Nejlepší přátelé Luke a Malachy si konečně mohou začít užívat léto. Avšak když se do města nečekaně přestěhuje krásná Michelle, ze dvou kamarádů se stanou úhlavní nepřátelé. Michelle se nudí, a tak se baví tím, jak oba mladíci soutěží o její srdce. Díky tomu se původně prázdniny plné relaxace mění v divokou jízdu, kde alkohol teče proudem, drogy mění realitu, sex je hrou a soutěž končí smrtí... (oficiální text distributora)

punchandcoffee

Podlě mě zbytečně hrubý, takhle se chovat má dovoleno jen mládež ze Skins a tam mi to je jedno, protože to má šťávu, šarm a barvu. Hudbou za jedna, Sheenan za jedna. A Ruperta Grinta učesali jako Tin Tina, já si nemůžu pomoct. ()

Seti

Tentokráte britský pohled na problematiku teenagerských vztahů a strastí, zasazený do prostředí neurčité a odcizené novovýstavby, která nemá mladým moc co nabídnout, a tak dělají kraviny. Problém toho všeho? Je to nezáživná nuda rámující smutný obrázek toho, co za kokotiny dokáže chlap dělat kvůli pipce. ()

Dixiee

Další z filmů na téma "zkažená mládež" aneb co mohou mít společného tři teenageři ze zcela odlišného rodinného zázemí. Herecké výkony tří ústředních postav hodnotím velice pozitivně. I přesto nelze říct, že by film přinášel něco převratného. V některých pasážích je tempo vyprávění příliš pomalé a již od začátku je jasné, jak to asi může dopadnout. ()

kery-

Film ukazuje do jakých extrémů může zajít puberta. Troufám si říct, že tohle je až extrémní vize - zkrátka NUDA.. ()

Hanys_

Co se stane, když se dvěma kámošům líbí stejná holka a ta dá přednost tomu, kdo dokáže, že je větší grázlík? Kam budete ochotni zajít? Grint je hodně fain, stejně jako Sheehan, který ale v podstatě hraje to co v Misfits (a ehm tyhle role mu určitě věřím víc než roli mnicha v Honu na čarodějnice), ale ten scénář žádná bomba není - boužel...5/10 ()

rostlinka

Robert Sheehan už pro mě asi navždy bude Nathan z Misfits... Ale jeho role tady se až tak moc nelišila. Film byl takový... dramatický, to určitě, ale přišlo mi, že postrádal tu pravou hloubku. Ale hudba byla skvělá, to nepopiratelně... Slabší 3*. ()

Mauric

Milostný trojúhelník? Problémy náctiletých? Eeh?! Nula, děvka a feťák v nechutně nudné "výpovědi" o sexu, drogách a rock'n'rollu v 16-ti letech. Všichni jsou neskutečně nesympatičtí, otravní, nic se pořádně neděje, hudba uspávající a režie stojí za prd. Jednoduše ztráta času. ()

Phorbo

Čekal jsem větší zábavu v kombinaci Magiče Grinta a Misfita Sheehana. Převrat se bohužel nekoná. Nijak nepolevuje na hereckých výkonech, které jsou od těchto dvou docla solidní. Od slečny Nixonové bych snad očekával více. Scénář ale bohužel není nijak převratný, kdy se dva kámoši perou o jednu holku, která přijela na prázdniny do města. A ten konec se seběhl hodně rychle a rozuzlení taky nebylo. Nehrát hlavní role ti dva tak dostane film max 2* ()

Kenji179

Docela pěkná ukázka toho, jak holka dokáže zamotat hlavu klukům a jak kluci jsou schopni dělat šílenosti kvůli holce, i kdyby je to mělo poštvat proti sobě. Příběh dobrý, jen ten konec mi připadal takový odtržený od zbytku filmu. Tři hvězdy to ode mě dostalo snad jen kvůli Rupertu Grintovi, který mě svým výkonem mile překvapil. ()

