Nejlepší přátelé Luke a Malachy si konečně mohou začít užívat léto. Avšak když se do města nečekaně přestěhuje krásná Michelle, ze dvou kamarádů se stanou úhlavní nepřátelé. Michelle se nudí, a tak se baví tím, jak oba mladíci soutěží o její srdce. Díky tomu se původně prázdniny plné relaxace mění v divokou jízdu, kde alkohol teče proudem, drogy mění realitu, sex je hrou a soutěž končí smrtí... (oficiální text distributora)

Desdemone

V tomhle filmu, se podařilo nastínit moc dobré charaktery pro dané téma - slušně vychovaný mladík, který možná nemá v hlavě úplně nasráno, ale pro lásku by udělal vše, rádoby famme fatale, která se topí v depresi, že její rodiče na ní serou a bratrem - dealerem a v podstatě i otcem - zoufalcem týraný feťák, všichni v nejlepších letech. Zároveň je tu vykreslená skvělá atmosféra - léto, sex, drogy, mejdany, to vše spíše s nádechem zhýralosti a znuděnosti (druhou variantou by byla kalifornská pláž plná svalovců a blondýnek v bikinách). Mohl z toho být skvělý film, který by těžce dolehl na každého, kdo si občas sám připadá, že je vlastně nikomu nic nepřinášející zbytečnou parodií na člověka a kdyby umřel, nikdo by po něm nevzdechnul. Ale to by si to musel přečíst nějaký opravdový scénárista. Nevím, jestli to mělo šokovat, reflektovat nebo snad obojí, každopádně to postrádá jakýkoliv příběh, zápletku, vyústění, napětí. Posledních deset minut, které původně asi měly diváka nadzvednout ze židle svým rychlým spádem a překvapivým "zvratem", mi bylo NAPROSTO ukradených, dokonce jsem v sobě nenašla ani chuť se rozzlobit, že hodina a půl materiálu vyzněla totálně, ale totálně na prázdno. ()

chrispe

Opravdu nic moc. Ten film je takový... plytký. Spoustu věcí nakousne, ale u ničeho nejde do hloubky. Závěr taky nebyl natolik silný, aby ve vás něco zanechal - tedy silně natočený. Ono celkové zpracování bylo docela nudné. Good and bad boys byli dobří, Robertův zjev si o takové role přímo říká a Rupert se se svou rolí taky vypořádal vcelku dobře. Kimberley byla o dost slabší i když si nemyslím, že by byl zádrhel ve výkonu jako takovém, ale spíš se mi do této role nehodila typově a neuměla to dohnat něčím jiným. ()

vojtik

Cherrybomb - ano, ta legendární skladba od The Runaways, kterou tady samozřejmě uslyšíte, ale s filmem nemá zdánlivě nic moc společného. Pokud znáte výborný seriál Skins, tak je to jedna z jeho epizod roztáhnutá na celovečerní film, zejména z druhé generace skinsáků. Pro ty co o Skins doposud neslyšeli, tak ihned shánějte, sledujte a na tohle zapoměňte. A pro ty co o Skins neslyšeli a ani nechtějí slyšet - je to lepší teenage-tragedy-drama nevýslovně hlásající co všechno můžou děti dělat, když se jim rodiče dostatečně nevěnují. Většina děje se skládá z toho, že mezi dva dlouholeté kamarády vklouzne jedna nebojácná slečna a oni se samozřejmě budou předbíhat v tom kdo má větší koule a kdo by si tudíž zasloužil ji neformálně obšťastnit. Nic víc v tom vážně není... Příjemně se na to kouká, místama se to moc hezky poslouchá, ale týden po zhlédnutí si budete matně vzpomínat. A co si z toho vzít? Pokud jste mladí raději pařte a blbněte co vaše tělo dá, protože takové pocity už v dospělosti nezažijete. ()

dawnie

Je to fakt zvláštní, jak některý filmy mají zdánlivě všechno, co potřebujou k tomu, aby byly skvělý... ale přesto to nefunguje. Rozpadá se to, je to okatý a na efekt, prostě jim to nevěřim. Ne po tom, co jsem se namlsala na Skins a Misfits. ()

Sundance.cz

Tak na tomto mě, vážení, nezaujalo téměř nic. Kdyby se z tohoto dramatu udělala komedie, možná by to bylo zábavnější. Ale těch tu taky už bylo...30 % ()

Romeroo

Tak totální bomba to nebyla, ale taková malá příjemná britsky nahořklá višňová bombička…holt Britové tohle dokážou správně uchopit a prodat…pěknej klukovskej souboj o „srdce“ ( vagínu ) vysněné slečny, říznutý drogami a rodinnými problémy…jo mít dobré kamarády se vyplácí : - ) 78% ()

derive

No tak tohle bylo pro mě opravdu velké zklamání. Tak moc jsme se těšil, že uvidím pořádně odvázanou jízdu a ono nic. Závěrečná "velká" párty se zcvrkla na pár vypuštěných rachejtlí a chlastání u bazénu. No a ten konec...když naběhly závěrečné titulky, tak jsem jen kroutil hlavou. To už by bylo lepší to zakončit scénou "o pár let později..." Ani Robert Sheenan tu nehraje takového týpka jako v Misfits. Celé to bylo tak nějak divně napsané a vůbec mi to nedávalo smysl. ()

