředí sice nachází pár lidí, kteří se jí snaží pomoct, ale chladnokrevný vrah jí jde po krku a likviduje každého, kdo mu překáží v cestě. Z toho vyplývá, že vás čeká další krvavá jízda. Obsazení, nelogiku a podobné záležitosti vůbec neřeším, s ničím takovým jsem problém neměl. Nuda nemá prostor, napětí nechybí a několikrát zmiňované gore efekty jsou opravdu na vysoké úrovni. Nic přelomového, ale mezi nadprůměr to určitě zařadit můžeme. Minimálně za jedno zkouknutí Laid to Rest stojí. A já si ho dám ještě jednou... ()

fililipekk

Vcelku dobrá vyvražďovačka, zabíjení a gore opravdu povedené, pěkné. Ale když neni vrahoun zrovna v akci tak to de celý docela dolu, hlavní herečka pro mě nesympatická, oslovujou jí princezničko (cože???) a má neuvěřitelně jalový nápady, fakt dost a ne jenom ona, já zvládnu dost přešlapů, ale tady mě to už zvedalo. Takže tak půl na půl, ale ty mordy to zachránily. Uvidim jak to bude s dvojkou... ()

John80

Vrazdiaci maniak na stope mladej dievčine spolu s ďalšími účastníkmi vo filme, Slasher v štýle masakralnych niektorých scén 3* ()