Nolanofil

Príjemne natočená oddychovka o dvoch priateľoch a jednej dzivčine, ich starostiach a pubertálnych útrapách. A našťastie téma sex, je tu použitá ako vedľajší aspekt a hlavným ťahúňom je charizma ústredného tria a ich rodinných problémoch. Britský soundtrack potešil. ()

andio

Očekávané vyvrcholení je velmi slabé a film v něm spoléhá na moment překvapení, ale mě to teda nijak zvlášť nepřekvapilo a proto to pro mě bylo velké zklamání. Rupert Grint i Robert Sheehan jsou oba skvělý a i třeba James Nesbitt je fakt dobrej, akorát volba dívky nebyla moc šťastná, protože prostě není tak úžasná, abych věřil tomu, že se o ní všichni budou tak rvát. Drogfesty a naprostá volnost protagonistů mi hezky připomíná beat generation a tak se mi atmosféra moc líbila. Bohužel děj prostě pokulhává za zbytkem a dalo se z toho vyždímat mnohem víc. 5/10 ()

mala_kea

Rupert oblečený do "namachrovaného" pláště s debilním účesem jen dokazuje, že jeho jediné místo je skutečně pod kouzelnickým pláštěm, kde mi ještě docela vyhovoval. Do podobných experimentů by se neměl pouštět, nebo dopadne jako filmová troska a nebude o něj nějaký veliký zájem. Ošklivá Kimberley vše ještě docela zachranuje. ()

mrtvej pes

Film mě hlavně bavil. Jediné, co mi přišlo příliš nudné a typické, byla právě milostná zápletka (na které film zřejmě celý stojí, ale já dovedu bravurně přivírat oči a stavět na vlastním vnímání). Podle mě by se to celé mělo více zaměřit na vztah Luka s jeho křehkým, drogami zničeným otcem, a poté na vztah mezi Malachym a Lukem. Vážně nevím, jestli by Malachy udělal pro něj totéž. Spíš ne, a tím mě konec filmu stále mrazí. Rupert Grint a Robert Sheehan dokázali, že nejsou žádné začínající teenagerské hvězdičky, byli oba uhrančiví. Kimberley Nixon byla čistě průměrná a můj pocit ze snímku spíše rušila. Ne že by její postava měla prostor k sympatiím (oh, jsem mrcha, ale všichni mě litujte a milujte, protože mám zlého tatínka, kterého stejně nade vše zbožňuji, i když ohejbá přes stůl mou kamarádku, jo a mimochodem, se všemi spím, jelikož jsem mokrý sen každého mužského scénáristy, který si myslí, že mladá holka s daddy issues je dobře napsaná a vůbec ne alibisticky schématická!). Cherrybomb mělo nabídnout víc té "divokosti, alkoholu, drog, vykrádání obchodů a kradení aut". Notak, nehrajme si. Tohle nám v takové míře opravdu naservírovat nemůže a sliby jsou chyby. Ale z hlediska psychologického mě to vtáhlo a ještě pořád dumám, co by, kdyby, co a jak, jak to vlastně.. ()

Heroine

Asi nebylo filmařovým záměrem, aby se u filmu dělalo divákovi zle od žaludku. Žel, na mne to mělo tento neblahý vliv, ani nevím co konkrétně to způsobovalo. Možná téma, které je poněkud ponuré, možná způsob provedení, který já považuji za poněkud rozplizlý, možná pomalost celého filmu, nebo možná neskutečně hnusní herci, ne které jsem se musela dívat. Ne, nelíbilo se mi to. ()

Radek.SCH

Někdo se tu asi snažil stylově podat problémy současné britské mládeže. A doufal že když do toho nacpe Rona, tak si nevšimnete že je to strašně prázdné. ()

LokiZombie

Jsme mladí, celkem i uvědomělí, ale stejně tak i nezodpovědní bohémové, celá tahle generace. A tenhle film to na nás ví. ()