Solverino

Zase jedna "sondička" ze současné "zlaté" mládeže. Vzkaz rodičům = mlátit, mlátit a víc mlátit! Tady psycholog už nepomůže! Jinak docela dobrý... ()

uodevr

Tož copak to tady máme - blonďatou kozatou puberťačku, která samozřejmě poctivě po klišovitu dělá na oko, jak není tvrdá, přičemž se rozbulí, sotva se doslechne o té veselé novince, že její naprosto bezvýznamnou nejlepší kámošku píchá její vlastní tatík; nechutně ulízlýho Rona, kterej se tváří, jak ten nejmoudřejší jedinec pod sluncem, navzdory čemuž (nebo právě proto) je naopak ten největší imbecil; a do třetice všeho dobrého tu máme jednu nesnesitelnou kudrnatou skoro-afro buznu, která se pro změnu tváří, jako ten nejdrsnější z nejdrsnějších drsňáků (což ho právě činí tak nesnesitelným), přičemž začne ronit slzy v okamžiku, kdy si udělá na ruce bebí. Samotný děj je pak o tom, jak ona blondýnka pendluje mezi Ronem a buznou a rozhoduje se, kterému z nich dá. Jinými slovy je film o tom, jak se trojice neskutečně nesympatických postav chová děsně dětinsky, protivně absurdně a co je nejlepší, nikam to nevede a celý to končí slabou nakládačkou. K tomu ještě přihodit urážlivě špatné výkony, jupiteranské dialogy, příšernej irskej ákcent jednoho z představitelů, a rádoby artistický experimentalismus, který z toho dýchá každým cloumem, a že je to panečku kvalitně smrdutý dech. Jedna hvězda za opravdu slušný soundtrack a...no, to je tak všechno. ()

vitac.

Průměrný film, ale má svoje kouzlo a příjemně se na něj kouká (ačkoliv hodně situací v něm moc příjemných tedy není). Hudba povzbudivá, dojde i na "titulní" Cherry Bomb (sice taková pofidérní verze... prostě Runaways rulez:)). Výkon dospívajících herců se mi také líbil a to samé se dá říct o využití SMS k posunutí děje a též o jejich vizualizaci. P.S. Jedno z poselství filmu je jasné - holky mají někdy nad klukama šílenou moc, aniž by si to uvědomovaly, ovšem když o tom navíc ví a ještě toho začnou záměrně zneužívat, katastrofa je na světě. Smůla tkví v tom, že i když tento fakt už kluci po nějakých zkušenostech zjistí, stejně s tím nic nenadělají;) ()

G-Athame

Já to říkám pořád, Rupert je z celé Potterovské trojky nejnadanější a umí to ukázat, čtyři hvězdy, moc líbivé! ()

Domas88

Potenciál super, ani nevím kdy se to tak pokazilo, chvíli jsem si byl jistý, že tenhle sníkem bude stát za to a pak vše rychle vyšumelo.. ()

Stuck

3 mladí lidé, kteří mají své osobní tragédie - rozvod rodičů + nezájem o své dítě, otec závislí na drogách a přílišná starost rodičů. Dva kamarádi (Luke, Malachy) potkají dívku (Michele) - oběma se líbí a začínají o ní bojovat a předvádět se kdo dokáže udělat větší výtržnost či extrém.. Dívku to baví a ještě je v tom podporuje. Vyloženě si snimi hraje. Příběh je velmi jednoduchý-z nudy se vystupňuje v tragédii. Otázkou zůstává zda to byla sebeobrana a jak by se pod tlakem zachoval každý z nás? Rupert Grint opět získal roli ve které nemá co nabídnout - žádné napětí, zápletka..prostě poflakování, nuda.. ()

AceDandelion

Já bych tomu dala 3* plus. Hudba a kamera( /obraz) super, herecké obsazení špičkový (Robert je v podstatě pořád Nathan, ačkoliv je to jeden ze slibných mladých talentů!! Rupert se prokázal, že opravdu umí a Kimberley jsem viděla hrát poprvé a její roli jsem jí ráda baštila). Rupert a Robert tvoří bezva dvojku opravdových přátel, ale díky všeobecnému chlapskému egu se částečně stávají i nepřáteli. Celkem povedenej skotskej akcent celému filmu dodává takovou zvláštní příchuť, skoro jako když vaříme,přidáme něco, co v receptu není, chutná nám to,ale ani v podstatě nevíme proč. Popisek filmu tady na csfd je uplně mimo mísu a žádná feťácká mega jízda s vykrádáním obchodů a aut se vážně nekoná, tedy .. já bych tento popis nepoužila. Nicméně na mě finální celek udělal celkem dojem, jen škoda, že postrádá takovou tu silnou pointu, která nám zůstane v hlavě a nedá nám spát. Kdyby nebylo této patrné chybičky, mohl to být celkem dobrej béčkovej trhák :) ()